|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه جام جم89/9/2: «تابستان عزيز» با «يك پرونده عاشقانه» در تلويزيون
magiran.com  > روزنامه جام جم >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 5112
سه شنبه يكم خرداد ماه 1397خدمات سايت
 
MGID2835
magiran.com > روزنامه جام جم > شماره 3001 2/9/89 > صفحه 3 (راديو و تلويزيون) > متن
 
      


«تابستان عزيز» با «يك پرونده عاشقانه» در تلويزيونفيلم هاي سينمايي و تلويزيوني «دماغ»، «خانه به خانه»، «تابستان عزيز»، «سرقت بانك »، «پس از جدايي»، «كدوي اسرارآميز»، «اسپاگتي در هشت دقيقه»، «يك پرونده عاشقانه»، «نقشه بازي»، «گجني»، «بانتي و بابلي»، «سرگذشت ريديك»، «اسكيليگ»، «خاطرات يك بچه لاغر»، «مزاحم»، «شكار كوسه قاتل»، «زخم هاي كهنه» و «بلور باران» پنجشنبه و جمعه 4 و 5 آذر ماه مصادف با عيد سعيد غدير از شبكه هاي يك، دو، سه، چهار و تهران پخش مي شود.
    
    شبكه يك
    دماغ ـ پنجشنبه ساعت 30/7
    خانه به خانه ـ پنجشنبه 30/15
    تابستان عزيز ـ پنجشنبه ساعت 22
    سرقت بانك ـ جمعه ساعت يك بامداد
    پس از جدايي ـ جمعه ساعت 30/15
    به گزارش روابط عمومي سيما، صبح پنجشنبه 4 آذرماه ساعت 30 / 7 فيلم تلويزيوني «دماغ» به كارگرداني فرزاد موتمن و تهيه كنندگي ابراهيم زاهدي فر از شبكه يك سيما پخش مي شود.
    دختري به نام زيبا از خانواده اي با بضاعت مالي اندك كه در جنوب تهران زندگي مي كند از بزرگي بيني خود رنج مي برد. او تصميم مي گيرد كه با جراحي اين مشكل را رفع كند.
    ژاله صامتي، رضا خندان، سهيلاگلستاني و محمدجواد جعفرپور به عنوان بازيگران اصلي در فيلم تلويزيوني «دماغ» از توليدات سال87 گروه فيلم و سريال شبكه يك سيما بازي كرده اند.
    فيلم تلويزيوني«خانه به خانه» هم پنجشنبه 4 آذرماه ساعت 30 / 15 از شبكه يك سيما پخش مي شود. جواني كيف پر از پولي را مي دزدد و به خاطر رسيدن پليس به محل سرقت او مجبور مي شود كيف پول را داخل وانت حامل اثاثيه منزل خانواده اي كه صاحب اصلي پول هستند، جاسازي كند.
    سياوش خيرابي، رضا ناجي، سميرا ذكايي و حسين عابديني در فيلم تلويزيوني «خانه به خانه» به كارگرداني احسان اسكندري و تهيه كنندگي كيانوش گرامي ايفاي نقش كرده اند.
    فيلم تلويزيوني «تابستان عزيز» پنجشنبه 4 آذرماه ساعت 22 از شبكه يك سيما پخش خواهد شد.
    داستان فيلم تلويزيوني «تابستان عزيز» با بازي سروش صحت، رابعه مدني، مهران رجبي، هومن ذبيحي و سعيد رضويان در مورد سفر يك نوجوان است كه همراه مادربزرگش به مشهد سفر كرده است. در روزي كه يك مسابقه فوتبال برگزار مي شود، پسر در حرم گم مي شود.
    فيلم تلويزيوني «تابستان عزيز» به كارگرداني اميرشهاب رضويان و تهيه كنندگي سيدكمال طباطبايي از توليدات سال 88 گروه فيلم هاي تلويزيوني شبكه يك سيماست.
    فيلم سينمايي «سرقت بانك» محصول سال 2008 انگليس به كارگرداني راجر دونالدسون ساعت يك بامداد روز جمعه 5 آذرماه از شبكه يك سيما پخش مي شود.
    داستان فيلم سينمايي «سرقت بانك» درباره سرقت از يك بانك است كه در پي آن اسناد و مدارك مالي سردمداران و مقامات انگليسي به دست سارقان مي افتد كه در صورت انتشار اين اسناد، بسياري از زدوبندها و اختلاس هاي مالي اين افراد افشا خواهد شد.
    فيلم تلويزيوني «پس از جدايي» جمعه 5 آذرماه ساعت30 / 15 از شبكه يك سيما روي آنتن مي رود.
    آقا شيرعلي و اكرم خانم پيرمرد و پيرزني هستند كه سال ها بخوبي و خوشي كنار هم زندگي كرده اند. پسر آخر آنها يوسف كه عزيزدردانه مادر است، موقع سربازي اش فرارسيده و آنها به تكاپو افتاده اند كه براي يوسف معافي بگيرند، ولي از هيچ راهي اين امر ميسر نمي شود.
    داوود رشيدي، ثريا قاسمي، سحر زكريا، رضا فياضي و مهران رجبي بازيگران اين فيلم هستند.
    
