|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
Banach Journal of Mathematical Analysis،
magiran.com >  Banach Journal of Mathematical Analysis > فهرست مطالب سال دوازدهم، شماره 3
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
سال دوازدهم
شماره 4


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

خدمات سايت




 
 
Banach Journal of Mathematical Analysis

ISSN 1735-8787

فصلنامه داراي رتبه علمي - پژوهشي (علوم پايه) به زبان انگليسي

سال دوازدهم، شماره 3، 2018

 
 Rotation of Gaussian paths on Wiener space with applications
Seung Jun Chang , Jae Gil Choi   Pages 651-672
 Abstract   
 Perturbation analysis of the Moore–Penrose metric generalized inverse with applications
Jianbing Cao ,Yifeng Xue   Pages 709-729
 Abstract   
 Disjointness-preserving orthogonally additive operators in vector lattices
Nariman Abasov , Marat Pliev   Pages 730-750
 Abstract   
 Reflexive sets of operators
Janko Brač,ič, , Cristina Diogo , Michal Zajac   Pages 751-771
 Abstract   
 Square function inequalities for monotone bases in L 1
Adam Osę,kowski   Pages 693-708
 Abstract   
 Kolmogorov-type and general extension results for nonlinear expectations
Robert Denk , Michael Kupper , Max Nendel   Pages 515-540
 Abstract   
 Complex interpolation of predual spaces of general local Morrey-type spaces
Denny Ivanal Hakim   Pages 541-571
 Abstract   
 Cohomology for small categories: k-graphs and groupoids
Elizabeth Gillaspy , Alexander Kumjian   Pages 572-599
 Abstract   
 A generalized Schur complement for nonnegative operators on linear spaces
J. Friedrich , M. Günther , L. Klotz   Pages 617-633
 Abstract   
 On a generalized uniform zero-two law for positive contractions of noncommutative L 1-spaces and its vector-valued extension
Inomjon Ganiev , Farrukh Mukhamedov , Dilmurod Bekbaev   Pages 600-616
 Abstract   
 Pointwise entangled ergodic theorems for Dunford–Schwartz operators
Dá,vid Kunszenti-Ková,cs   Pages 634-650
 Abstract   
 Sharp weighted bounds for fractional integrals via the two-weight theory
Vakhtang Kokilashvili , Alexander Meskhi , Muhammad Asad Zaighum   Pages 673-692
 Abstract   
تاريخ انتشار: 20/2/97
تلفن: 38644594 (051)

تاريخ درج در سايت: 10/5/97
شمار بازديدکنندگان اين شماره: 2  
 
چاپ فهرست
ارسال فهرست به ديگران
نظر بدهيد
ثبت در فهرست علائق

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر
 جستجوی مطالب
کلمه مورد نظر خود را وارد کنيد

جستجو در:
آرشيو اين مجله
همه مجلات عضو
مجلات علمی مصوب
متن روزنامه های عضو
    
جستجوی پيشرفته



 

اعتماد
ايران
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
ماهنامه معرفت
متن مطالب شماره 250، مهر 1397را در magiran بخوانيد.

 

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.



تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است