|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه كيهان96/6/23: كيهان و خوانندگان
magiran.com  > روزنامه كيهان >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 21953
دوشنبه بيست و پنجم تير ماه 1397خدمات سايت
 
MGID2827
magiran.com > روزنامه كيهان > شماره 21722 23/6/96 > صفحه 2 (اخبار كشور) > متن
 
      


كيهان و خوانندگان33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
    33916546 تمام ساعات شبانه روز
    سامانه پيام کوتاه 30002323
    * جمهوري اسلامي پرچمدار آزاديخواهي و مبارزه با ظلم و جور است. جا دارد که ديپلماسي فعالي در خصوص قتل و غارت و ظلم و جنايتي که در ميانمار عليه مسلمانان روا داشته مي شود، از خود نشان دهيم. متاسفانه تاکنون خيلي منفعلانه و حتي عقب تر از کساني که در برخي موارد با تروريست ها همدست هستند، حرکت مي کنيم و اين زيبنده نظام جمهوري اسلامي نيست.
    شکيبا
    * سخنگوي دولت گفته است چه اشکالي دارد فرزندان مسئولان در صورت داشتن صلاحيت هاي لازم مثل پدران خود، به مسئوليت برسند. عرض مي کنم پس چه زماني نوبت به فرزندان صلاحيت دار ما زيردستان مي رسد؟ چرا حتي يک بار افراد صلاحيت دار را ابتدا از ميان مردم پايين دست برنمي گزينند و به پست و مقام نمي رسانند؟
    27700912
    * حضرت علي(ع) به مالک اشتر مي فرمايند اگر کارگزاري در بيت المال خيانت کرد او را رسوا نموده و داغ ننگ بر پيشاني اش بزن ولي متاسفانه در کشور ما بالاتر از گل به مديران نجومي بگير گفته نمي شود و متخلفين خيلي راحت قانون را دور مي زنند و حتي مطالبه استرداد حقوق هاي نجومي مصادره شده را مي کنند. چرا؟
    28260913
    * جريان حامي سرمايه داري سعي در محو آرمان هاي انقلاب اسلامي اين مردم را دارد تا با روش هاي پوپوليستي و کاذب به سود کلان دست يابد. کشور ما در طي چند سال اخير اسير اشرافيگري مديران و تبارسالاران شده است، افرادي که در تصميم گيري براي توسعه دامنه منافع شان مردم عادي را له مي کنند و اين رويکرد را به خاطر «ژن خوب» خود برحق جلوه مي دهند.
    5069021
    * تلاش و گستاخي غربي ها براي بازديد از مراکز نظامي کشورمان نتيجه همان لبخندها و قدم زدن هاي دستگاه ديپلماسي ما با شيطان بزرگ است که با سرگرم کردن مسئولان ديپلماسي هسته اي کشورمان متني تهيه شد بدون توجه به عمق آن و امضاي آن توسط تيم هسته اي کشورمان و اکنون کلاه هايي که به سر تيم هسته اي رفته، يکي يکي هويدا مي شوند... حالا به حرف منتقدين پي مي برند. اگر به اين نصايح توجه مي کردند اين وضع امروز ما نبود!
    74690912
    * رسانه ملي بايد يک برنامه گفت وگومحور و مناظره را در پيرامون محاسن و معايب برجام و وضعيت هسته اي کشورمان و داده ها و ستانده هاي آن، ادعاي برد- برد 3 به دو و... بين منتقدين و موافقين برگزار کند. تاکيدهاي زياد حضرت آقا مبني بر بصيرت افزايي مگر جز از راه گفت وگو و مناظره امکان دارد؟! يکي از رسالت هاي اصلي صدا و سيما ترتيب دادن چنين برنامه هايي است تا جامعه رشد کند.
    98390919 و 39490912
    * به نظرم وقت آن رسيده باشد که مدال هاي افتخاري که براي بتن ريزي آب سنگين اراک و از کار انداختن هسته اي کشورمان بر سينه آقايان ظريف و صالحي نصب شده، به خزانه برگردانده شود و مدال هاي بهتري به سينه منتقدين دلسوز به ويژه کيهان عزيز نصب شود! چرا که حالا نه تنها دم خروس که خود خروس برجام برملا شده است! البته آقاي صالحي هم علاوه بر عودت مدال ها بايد کفاره قسم هاي جلاله خود را هم بدهد!
    89020914
    * رفتن يا نرفتن زنان به ورزشگاه براي تماشاي مسابقات مردان اولويتي ساختگي است که غربزدگان براي مغفول ماندن مطالبات ساخته اند.
    75640938
