|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
مجله آناليز رياضي سهند،
magiran.com >  مجله آناليز رياضي سهند > فهرست مطالب سال يازدهم، شماره 1
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
ارسال الکترونيکي مقاله
 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:
1 رياضيات

?????


 
 
مجله آناليز رياضي سهند

Sahand Communications in Mathematical Analysis

ISSN 2322-5807

فصلنامه به زبان انگليسي

سال يازدهم، شماره 1، 2018

 
Research Paper
 Coherent Frames
Ataollah Askari Hemmat , Ahmad Safapour , Zohreh Yazdani Fard *   Pages 1-11
 Abstract    Full Text    [PDF 109KB]    
 On Polar Cones and Differentiability in Reflexive Banach Spaces
Ildar Sadeqi * , Sima Hassankhali   Pages 13-23
 Abstract    Full Text    [PDF 109KB]    
 Meir-Keeler Type Contraction Mappings in c0-triangular Fuzzy Metric Spaces
Masoomeh Hezarjaribi *   Pages 25-41
 Abstract    Full Text    [PDF 113KB]    
 On the Integral Representations of Generalized Relative Type and Generalized Relative Weak Type of Entire Functions
Sanjib Kumar Datta * , Tanmay Biswas   Pages 43-63
 Abstract    Full Text    [PDF 123KB]    
 G-dual Frames in Hilbert C∗-module Spaces
Fatemeh Ghobadzadeh , Abbas Najati *   Pages 65-79
 Abstract    Full Text    [PDF 117KB]    
 Some Fixed Point Results for the Generalized F-suzuki Type Contractions in b-metric Spaces
Sumit Chandok , Huaping Huang * , Stojan Radenovic   Pages 81-89
 Abstract    Full Text    [PDF 85KB]    
 Linear Maps Preserving Invertibility or Spectral Radius on Some C∗-algebras
Fatemeh Golfarshchi * , Ali Asghar Khalilzadeh   Pages 91-97
 Abstract    Full Text    [PDF 85KB]    
 A Coupled Random Fixed Point Result With Application in Polish Spaces
Rashwan Ahmed Rashwan* , Hasanen Abuel-Magd Hammad   Pages 99-113
 Abstract    Full Text    [PDF 120KB]    
 The Integrating Factor Method in Banach Spaces
Josefina Alvarez , Carolina Espinoza-Villalva , Martha Guzman-Partida*   Pages 115-132
 Abstract    Full Text    [PDF 126KB]    
 Identification of Initial Taylor-Maclaurin Coefficients for Generalized Subclasses of Bi-Univalent Functions
Arzu Akgul *   Pages 133-143
 Abstract    Full Text    [PDF 95KB]    
تاريخ انتشار: 16/6/97
تلفن: 37278900 (041)

تاريخ درج در سايت: 18/6/97
شمار بازديدکنندگان اين شماره: 299  
 
چاپ فهرست
ارسال فهرست به ديگران
نظر بدهيد
ثبت در فهرست علائق

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر
 جستجوی مطالب
کلمه مورد نظر خود را وارد کنيد

جستجو در:
آرشيو اين مجله
همه مجلات عضو
مجلات علمی مصوب
متن روزنامه های عضو
    
جستجوی پيشرفته



 

اعتماد
ايران
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
ماهنامه شبكه
متن مطالب شماره 211، آذر 1397را در magiran بخوانيد.

 

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.



تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است