ورود اعضا [Sign in]  
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
مطبوعات ايران
مقالات و پژوهش ها
قوانين، کتب، آموزش
مطبوعات جهان

خدمات سايت 
  magiran.com > اخبار و مطالب حوزه مطبوعات و رسانه
 

افتتاح سرويس «خادمين رسانه‌اي آستان قدس رضوي»magiran.com: افتتاح سرويس «خادمين رسانه‌اي آستان قدس رضوي»
 
 

 خبرگزاري تسنيم 23/8/96
مسئول غرفه آستان قدس رضوي در حاشيه نمايشگاه رسانه‌هاي ديجيتال خبر داد
افتتاح سرويس «خادمين رسانه‌اي آستان قدس رضوي»

مسئول غرفه آستان قدس رضوي از افتتاح سرويس «خادمين رسانه‌اي آستان قدس رضوي» در يازدهمين دوره از نمايشگاه رسانه‌هاي ديجيتال خبر داد.
    به گزارش خبرگزاري تسنيم به نقل از ستاد خبري نمايشگاه بين‌المللي رسانه‌هاي ديجيتال محمد داودي گفت: افرادي كه مايل هستند بعنوان خادم رسانه‌اي در اين مجموعه فعاليت كنند مي‌توانند توليدات خود را در زمينه‌هاي مختلف از جمله عكس، پوستر، دلنوشته، گزارش خبري و ... در اختيار مجموعه آستان قدس رضوي قرار دهند.
    وي ابراز داشت: بحث كارگاه‌هاي تخصصي در اين دوره از نمايشگاه از جمله برنامه‌هاي اين مجموعه است. در بخش كارگاه‌هاي تخصصي پذيراي نظرات متخصصين و ايده پردازان خواهيم بود و بدون شك از نقطه نظرات آنها استفاده خواهد شد.
    داودي به بحث بازي هاي كامپيوتري اشاره كرد و بيان داشت: استارتاپ ها در حوزه زيارت و حرم مطهر نيز از ديگر برنامه هاي آستان قدس رضوي بوده كه در اين باره نيز نظرات افراد مختلف و ايده پردازان دريافت و مورد بررسي و استفاده قرار مي گيرد.
    وي توليدات رسانه اي را ديگر كارگاه اين مجموعه عنوان كرد و يادآور شد: متخصصين رسانه و توليدكنندگان محتوا مي توانند در زمينه هايي چون زيارت، حرم مطهر و ... همكاري لازم با اين مجموعه داشته باشند و با نقطه نظرات خود همكاري مشتركي را بخصوص در بحث رسانه با اين مجموعه ايجاد كنند.
    داودي به افتتاح سرويس «خادمين رسانه اي آستان قدس رضوي» در يازدهمين دوره از نمايشگاه رسانه هاي ديجيتال اشاره كرد و بيان داشت: افرادي كه مايل هستند بعنوان خادم رسانه اي در اين مجموعه فعاليت كنند مي‌توانند توليدات خود را در زمينه‌هاي مختلف از جمله عكس، پوستر، دلنوشته، گزارش خبري و ... در اختيار مجموعه آستان قدس رضوي قرار دهند.
    مسئول غرفه آستان قدس رضوي با بيان اينكه اين مجموعه در تمامي زمينه ها از ايده هاي افراد استقبال مي كند، گفت: البته مجموعه آستان قدس رضوي هيچگونه محدوديتي را براي علاقه مندان جهت همكاري قائل نشده است و براي همكاري ضرورتي به ايده پردازي نيست بطوريكه افراد مي توانند فعاليت هاي مورد علاقه خود را با اين مجموعه در ميان بگذارند و در حوزه مورد علاقه خود همكاري داشته باشند.
    وي توليد محتوا در تمامي بسترها را بعنوان يك اصل برشمرد و تصريح كرد: افراد از طريق سامانه ثبت نام خادمين رسانه آستان قدس رضوي مي توانند ثبت نام كنند. اين سامانه در وب سايت اين مجموعه به نشاني(www.aqr.ir) قرار دارد.
    داودي از پخش زنده برنامه هاي حرم علي ابن موسي الرضا (ع) به صورت زنده از طريق صفحه اينستاگرام اين مجموعه سخن به ميان آورد و گفت: اين سرويس اين امكان را براي كاربران مهيا مي كند تا از پخش زنده برنامه هاي حرم امام رضا (ع) آگاه شوند.
    وي به فعاليت هاي پورتال جامع آستان قدس رضوي اشاره كرد و بيان داشت: اين پورتال بيش از 20 زيردامنه دارد كه هر كدام از اين زيردامنه ها مرتبط به يكي از حوزه هاي آستان قدس و حرم مطهر است.
    وي همكاري با سازمان كتابخانه آستان قدس رضوي را ديگر فعاليت اين مجموعه عنوان كرد و گفت: عضويت افراد صرفاً از طريق اين پورتال امكان پذير است. كتابخانه آستان قدس رضوي يكي از بزرگترين كتابخانه‌هاي كشور است.
    داو‌دي همچنين از فعاليت كتابخانه ديجيتال پورتال آستان قدس رضوي سخن به ميان آورد و افزود: در اين كتابخانه بيش از4 هزار كتاب چاپي و بيش از 20هزار كتاب چاپ سنگي و ساير منابع موجود است و اعضا مي توانند از مطالب اين كتاب هاي كمياب كه عموماً مورد نياز محققين قرار ميگيرد، استفاده كنند.
    مسئول غرفه آستان قدس رضوي با اعلام اينكه عضويت در اين كتابخانه هيچگونه محدوديتي براي افراد ندارد، گفت: محتواي اين پورتال چند زبانه اعم از انگليسي، عربي، اردو و ... است.
    وي همچنين به فعاليت وب سايت «جايزه جهاني گوهرشاد» اشاره كرد و بيان داشت: اين وب سايت مربوط به جشنواره اي مي شود كه از بانوان فرهيخته و نيكوكار با اهداي تنديس تقدير بعمل مي آيد. بطور مثال در سال جاري از يك بانوي روسي به واسطه انجام اقدامي شاخص در بحث وقف و نذر تقدير شد.
    به گفته مسئول غرفه آستان قدس رضوي، جشنواره گوهر شاد هرساله پيش از دهه كرامت برگزار مي شود.
    يازدهمين نمايشگاه بين‌المللي رسانه‌هاي ديجيتال با هدف آشنايي هر چه بيشتر فعالان حوزه ديجيتال و شركت‌هاي فعال با آخرين تحولات صورت گرفته در حوزه رسانه‌هاي ديجيتال از تاريخ 20 الي 26 آبان در مصلي امام خميني (ره) تهران برگزار مي‌شود.
     

