|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
مجله بين المللي آناليز غيرخطي و كاربردهاي آن، شماره 18
magiran.com >  مجله بين المللي آناليز غيرخطي و كاربردهاي آن > فهرست مطالب شماره 18
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
ارسال الکترونيکي مقاله
 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

?????


 
 
مجله بين المللي آناليز غيرخطي و كاربردهاي آن

International Journal Of Nonlinear Analysis And Applications

ISSN 2008-6822

دوفصلنامه داراي رتبه علمي - پژوهشي (علوم پايه) به زبان انگليسي

سال نهم، شماره 2 (پياپي 18)
 
 Numerical algorithm for discrete barrier option pricing in a Black-Scholes model with stationary process
Rahman Farnoosh* , Hamidreza Rezazadeh, Amirhossein sobhani, Masoud Hasanpour    Pages 1-7
 Abstract    Full Text    [PDF 381KB]    
 Symmetric Rogers-H?lders inequalities on diamond-? calculus
Sajid Iqbal *, Muhammad Jibril Shahab Sahir, Muhammad Samraiz    Pages 9-19
 Abstract    Full Text    [PDF 386KB]    
 Nonlinear dynamic of the multicellular chopper
Djondin Philippe *, Jean,Pierre Barbot    Pages 21-31
 Abstract    Full Text    [PDF 1280KB]    
 An existence result for n^{th}-order nonlinear fractional differential equations
Ali Benlabbes, Maamar Benbachir *, Mustapha Lakrib    Pages 33-45
 Abstract    Full Text    [PDF 386KB]    
 Multiple solutions of a nonlinear reactive transport model using least square pseudo-spectral collocation method
* Elyas Shivanian, Saeid Abbasbandy   Pages 47-57
 Abstract    Full Text    [PDF 464KB]    
 Coefficient bounds for a new class of univalent functions involving Salagean operator and the modified Sigmoid function
*W. Ademosu, G. Murugusundaramoorthy , Olubunmi Fadipe,Joseph   Pages 59-69
 Abstract    Full Text    [PDF 413KB]    
 Generalized multivalued $F$-contractions on non-complete metric spaces
*Hamid Baghani   Pages 71-84
 Abstract    Full Text    [PDF 380KB]    
 Fixed point theorems under weakly contractive conditions via auxiliary functions in ordered $G$-metric spaces
Hemant Kumar Nashine *, Atul Kumar Sharma    Pages 85-109
 Abstract    Full Text    [PDF 467KB]    
 A class of certain properties of approximately n-multiplicative maps between locally multiplicatively convex algebras
Zohre Heidarpour, Esmaeil Ansari,Piri, Hamid Shayanpour, Ali Zohri *    Pages 111-116
 Abstract    Full Text    [PDF 348KB]    
 Strict fixed points of \{C}iri\{c}-generalized weak quasicontractive multi-valued mappings of integral type
*Babak Mohammadi   Pages 117-129
 Abstract    Full Text    [PDF 395KB]    
 An extended multidimensional Hardy-Hilbert-type inequality with a general homogeneous kernel
Bicheng Yang*   Pages 131-143
 Abstract    Full Text    [PDF 413KB]    
 Ulam stabilities for nonlinear Volterra-Fredholm delay integrodifferential equations
Kishor Kucche*, Pallavi Shikhare    Pages 145-159
 Abstract    Full Text    [PDF 417KB]    
 Some notes on ``Common fixed point of two $R$-weakly commuting mappings in $b$-metric spaces"
Shaoyuan Xu *, Suyu Cheng, Stojan Radenovic    Pages 161-167
 Abstract    Full Text    [PDF 353KB]    
 Coupled fixed points of generalized Kanann contraction and its applications
Naser Ghafoori Adl, Davood Ebrahimi bagha *, Mohammad sadegh Asgari    Pages 169-178
 Abstract    Full Text    [PDF 342KB]    
 Fixed Point Theorems For Weak Contractions in Dualistic Partial Metric Spaces
Muhammad Nazam *, Arshad Muhammad    Pages 179-190
 Abstract    Full Text    [PDF 377KB]    
 On a $k$-extension of the Nielsens $\beta$-Function
Kwara Nantomah *, Kottakkaran Sooppy Nisar, Kuldeep Singh Gehlot    Pages 191-201
 Abstract    Full Text    [PDF 416KB]    
 Yang-Laplace transform method Volterra and Abels integro-differential equations of fractional order
FUAT USTA *, Huseyin Budak, Mehmet Sarikaya    Pages 203-214
 Abstract    Full Text    [PDF 373KB]    
 A new algorithm for computing SAGBI bases up to an arbitrary degree
Shahnaz Fakouri, Abdolali Basiri* , Sajjad Rahmani    Pages 215-221
 Abstract    Full Text    [PDF 417KB]    
 Certain subclass of $p$-valent meromorphic Bazilevi\{c} functions defined by fractional $q$-calculus operators
Abdul Rahman Juma, Mushtaq Abdulhussain, Saba Al,khafaji *    Pages 223-230
 Abstract    Full Text    [PDF 354KB]    
 A nonlinear multi objective model for the product portfolio optimization: An integer programming
Nahid Dorostkar,Ahmadi, Mohsen Shafiei Nikabadi *    Pages 231-239
 Abstract    Full Text    [PDF 310KB]    
تاريخ انتشار: 24/5/97
تلفن: 33354082 (023)

تاريخ درج در سايت: 16/10/97
شمار بازديدکنندگان اين شماره: 78  
 
چاپ فهرست
ارسال فهرست به ديگران
نظر بدهيد
ثبت در فهرست علائق

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر



 

اعتماد
ايران
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
ماهنامه جهان گستر
متن مطالب شماره 169، اسفند 1397را در magiran بخوانيد.

 

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.



تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است