|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 در    جستجو:  
magiran.com: مجله سيستم هاي فازي ايران، شماره 43
magiran.com >  مجله سيستم هاي فازي ايران > فهرست مطالب شماره 43
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
راهنماي اشتراک
ارسال الکترونيکي مقاله
 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:
1 رياضي
1 ISI

خدمات سايت




 
   
مجله سيستم هاي فازي ايران

Iranian journal of fuzzy systems

ISSN 1735-0654

دوماهنامه داراي رتبه علمي - پژوهشي (علوم پايه) به زبان انگليسي

سال دوازدهم، شماره 2 (پياپي 43)، Apr and May 2015

 
 A TS Fuzzy Model Derived from a Typical Multi-Layer Perceptron
A. Kalhor , B. N. Aarabi , C. Lucas , B. Tarvirdizadeh   Pages 2-21
 Abstract   
 Modeling of Epistemic Uncertainty in Reliability Analysis of Structures Using a Robust\ Genetic Algorithm
Mansour Bagheri , Mahmoud Miri , Naser Shabakhty   Pages 23-40
 Abstract   
 EQ-logics with delta connective
M. Dyba , V. Novak   Pages 41-61
 Abstract   
 Bifuzzy core of fuzzy automata
S. P. Tiwari , Anupam K. Singh , Shambhu Sharan , Vijay K. Yadav   Pages 63-67
 Abstract   
 Existence and uniqueness of the solution of nonlinear fuzzy Volterra integral equations
T. Allahviranloo , P. Salehi , M. Nejatiyan   Pages 75-86
 Abstract   
 Existence and uniqueness of the solution of fuzzy-valued integral equations of mixed type
R. Ezzati , F. Mokhtarnejad   Pages 87-94
 Abstract   
 Fuzzy resolvent equation with $H(cdot,cdot)$-$phi$-$eta$-accretive operator in Banach spaces
Rais Ahmad , Mohd Dilshad   Pages 95-106
 Abstract   
 Classifying fuzzy normal subgroups of\ finite groups
Marius Tarnauceanu   Pages 107-115
 Abstract   
 Numerical solutions of nonlinear fuzzy Fredholm integro-differential equations of\ the second kind
M. Mosleh , M. Otadi   Pages 117-127
 Abstract   
 Generated $textbf{textit{L}}$-subgroup of an $textbf{textit{L}}$-group
Naseem Ajmal , Iffat Jahan   Pages 129-136
 Abstract   
 A New Approach to Caristi's Fixed Point Theorem on Non-Archimedean Fuzzy Metric Spaces
S. Sedghi , N. Shobkolaei , I. Altun   Pages 137-143
 Abstract   
تاريخ انتشار: 10/3/94
تلفن: 33431060 (054)

تاريخ درج در سايت: 17/3/94
شمار بازديدکنندگان اين شماره: 200  
 
چاپ فهرست
ارسال فهرست به ديگران
نظر بدهيد
اشتراک نسخه چاپي
ثبت در فهرست علائق

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر
 جستجوی مطالب
کلمه مورد نظر خود را وارد کنيد

جستجو در:
آرشيو اين مجله
همه مجلات عضو
مجلات علمی مصوب
متن روزنامه های عضو
    
جستجوی پيشرفته



 

تبليغات

ترجمه
مگيران با انبوه مخاطبين در مراکز دانشگاهي و سازمانها و رتبه 7 گوگل، فضاي مناسبي برای اطلاع رساني همايش ها، خدمات تخصصي و افزايش رتبه پايگاه هاي علمي است.
مشاهده تعرفه تبليغات

Check Page Rank

اعتماد
ايران
جام جم
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
مجله پزشكي قانوني
متن مطالب شماره 1 (پياپي 73)، بهار 1394را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1394-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655

 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.

 

فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!

تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است