|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
مجله بين المللي آناليز غيرخطي و كاربردهاي آن، شماره 17
magiran.com >  مجله بين المللي آناليز غيرخطي و كاربردهاي آن > فهرست مطالب شماره 17
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
ارسال الکترونيکي مقاله
 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

خدمات سايت




 
 
مجله بين المللي آناليز غيرخطي و كاربردهاي آن

International Journal Of Nonlinear Analysis And Applications

ISSN 2008-6822

دوفصلنامه داراي رتبه علمي - پژوهشي (علوم پايه) به زبان انگليسي

سال نهم، شماره 1 (پياپي 17)، Summer - Autumn 2018

 
 A new approximation method for common fixed points of a finite family of nonexpansive non-self mappings in Banach spaces
Pornsak Yatakoat *   Pages 223-234
 Abstract    Full Text    [PDF 394KB]    
 Analysis of fully developed flow and heat transfer through n-sided polygonal ducts with round corners using the Galerkin weighted residual method
Ali Akbar Abbasian Arani, Ali Arefmanesh, Amirhossein Niroumand *   Pages 175-193
 Abstract    Full Text    [PDF 602KB]    
 Lie ternary (σ,τ,ξ)--derivations on Banach ternary algebras
Razieh Farokhzad Rostami *   Pages 41-53
 Abstract    Full Text    [PDF 412KB]    
 Fekete-Szeg\"o problems for analytic functions in the space of logistic sigmoid functions based on quasi-subordination
Murugusundaramoorthy Gangadharan *, Sunday Oluwafemi Olatunji, O.A. Fadipe-Josephorcid   Pages 55-68
 Abstract    Full Text    [PDF 447KB]    
 Dynamic system of strategic games
Madjid Eshaghi Gordji *, Gholamreza Askari   Pages 83-98
 Abstract    Full Text    [PDF 383KB]    
 Influences of magnetic field in viscoelastic fluid
Kashif Ali Abro *, Mirza Mahmood Baig, Mukruram Hussain   Pages 99-109
 Abstract    Full Text    [PDF 864KB]    
 Fractional Hermite-Hadamard type inequalities for n-times log-convex functions
Nawel Ouanas , Badreddine Meftah *, Meriem Merad   Pages 211-221
 Abstract    Full Text    [PDF 420KB]    
 Efficient elliptic curve cryptosystems
Mohammad Saleh *, Kamal Darweesh   Pages 161-174
 Abstract    Full Text    [PDF 838KB]    
 Decomposition of supra soft locally closed sets and supra SLC-continuity
Alaa Abd El-latif *   Pages 13-25
 Abstract    Full Text    [PDF 355KB]    
 Numerical resolution of large deflections in cantilever beams by Bernstein spectral method and a convolution quadrature
Mohammadkeya khosravi *, Mostafa Jani   Pages 117-127
 Abstract    Full Text    [PDF 520KB]    
 On Hadamard and Fej\'{e}r-Hadamard inequalities for Caputo k-fractional derivatives
Ghulam Farid *, Anum Javed   Pages 69-81
 Abstract    Full Text    [PDF 393KB]    
 Strong convergence theorem for a class of multiple-sets split variational inequality problems in Hilbert spaces
Chinedu Izuchukwu *   Pages 27-40
 Abstract    Full Text    [PDF 415KB]    
 Higher order multi-point fractional boundary value problems with integral boundary conditions
İ,smail Yaslan* , Mustafa Gunendi   Pages 247-260
 Abstract    Full Text    [PDF 405KB]    
 Local higher derivations on C*-algebras are higher derivations
Lila Naranjani , Mahmoud Hassani *, Madjid Mirzavaziri   Pages 111-115
 Abstract    Full Text    [PDF 308KB]    
 Solutions of initial and boundary value problems via F-contraction mappings in metric-like space
Hemant Kumar Nashine, Dhananjay Gopal *, Dilip Jain, Ahmed Al-Rawashdeh   Pages 129-145
 Abstract    Full Text    [PDF 504KB]    
 Homomorphism Weak amenability of certain Banach algebras
Hamid Sadeghi * , Mahmmod Lashkarizadeh   Pages 235-245
 Abstract    Full Text    [PDF 420KB]    
 (JCLR) property and fixed point in non-Archimedean fuzzy metric spaces
Ismat Beg *, M. Ahmed, N. Nafadi   Pages 195-201
 Abstract    Full Text    [PDF 379KB]    
 Endpoints of multi-valued cyclic contraction mappings
Sirous Moradi *   Pages 203-210
 Abstract    Full Text    [PDF 328KB]    
 New hybrid method for equilibrium problems and relatively nonexpansive mappings in Banach spaces
Sattar Alizadeh *, Fridoun Moradlou   Pages 147-159
 Abstract    Full Text    [PDF 447KB]    
 Existence of Solutions for some Nonlinear Volterra Integral Equations via Petryshyn's Fixed Point Theorem
Manouchehr Kazemi, Reza Ezzati *   Pages 1-12
 Abstract    Full Text    [PDF 377KB]    
تاريخ انتشار: 30/1/97
تلفن: 33354082 (023)

تاريخ درج در سايت: 5/6/97
شمار بازديدکنندگان اين شماره: 5  
 
چاپ فهرست
ارسال فهرست به ديگران
نظر بدهيد
ثبت در فهرست علائق

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر
 جستجوی مطالب
کلمه مورد نظر خود را وارد کنيد

جستجو در:
آرشيو اين مجله
همه مجلات عضو
مجلات علمی مصوب
متن روزنامه های عضو
    
جستجوی پيشرفته



 

اعتماد
ايران
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
مجله جغرافيا و برنامه ريزي محيطي
متن مطالب شماره 2 (پياپي 70)، تابستان 1397را در magiran بخوانيد.

 

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.



تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است