|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
مجله آناليز رياضي سهند،
magiran.com >  مجله آناليز رياضي سهند > فهرست مطالب سال دهم، شماره 1
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
ارسال الکترونيکي مقاله
شماره جديد اين نشريه
سال يازدهم
شماره 1
2018


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:
1 رياضيات

خدمات سايت




 
 
مجله آناليز رياضي سهند

Sahand Communications in Mathematical Analysis

ISSN 2322-5807

فصلنامه به زبان انگليسي

سال دهم، شماره 1، 2018

 
 On generalized topological molecular lattices
Narges Nazari , Ghasem Mirhosseinkhani *   Pages 1-15
 Abstract    Full Text    [PDF 174KB]    
 Similar generalized frames
Azadeh Alijani *   Pages 17-28
 Abstract    Full Text    [PDF 100KB]    
 On L*-proximate order of meromorphic function
Sanjib Datta *, Tanmay Biswas   Pages 29-35
 Abstract    Full Text    [PDF 79KB]    
 The spectral properties of differential operators with matrix coefficients on elliptic systems with boundary conditions
Leila Nasiri, Ali Sameripour *   Pages 37-46
 Abstract    Full Text    [PDF 104KB]    
 Existence of three solutions for a class of quasilinear elliptic systems involving the p(x)
Ali Taghavi, Ghasem Alizadeh Afrouzi, Horieh Ghorbani *   Pages 47-60
 Abstract    Full Text    [PDF 116KB]    
 Products Of EP Operators On Hilbert C*-Modules
Javad Farokhi-Ostad *, Ali Reza Janfada   Pages 61-71
 Abstract    Full Text    [PDF 90KB]    
 C*-semi-inner product spaces
Saeedeh Shamsi Gamchi *, Mohammad Janfada, Asadollah Niknam   Pages 73-83
 Abstract    Full Text    [PDF 96KB]    
 Some fixed point theorems for C-class functions in b-metric spaces
Arslan Hojat Ansari, Abdolrahman Razani *   Pages 85-96
 Abstract    Full Text    [PDF 96KB]    
 Convergence of Integro Quartic and Sextic B-Spline interpolation
Jafar Ahmadi Shali *, Ahmadreza Haghighi, Nasim Asghary, Elham Soleymani   Pages 97-108
 Abstract    Full Text    [PDF 105KB]    
 Somewhat pairwise fuzzy α-irresolute continuous mappings
Ayyarasu Swaminathan *   Pages 109-118
 Abstract    Full Text    [PDF 85KB]    
 L-Topological Spaces
Ali Bajravani *   Pages 119-133
 Abstract    Full Text    [PDF 117KB]    
 Fuzzy e-regular spaces and strongly e-irresolute mappings
Veerappan Chandrasekar, Somasundaram Parimala *   Pages 135-156
 Abstract    Full Text    [PDF 139KB]    
تاريخ انتشار: 29/3/97
تلفن: 37278900 (041)

تاريخ درج در سايت: 29/3/97
شمار بازديدکنندگان اين شماره: 200  
 
چاپ فهرست
ارسال فهرست به ديگران
نظر بدهيد
ثبت در فهرست علائق

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر
 جستجوی مطالب
کلمه مورد نظر خود را وارد کنيد

جستجو در:
آرشيو اين مجله
همه مجلات عضو
مجلات علمی مصوب
متن روزنامه های عضو
    
جستجوی پيشرفته



 

اعتماد
ايران
جام جم
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
Chronic Diseases Journal
متن مطالب شماره 2 (پياپي 602)، 2018را در magiran بخوانيد.

 

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.



تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است