|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه ايران92/8/19: اين زن با همدستي پسري آشنا همسرش را در قزوين به قتل رساند
magiran.com  > روزنامه ايران >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 7107
دو شنبه 24 تير 1398


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

?????


 
MGID2825
magiran.com > روزنامه ايران > شماره 5507 19/8/92 > صفحه 18 (حوادث امروز) > متن
 
      


اين زن با همدستي پسري آشنا همسرش را در قزوين به قتل رساند
اعترافات يك زن توطئه گر


گروه شوك: زن توطئه گر با همدستي پسري آشنا همسرش را قرباني جنايتي آتشين كرد.عاملان قتل مرد گچبر در تجسس هاي ويژه پليس آگاهي قزوين رديابي شدند و با اعترافات هولناك پرده از توطئه اي زنانه برداشتند.
    اواسط اسفندماه سال گذشته مرد جواني راهي كلانتري قزوين شد و از گم شدن برادر 37 ساله اش خبر داد.وي با نگراني گفت: حدود دو هفته است كه از برادرم خبري نداريم. همه جا را زير پا گذاشته ايم اما اثري از ابوالفضل به دست نياورده ايم. موبايلش هم خاموش است. نگرانيم برايش اتفاق بدي افتاده باشد. البته زن داداشم ماجراي گم شدن ابوالفضل را به پليس اطلاع داده اما باز اثري از برادرم نيست.پليس باتوجه به مرموز بودن سرنوشت مرد گمشده به تحقيقات ويژه اي دست زد و پي برد برخلاف تصورات، همسر ابوالفضل هيچ اقدامي براي پيدا شدن شوهرش انجام نداده است.
    
    جسد سوخته اي در بيابان
    همزمان با اين اقدامات ماموران پليس قزوين در جريان پيدا شدن جسد سوخته يك مرد ناشناس در يكي از بيابان هاي اطراف قزوين معروف به غريب كش قرار گرفتند. تحقيقات نشان داد مردي چوپان اين جسد سوخته را ديده و با پليس تماس گرفته است.ماموران با رساندن خود بالاي سر جسد ديدند قرباني در جاي ديگري به قتل رسيده و با انتقال به بيابان هاي غريب كش وي را به آتش كشيده اند.باتوجه به همزماني گم شدن ابوالفضل و پيدا شدن جسد سوخته، خانواده مرد گمشده و همسرش به پزشكي قانوني رفتند و با ديدن جسد به گريه افتاده و ابوالفضل را شناسايي كردند.
    
    بوي عطر
    فاطمه – همسر ابوالفضل - خيلي ناراحت به نظر مي رسيد اما رفتارش غيرعادي بود، از سوي ديگر كارآگاهان به تحقيق از همسايه ها پرداختند و پي بردند زن جوان با همسرش اختلاف داشته است. تيم تحقيق با اين تصور كه ابوالفضل در خانه خودش به قتل رسيده خود را به محله شازده حسين رساندند. فضاي خانه پر بود از بوي عطر و همين شك ماموران را برانگيخت.
    فاطمه دستپاچه گفت شيشه عطر شكسته بود و به همين خاطر فضا پر از بوي عطر است. اين در حالي بود كه تجسس هاي بيشتر ماموران پرده از راز قتل مرد جوان از سوي همسرش برداشت چرا كه هنوز بوي تعفن در اتاق خواب وجود داشت و عوض كردن خوشخواب نيز نشان از اين داشت كه جسد ابوالفضل مدتي در خانه نگهداري شده است.
    