View: 73 - Print: 1 - Email: 1
اين مطلب را در سايت ماخذ آن ببينيد:
https://www.tasnimnews.com/fa/news/1396/08/23/1573396همچنين بخوانيد:
ناگفته هاي نمايشگاه رسانه هاي ديجيتال
افزايش سواد رسانه‌اي از آسيب‌هاي فضاي مجازي جلوگيري مي‌كند: مديركل بنياد نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس استان مركزي:
رونمايي از ۳۰ عنوان كتاب حوزه سواد رسانه‌اي: توسط وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي انجام شد
رقابت ۴۰ تيم در رويداد دو روزه ماراتن توليد محتواي ديجيتال
نماينده مجلس:رسانه هاي ديجيتال دروازه اي به دنياي آينده هستند
محدوديت دسترسي خبرنگاران و اساتيد دانشگاه به برخي شبكه هاي اجتماعي رفع مي شود: معاون توليد محتواي مركز ملي فضاي مجازي:
نائب رئيس انجمن روابط عمومي ايران:فاصله روابط عمومي ها با ديجيتالي شدن زياد است
مشاور مركز رسانه هاي ديجيتال:اكوسيستم فضاي مجازي سالم با شناسنامه دارشدن محتوا ايجاد مي شود
پيشتازي رسانه هاي ديجيتال در مقابل رسانه هاي سنتي
نمايشگاه رسانه هاي ديجيتال و هر شهروند يك توليد كننده محتوا
الف تا ياي آموزش مجازي در نمايشگاه رسانه هاي ديجيتال
روزهاي خلوت ديجيتالي‌ در امتداد هياهو: گشتي در نمايشگاه رسانه‌هاي ديجيتال
اكنون فعالان رسانه‌هاي ديجيتال طلايه‌دار فرهنگند نه روزنامه‌نگاران مكتوب: وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي:
مشاور وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي:نمايشگاه رسانه هاي ديجيتال ميزبان بزرگترين فعالان توليد محتواي مجازي
برگزاري دو استارتاپ ويكند توليد محتواي ديجيتال در نمايشگاه رسانه‌هاي ديجيتال

 

 

اعتماد
ايران
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
فصلنامه پيام سبزانديشان
متن مطالب شماره 27 (پياپي 803)، پاييز 1397را در magiran بخوانيد.

 

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است