    شبكه 2
    كدوي اسرارآميز ـ پنجشنبه ساعت 30/14
    اسپاگتي در هشت دقيقه ـ پنجشنبه ساعت 45/17
    يك پرونده عاشقانه ـ جمعه ساعت 45/17
    فيلم سينمايي «كدوي اسرارآميز» به كارگرداني و تهيه كنندگي جان چو پنجشنبه 4 آذر ساعت 30 / 14 از شبكه 2 سيما پخش مي شود.
    داستان فيلم سينمايي «كدوي اسرارآميز» درباره پسربچه خيالباف و بازيگوشي به نام وانگ بو است. خيالبافي وانگ بو باعث مي شود او در زندگي اجتماعي و درس و مشق هايش موفق نباشد.
    فيلم سينمايي «اسپاگتي در هشت دقيقه» به كارگرداني رامبد جوان و تهيه كنندگي محمدرضا تخت كشيان پنجشنبه 4 آذر ساعت 45 / 17 از شبكه 2 سيما روي آنتن مي رود.
    داستان فيلم در مورد پدرام آرام، وكيل پايه يك دادگستري است كه از همسرش جدا شده و با دختر 6 ساله اش تكتا در يك برج 21 طبقه زندگي مي كنند.
    آتيلاپسياني، سارا خوئيني ها، افسانه چهره آزاد، حسين محب اهري و رامبد جوان در فيلم سينمايي «اسپاگتي در هشت دقيقه» محصول سال 83 بازي كرده اند.
    فيلم سينمايي «يك پرونده عاشقانه» به كارگرداني جورجو پاپاواسيليو محصول سال 2009 آلمان جمعه 5 آذرماه ساعت 45 / 17 از شبكه 2 پخش خواهد شد.
    «فلوريان فابر» وكيل قدرتمند و ماهري است كه در اغلب پرونده‏هاي خود پيروز مي شود. او وكيل شركت‏هاي سرمايه‏داري است و طي وكالت خود حقوق افراد و شركت‏هاي خرده ‏پا را با تبحر و زيركي زير پا له مي كند.
    
    شبكه 3
    نقشه بازي ـ پنجشنبه ساعت 15/10
    گجني ـ پنجشنبه ساعت 20
    بانتي و بابلي ـ جمعه ساعت 15/10
    فيلم سينمايي «نقشه بازي» پنجشنبه 4 آذرماه ساعت 15 / 10 از شبكه 3 پخش مي شود.
    يك ستاره فوتبال به نام جوكينگ من يك دختر 8 ساله دارد كه از ازدواج قبلي اوست و با همسر قبلي اش زندگي مي كند.
    فيلم سينمايي «گجني» محصول كشور هندوستان هم پنجشنبه 4 آذرماه ساعت 20 از شبكه 3 روي آنتن مي رود.
    دختري كه در رشته پزشكي مشغول تحصيل است هنگام انجام پروژه هاي درسي خود با پرونده اي مواجه مي شود كه درباره فردي است كه دچار فراموشي شده است او فقط براي مدت 15 دقيقه مي تواند وقايع را درحافظه كوتاه مدت خود نگه دارد.
    فيلم سينمايي «بانتي و بابلي» ساخته شادالي ساگان جمعه 5 آذر ساعت 15 / 10 از شبكه 3 سيما پخش مي شود.يك دختر و يك پسر هندي كه درپي كار هستند، پس از اين كه كاري پيدا نمي كنند، تصميم به كلاهبرداري و سرقت مي گيرند.
    