    بازداشت زن توطئه گر
    با به دست آمدن اين سرنخ ها «فاطمه» در خانه اش دستگير شد. وي ابتدا خواست با دروغ پردازي مسير تجسس ها را تغيير دهد اما وقتي خود را در بن بست ديد ناچار لب به اعتراف گشود و گفت: من 13 سال پيش وقتي به عقد وي درآمدم با اين كه از خانواده ام دور مي شدم ولي براي آرامش همسرم با وي در تهران و نزد خانواده اش زندگي مان را آغاز كرديم، اما اين اواخر ديگر خسته شده بودم و مي خواستم به قزوين برگردم، ابتدا ابوالفضل مخالفت مي كرد اما سرانجام پذيرفت.
    در آنجا وقتي خواهرهايم را مي ديدم كه راحت زندگي و تفريح مي كنند حسودي ام شد چراكه ابوالفضل بسيار سختگير بود و من ديگر تحمل اين رفتارها را نداشتم.
    زن 32 ساله ادامه داد: براي اين كه همسرم را آزار دهم تصميم گرفتم صندوقچه انگشترهاي گرانقيمت شوهرم را سرقت كنم و با توطئه و همدستي پسري آشنا وقتي براي مهماني با ابوالفضل و پسر 12 ساله ام خانه را ترك كرده بوديم اين دزدي را انجام داديم. وقتي به خانه برگشتيم و همسرم فهميد صندوقچه انگشترهاي طلاو نقره اش به سرقت رفته خيلي عصباني شد، چند ماه بعد بود كه فهميد اين سرقت زير سر من است و برخورد بدي با من كرد، از همان روز كينه اش به دلم افتاد اما به خاطر پسرمان چيزي نگفتم و خواستم مرا ببخشد.
    زن توطئه گر ادامه داد: ديگر ادامه اين زندگي برايم ممكن نبود، براي خلاص شدن از دست شوهرم به فكر راه چاره بودم به همين خاطر از همان پسر آشنا به نام حسين خواستم تا با كمكش، همسرم را از سر راه بردارم. از آنجايي كه ابوالفضل دچار بيماري كم خوني بود از مدتي پيش با نقشه اي داروهاي فشار خون را در آبميوه و غذايش ريختم تا حالش بدتر شود. هميشه بيمار بود به خاطر همين تصميم گرفتم نقشه ام را عملي كنم. شب حادثه براي اين كه پسرم بيدار نشود به ناچار در غذاي وي داروي بيهوشي ريختم و به حسين گفتم به خانه مان بيايد. سپس دست به جنايت زديم و وي را به قتل رسانديم و تا دو روز در اتاق جسدش را مخفي و در را قفل كردم اما ديگر راهي نبود و بايد جنازه را از خانه خارج مي كرديم، در يكي از شب ها با همدستي حسين جنازه را به بيابان هاي اطراف برديم و جسدش را به آتش كشيديم.
    خانواده همسرم كه نگران ابوالفضل شده بودند دائم تماس مي گرفتند و من كه مي ترسيدم رازم فاش شود هر بار برايشان بهانه هاي مختلف مي آوردم و در آخر گفتم به پزشكي قانوني و كلانتري مراجعه كردم تا دست از سرم بردارند، اما تصور نمي كردم به اين زودي رسوا شوم.
    
    رديابي همدست فراري
    به دنبال اعترافات تكان دهنده زن خيانتكار، وي دستگير شد و رديابي همدست فراري اش در دستور كار پليس قزوين قرار گرفت و سرانجام اين مرد سابقه دار شناسايي و به شركت در جنايت اعتراف كرد و گفت: پس از اين حادثه فاطمه به من مقداري پول، كارت عابربانك و خودروي همسرش را داد تا بتوانم به راحتي تردد كنم و براي اين كه دستگير نشوم پلاك خودرو را تعويض كردم اما سرانجام دستگير شدم و بسيار پشيمانم.با اعترافات اين جنايتكاران پرونده در دستور كار شعبه دوم دادگاه كيفري قزوين قرار گرفت.
    
    گفت وگو با خواهر مقتول
    ملكي، خواهر مقتول كه هنوز از اين حادثه شوكه است، مي گويد: باور كردني نيست، فاطمه تنها عروس نبود بلكه او مانند خواهرمان بود كه هميشه در غم و شادي با هم شريك بوديم. هيچ وقت تصور و حتي شك هم نمي كرديم كه او بتواند دست به چنين جنايت هولناكي بزند.وي ادامه مي دهد: برادرم، زن و بچه اش را دوست داشت. هنوز زماني كه آن ها با هم آشنا شدند و قصد ازدواج داشتند را از ياد نمي برم. ابوالفضل در قزوين سرباز بود و دل به مهر اين دختر بست و با اين كه خانواده ام مخالف بودند، آن ها را راضي كرد و با هم ازدواج كردند و صاحب يك پسر شدند. همه چيز خوب بود اما از سال 89 فاطمه شروع به بهانه گيري مي كرد و مي گفت مي خواهد نزد خانواده اش برگردد و آنجا زندگي كنند با اين كه براي كار ابوالفضل سخت بود ولي رفتند و از همان روزها بدبختي ها شروع شد.وي ادامه داد: هفته هاي آخر متوجه حال بد ابوالفضل شده بوديم و گمان مي كرديم به خاطر بيماري كم خوني بي حال شده ولي بعد فهميديم يكي از رگ هاي قلبش به خاطر مصرف 6 ماهه قرص هاي فشار خون كه همسرش به وي مي داد، 75 درصد بسته شده بود.
    
    خواهان قصاص
    زن جوان كه بغض راه گلويش را بسته است، ادامه داد: برادر جوانم زير خاك رفته و پدرم حضانت نوه 14 ساله اش را برعهده گرفته. هنوز باور نداريم ابوالفضل كنار ما نيست و به همين خاطر خانواده ام خواهان قصاص هستند.
    بنابر اين گزارش، پرونده در شعبه دوم دادگاه كيفري استان قزوين در حال بررسي است و نخستين جلسه محاكمه زن و مرد جنايتكار روز سوم آذرماه سال جاري برگزار خواهد شد.
    
    
    اين زن با همدستي پسري آشنا همسرش را در قزوين به قتل رساند / اعترافات يك زن توطئه گر
    


 روزنامه ايران، شماره 5507 به تاريخ 19/8/92، صفحه 18 (حوادث امروز)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 149 بار
    

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر 

اعتماد
ايران
جام جم
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
مجله اكو هيدرولوژي
متن مطالب شماره 2 (پياپي 602)، تابستان 1398را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است