|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
مجله علوم رياضي و انفورماتيك،
magiran.com >  مجله علوم رياضي و انفورماتيك > فهرست مطالب سال سيزدهم، شماره 1
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
ارسال الکترونيکي مقاله
شماره جديد اين نشريه
سال سيزدهم
شماره 2


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

?????


 
 
مجله علوم رياضي و انفورماتيك

Iranian Journal of Mathematical Sciences and Informatics

ISSN 1735-4463

دوفصلنامه داراي رتبه علمي - پژوهشي (علوم پايه) به زبان انگليسي

سال سيزدهم، شماره 1، May 2018

 
 Integral Inequalities for h(x)-Riemann-Liouville Fractional Integrals
E. Kacar , Z. Kacar , H. Yildirim   Pages 1-13
 Abstract    Full Text    [PDF 347KB]    
 On the Means of the Values of Prime Counting Function
M. Hassani   Pages 15-22
 Abstract    Full Text    [PDF 286KB]    
 On the Notion of Fuzzy Shadowing Property
M. Fatehi Nia   Pages 23-37
 Abstract    Full Text    [PDF 373KB]    
 The e-Theta Hopes
R. Mahjoob   Pages 39-50
 Abstract    Full Text    [PDF 320KB]    
 Spectra of Some New Graph Operations and Some New Class of Integral Graphs
Ch. Adiga , B. R. Rakshith , K. N. Subba Krishna   Pages 51-65
 Abstract    Full Text    [PDF 413KB]    
 A Graphical Characterization for SPAP-Rings
E. Rostami   Pages 67-73
 Abstract    Full Text    [PDF 272KB]    
 Generalized Approximate Amenability of Direct Sum of Banach Algebras
H. Sadeghi   Pages 75-87
 Abstract    Full Text    [PDF 315KB]    
 Serre Subcategories and Local Cohomology Modules with Respect to a Pair of Ideals
F. Dehghani-Zadeh   Pages 89-96
 Abstract    Full Text    [PDF 317KB]    
 A Shorter and Simple Approach to Study Fixed Point Results via b-Simulation Functions
Gh. Soleimani Rad , S. Radenovic , D. Dolicanin-Dekic   Pages 97-102
 Abstract    Full Text    [PDF 266KB]    
 Atomic Systems in 2-inner Product Spaces
B. Dastourian , M. Janfada   Pages 103-110
 Abstract    Full Text    [PDF 271KB]    
 A New High Order Closed Newton-Cotes Trigonometrically-fitted Formulae for the Numerical Solution of the Schrodinger Equation
A. Shokri , H. Saadat , A. R. Khodadadi   Pages 111-129
 Abstract    Full Text    [PDF 322KB]    
 Some Algebraic and Combinatorial Properties of the Complete $T$-Partite Graphs
S. M. Seyyedi , F. Rahmati   Pages 131-138
 Abstract    Full Text    [PDF 139KB]    
 On the Closed-Form Solution of a Nonlinear Difference Equation and Another Proof to Sroysang’s Conjecture
J. F. Rabago   Pages 139-151
 Abstract    Full Text    [PDF 368KB]    
تاريخ انتشار: 17/2/97
تلفن: 82884730 (021)

تاريخ درج در سايت: 17/2/97
شمار بازديدکنندگان اين شماره: 346  
 
چاپ فهرست
ارسال فهرست به ديگران
نظر بدهيد
ثبت در فهرست علائق

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر
 جستجوی مطالب
کلمه مورد نظر خود را وارد کنيد

جستجو در:
آرشيو اين مجله
همه مجلات عضو
مجلات علمی مصوب
متن روزنامه های عضو
    
جستجوی پيشرفته



 

اعتماد
ايران
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
نشريه محيط زيست طبيعي
متن مطالب شماره 3 (پياپي 7103)، پاييز 1397را در magiran بخوانيد.

 

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.



تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است