|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
مجله بولتن انجمن رياضي ايران،
magiran.com >  مجله بولتن انجمن رياضي ايران > فهرست مطالب سال چهل و يكم، شماره 2
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
سال چهل و سوم
شماره 7
2017


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

?????


 
  http://www.magiran.com/bims
نمايه اين نشريه در سايت مگيران از سال 2018 بنا به درخواست مديران آن متوقف شده است.
مجله بولتن انجمن رياضي ايران

Bulletin of Iranian Mathematical Society

ISSN 1017-060X

دوماهنامه رياضيات داراي رتبه علمي - پژوهشي (علوم پايه) به زبان انگليسي

سال چهل و يكم، شماره 2، 2015

 
 Stochastic differential inclusions of semimonotone type in Hilbert spaces
H. Abedi    Pages 291-306
 Abstract    Full Text    [PDF 167KB]    
 Periodic solutions of fourth-order delay differential equation
S. Balamuralitharan    Pages 307-314
 Abstract    Full Text    [PDF 109KB]    
 On group equations
S. K. Prajapati , R. Sarma    Pages 315-324
 Abstract    Full Text    [PDF 123KB]    
 On convolution properties for some classes of meromorphic functions associated with linear operator
A. O. Mostafa , M. K. Aouf    Pages 325-332
 Abstract    Full Text    [PDF 103KB]    
 Sinc-Galerkin method for solving a class of nonlinear two-point boundary value problems
J. Rashidinia , M. Nabati, S. Ahanj    Pages 333-352
 Abstract    Full Text    [PDF 188KB]    
 Linear Weingarten hypersurfaces in a unit sphere
X. Chao    Pages 353-362
 Abstract    Full Text    [PDF 102KB]    
 The distributional Henstock-Kurzweil integral and measure differential equations
H. Zhou , G. Ye, 2 W. Liu, O. Wang    Pages 363-374
 Abstract    Full Text    [PDF 139KB]    
 Almost power-Hermitian rings
N. Ashrafi , M. Sheibani, H. Dehghany    Pages 375-380
 Abstract    Full Text    [PDF 92KB]    
 On spectral radius of strongly connected digraphs
J. Li, B. Zhou    Pages 381-387
 Abstract    Full Text    [PDF 91KB]    
 Uncountably many bounded positive solutions for a second order nonlinear neutral delay partial difference equation
Z. Liu, Z. Wu, J. S. Ume , S. M. Kang    Pages 389-405
 Abstract    Full Text    [PDF 128KB]    
 Random coincidence point results for weakly increasing functions in partially ordered metric spaces
A. R. Khan , N. Hussain, N. Yasmin, N. Shafqat    Pages 407-722
 Abstract    Full Text    [PDF 127KB]    
 The Artinian property of certain graded generalized local chohomology modules
Y. Gu , L. Chu    Pages 423-428
 Abstract    Full Text    [PDF 99KB]    
 On certain subclasses of univalent p -harmonic mappings
J. Qiao , J. Chen, M. Shi    Pages 429-451
 Abstract    Full Text    [PDF 161KB]    
 On constant products of elements in skew polynomial rings
W. Chen    Pages 453-462
 Abstract    Full Text    [PDF 121KB]    
 Conformal mappings preserving the Einstein tensor of Weyl manifolds
M. Gürlek, G. Ç,ivi    Pages 463-475
 Abstract    Full Text    [PDF 106KB]    
 On difference sequence spaces defined by Orlicz functions without convexity
L. Koč,inac , H. Dutta    Pages 477-489
 Abstract    Full Text    [PDF 130KB]    
 Explicit multiple singular periodic solutions and singular soliton solutions to KdV equation
Y. Huang    Pages 491-498
 Abstract    Full Text    [PDF 89KB]    
 On the non-split extension 2 2n cdot Sp(2n,2)
A. B. M. Basheer , J. Moori    Pages 499-518
 Abstract    Full Text    [PDF 195KB]    
 Application of measures of noncompactness to infinite system of linear equations in sequence spaces
A. Alotaibi, M. Mursaleen , S. A. Mohiuddine    Pages 519-527
 Abstract    Full Text    [PDF 105KB]    
 Generalized Drazin inverse of certain block matrices in Banach algebras
M. Z. Kolundzija, D. Mosic , D. S. Djordjevic    Pages 529-542
 Abstract    Full Text    [PDF 121KB]    
 Erratum: Applications of epi-retractable and co-epi-retractable modules
H. Mostafanasab    Pages 543-544
 Abstract    Full Text    [PDF 48KB]    
تاريخ انتشار: 4/3/94
تلفن: 88808855، 88807775 (021)

تاريخ درج در سايت: 7/3/94
شمار بازديدکنندگان اين شماره: 469  
 
چاپ فهرست
ارسال فهرست به ديگران
نظر بدهيد
ثبت در فهرست علائق

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر



 

اعتماد
ايران
جام جم
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
نشريه مهندسي عمران فردوسي
متن مطالب شماره 4 (پياپي 3104)، زمستان 1397را در magiran بخوانيد.

 

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.



تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است