|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
مجله بولتن انجمن رياضي ايران،
magiran.com >  مجله بولتن انجمن رياضي ايران > فهرست مطالب سال سي و نهم، شماره 4
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
سال چهل و سوم
شماره 7
2017


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

?????


 
  http://www.magiran.com/bims
نمايه اين نشريه در سايت مگيران از سال 2018 بنا به درخواست مديران آن متوقف شده است.
مجله بولتن انجمن رياضي ايران

Bulletin of Iranian Mathematical Society

ISSN 1017-060X

دوماهنامه رياضيات داراي رتبه علمي - پژوهشي (علوم پايه) به زبان انگليسي

سال سي و نهم، شماره 4، 2013

 
 Fiber bundles and Lie algebras of top spaces
M. R. Farhangdoost    Pages 589-598
 Abstract    Full Text    [PDF 318KB]    
 Hybrid steepest-descent method with sequential and functional errors in Banach space
S. Saeidi , H. Haydari    Pages 599-617
 Abstract    Full Text    [PDF 316KB]    
 Complement of Special Chordal Graphs and Vertex Decomposability
M. Alizadeh , A. Goodarzi    Pages 619-625
 Abstract    Full Text    [PDF 263KB]    
 On vertex balance index set of some graphs
Ch. Adiga, C. K. Subbaraya, A. S. Shrikanth , M. A. Sriraj    Pages 627-634
 Abstract    Full Text    [PDF 299KB]    
 Jordan derivation on trivial extension
H. Ghahramani    Pages 635-645
 Abstract    Full Text    [PDF 260KB]    
 AN ALEXANDROFF TOPOLOGY ON GRAPHS
S. M. Jafarian Amiri , A. Jafarzadeh , H. Khatibzadeh , Zanjan University    Pages 647-662
 Abstract    Full Text    [PDF 315KB]    
 Relative n-th non-commuting graphs of finite groups
A. Erfanian , B. Tolue    Pages 663-674
 Abstract    Full Text    [PDF 335KB]    
 Total domination in $K_r$-covered graphs
A. P. Kazemi    Pages 675-680
 Abstract    Full Text    [PDF 270KB]    
 On reverse degree distance of unicyclic graphs
Z. Du, B. Zhou    Pages 681-706
 Abstract    Full Text    [PDF 377KB]    
 A new block by block method for solving two-dimensional linear and nonlinear Volterra integral equations of the first and second kinds
R. Katani, S. Shahmorad    Pages 707-724
 Abstract    Full Text    [PDF 368KB]    
 On p-semilinear transformations
Y. Ma, L. Chen    Pages 725-742
 Abstract    Full Text    [PDF 313KB]    
 Solutions of variational inequalities on fixed points of nonexpansive mappings
H. Piri    Pages 743-764
 Abstract    Full Text    [PDF 302KB]    
 Strong convergence theorem for finite family of m-accretive operators in Banach spaces
N. Gurudwan , B. K. Sharma    Pages 765-777
 Abstract    Full Text    [PDF 292KB]    
 More about measures and Jacobians of singular random matrices
J. A. Diaz-Garcia    Pages 779-788
 Abstract    Full Text    [PDF 280KB]    
تاريخ انتشار: 20/7/92
تلفن: 88808855، 88807775 (021)

تاريخ درج در سايت: 30/7/92
شمار بازديدکنندگان اين شماره: 556  
 
چاپ فهرست
ارسال فهرست به ديگران
نظر بدهيد
ثبت در فهرست علائق

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر



 

اعتماد
ايران
جام جم
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
نشريه مديريت بازار كار ايران
متن مطالب شماره 26، تير 1397را در magiran بخوانيد.

 

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.



تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است