    * آناني هم که صاحب خانه اند، چندان معيشت قابل قبولي ندارند. علاوه بر اين خانه هاي قديمي و کوچک و افراد در سن ازدواج از اضافه شدن به مستاجران در آينده حکايت دارد. لذا 7 ميليون مستاجري که کيهان به آن اشاره کرده بود جداي از خانواده هايي است که به زودي اعضاي آن با ازدواج کردن، ناچار به اجاره مسکن خواهند بود.
    ص.جعفري
    * کساني که با وام مسکن و اقساط بلندمدت و سود زياد بازپرداخت صاحب خانه شده اند با اوضاع بد حاکم بر بازار از مستاجران شرايط بهتري ندارند زيرا با عقب افتادن اقساط هم سود ديرکرد را مي پردازند و هم ترس از ناتواني در پرداخت اقساط و مصادره خانه را لحظه به لحظه تجربه مي کنند.
    7472-021
    * چند سالي است که سيل در شهرهاي شمالي خسارت مالي و جاني فراواني داشته است به رغم تکرار هر ساله اخبار متاثرکننده جاري شدن سيل در اين مناطق چرا مسئولان درصدد مديريت آب باران هاي سيل آسا نيستند و حتي با توجه به تجربه خسارات سيل هاي قبل به فکر ايمن کردن مسير سيل نيستند و همچنان مردم بايد خسارت بي درايتي مسئولان را بپردازند؟!
    84990911
    * علي رغم گذشت مدت زياد از رونمايي حقوق شهروندي، مردم هنوز نمي توانند بي واسطه با مسئولان مدعي اين حقوق ارتباط داشته باشند و مطالبات شان را درخواست کنند. در حالي که شنيدن مستقيم مشکلات و راه حل هاي پيشنهادي از مردم از راه هاي موثر برون رفت از مشکلات است.
    83110913
    * معني وجود باند مافيا و رانت در سينما يعني اينکه به فيلم فروشنده با موضوع وطن فروشي جايزه داده مي شود و فيلم ماجراي نيمروز با روشنگري در مورد ماهيت داعشي يک گروه تروريست و آدم کش در اوايل انقلاب علي رغم برجستگي هاي فني و هنري بالايش مورد بي مهري قرار مي گيرد.
    53640912
    * بعد از سي سال اشتغال و رسيدن سن به 60 سالگي و بازنشستگي، متوجه شدم که کارفرما تنها 15 سال سابقه بيمه را پرداخت کرده است! و ما هم بعد از بازنشستگي 15 روز حقوق مي گيريم يعني 530 هزارتومان! با اين حقوق و 2 جوان بيکار در منزل و خودم که از کار افتاده ام چگونه مي توانم بر مشکلات معيشتي فائق آيم؟! لطفا سخنگوي دولت مرا راهنمايي کند!
    36970915
    * در کشور ما رسم بدي شده که تا فاجعه اي اتفاق نيفتد مسئولان دست به کار نمي شوند. به خدا قسم براي درمان همسرم از سر ناچاري پول نزول گرفته ام. چون از تامين اجتماعي درخواست وام کردم ولي جواب منفي دادند.
    39120917
    * سه شنبه 96/6/21 ساعت 10 شب به دليل بريدگي دست با چاقو به بيمارستان امام خميني تهران مراجعه کردم. خدا شاهد است تا ساعت 12 شب کاري نکردند. پس فلسفه وجود اورژانس در بيمارستان چيست؟
    اميراحمدي
    * تبليغات شرکت هاي غربي توليدکننده شوينده با به تصوير کشيدن دختران نوجوان بالغ و بدون حجاب در رسانه ملي، نشان مي دهد که موضوع تنها جاذبه هاي بصري براي جذب مشتري به کالايي خاص نيست بلکه اين نيز يکي از جلوه هاي نفوذ فرهنگي دشمن در قالب تبليغات تجاري است.
    3152021
    * بعد از سي سال خدمت و بدون داشتن مسکن بازنشسته شدم و حال که درخواست مسکن نموده ام در قبال وام 50 ميليوني از من سند ملک مطالبه مي نمايند؟! چطور يک فرد مستاجر چنين سندي تهيه کند؟!
    79260914
    کيهان و خوانندگان
    


 روزنامه كيهان، شماره 21722 به تاريخ 23/6/96، صفحه 2 (اخبار كشور)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 60 بار
    

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر
 جستجوی مطالب
کلمه مورد نظر خود را وارد کنيد

جستجو در:
همه مجلات عضو
مجلات علمی مصوب
آرشيو اين روزنامه
متن روزنامه های عضو
    
جستجوی پيشرفته 

اعتماد
ايران
جام جم
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
فصلنامه مطالعات اقتصادي كاربردي ايران
متن مطالب شماره 26، تابستان 1397را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است