    شبكه چهار
    سرگذشت ريديك ـ پنجشنبه ساعت 30/20
    اسكيليگ ـ جمعه ساعت 30/20
    فيلم سينمايي «سرگذشت ريديك» به كارگرداني ديويد توهي پنجشنبه 4 آذر ساعت 30 / 20 از شبكه چهارسيما پخش مي شود.
    ارتش نكرو مانگرا تمام دنيا را اشغال كرده و هر انساني را كه پيدا مي كنند، مي كشند. ريديك تنها بازمانده نژاد فيوريان و تنها موجودي است كه مي تواند سركرده ارتش نكرو مانگرا را نابود كند.
    فيلم سينمايي «اسكيليگ » جمعه 5 آذر ساعت 30 / 20 در قالب برنامه «سينما 4» از شبكه چهارسيما پخش مي شود.
    داستان در باره پسرنوجواني به نام مايكل است كه همراه پدر و مادرش به خانه قديمي و كاملاكهنه اي درحومه شهر نقل مكان مي كنند.
    
    شبكه تهران
    خاطرات يك بچه لاغر ـ پنجشنبه ساعت 25/8
    مزاحم ـ پنجشنبه ساعت 30/13
    شكارچي كوسه قاتل ـ پنجشنبه ساعت 30/21
    زخم هاي كهنه ـ جمعه ساعت30/13
    فيلم سينمايي «خاطرات يك بچه لاغر» به كارگرداني تور فرودنتال صبح پنجشنبه 4 آذر ساعت 25 / 8 از شبكه تهران سيما پخش مي شود.
    داستان اين فيلم در مورد پسربچه اي لاغر به نام گري هفلي است كه دوست دارد ديده شود و ماجراهاي خود را در دفتر خاطراتي مي نويسد تا روزي كه بزرگ و مشهور مي شود آنها را در اختيار كساني قرار دهد كه مي خواهند با او به عنوان يك فرد مشهور مصاحبه كنند.
    فيلم سينمايي «مزاحم» به كارگرداني فرانسيس وبر پنجشنبه 4 آذر ساعت 30 / 13 از شبكه تهران پخش مي شود.
    فردي قرار است دردادگاه عليه مقامات اقتصادي و برجسته فرانسه شهادت دهد. در اين ميان عده اي، مردي به نام ژان را اجير مي كنند تا اين شاهد را جلوي كاخ دادگستري ترور كند.
    پنجشنبه 4 آذرماه ساعت 30 / 21 فيلم سينمايي «شكاركوسه قاتل» به كارگرداني جورگو پاپاواسيليو از شبكه تهران پخش مي شود.
    اسون يك خلبان آلماني است كه همراه با دخترش مايا در يكي از جزاير اسپانيا زندگي مي كنند. آنها به دليل شغل همسر اسون، ربكا كه راهنماي گردشگري است به اين مكان آمده اند، اما ربكا در اثر حادثه حمله كوسه، در حين راهنمايي گردشگران كشته شده است.
    فيلم سينمايي «زخم هاي كهنه» به كارگرداني اندرزي وارت كوواك جمعه 5 آذر ساعت 30 / 13 از شبكه تهران پخش مي شود.اوري بويد يك گروهبان پليس است كه در سوءقصد به جان فرماندار در موضوع دخالت كرده و فرماندار را از بالاي پل به رودخانه پرتاب مي كند و به اين ترتيب او را از مرگ حتمي نجات مي دهد. ولي در اداره پليس به جاي اين كه او را تشويق كنند، مورد مواخذه قرار مي دهند.
    
    «تابستان عزيز» با «يك پرونده عاشقانه» در تلويزيون
    


 روزنامه جام جم، شماره 3001 به تاريخ 2/9/89، صفحه 3 (راديو و تلويزيون)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 552 بار
    

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر
 جستجوی مطالب
کلمه مورد نظر خود را وارد کنيد

جستجو در:
همه مجلات عضو
مجلات علمی مصوب
آرشيو اين روزنامه
متن روزنامه های عضو
    
جستجوی پيشرفته 

اعتماد
ايران
جام جم
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
مجله رياضيات صنعتي
متن مطالب شماره 1 (پياپي 1001)، Winter 2018را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است