|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه كيهان96/10/23: كيهان و خوانندگان
magiran.com  > روزنامه كيهان >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 22078
چهار شنبه 28 آذر 1397


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

?????


 
MGID2827
magiran.com > روزنامه كيهان > شماره 21817 23/10/96 > صفحه 2 (اخبار كشور) > متن
 
      


كيهان و خوانندگان33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
    33916546 تمام ساعات شبانه روز
    سامانه پيام کوتاه 30002323

    
    * اي مولا و مقتداي ما! اي رهبر حکيم و فرزانه! آقاجان! تمام هستي مان را مديون يک نفس گرم شما هستيم و اگر تمام عمر در حال سجده باشيم و پيشاني بر خاک بساييم نمي توانيم شکر يک لحظه سايه پرمهر ولايت شما را به جا آوريم. اميدوارم قصور و تقصيرهاي ما را مورد لطف و مهر خودت قرار دهيد!
    ابوالقاسمي
    * امام خامنه اي با لحني پدرانه به مسئولين توصيه هايي کردند و تذکراتي هم به عموم مردم دادند. مردم عاشقانه پيرو خط ولايت هستند حال بايد ديد مسئولين چه مسيري را در پي خواهند گرفت. مسير مردم با رهبري يکي است اميدوارم برخي مسئولين هم با مردم هم مسير شوند.
    91490910
    * به همه مردم در سراسر ميهن اسلامي به دليل خنثي کردن توطئه جديد دشمنان خدا قوت و دست مريزاد عرض مي کنم. اين ملت شايستگي زمينه سازي ظهور امام زمان(عج) را دارد و چه افتخاري بالاتر از اين که همه با هم مقدمات ظهور منجي عالم بشريت آخرين ذخيره الهي را براي پياده کردن و گسترش عدالت فراهم بکنيم.
    38720930
    * صد شکر که فتنه گشت خاموش
    شد فتنه به شر خود هم آغوش
    ملت چو به پاي خاست در دم
    افتاد بساط فتنه از جوش
    از فتنه گران دگر خبر نيست
    سوراخ گزيده اند چون موش
    کردند شرارتي به ذلت
    گشتند چو خار و خس فراموش
    هر کس کند اين جنايت پست
    مست است و بدون عقل و بيهوش
    با همت ملت سلحشور
    شد ذلتشان به دهر منقوش
    و آن نقش به زير پاي مردم
    بنمود زمين شهر مفروش
    همچون مگسان زدند بالي
    کردند فضاي شهر مخدوش
    صد شکر ولي صنيع زاده
    رسوا همگي شدند و سم نوش
    بفرست به شکر آن درودي
    بر احمد در ره خدا کوش
    03580913
    * پيشنهاد مي کنم پرچم مقدس جمهوري اسلامي و تصوير سردار دلاور و مالک اشتر سردار سليماني در ورودي هاي شهرها نصب شود تا مزدوران و خودفروخته ها بدانند سرداراني چون سليماني ها در قلب ملت جا دارند و کمي هم به حال خودشان گريه کنند که اکنون پس از شکست، حتي در نزد اربابانشان هم ارزش ندارند.
    وحيدي - گرمسار
    * حضور مردم در راهپيمايي پس از فتنه و اغتشاش دفاع از نظام و رهبري بود همين مردم حاضر است دولت را در اصلاح اموري مثل بودجه 97، اختلاس ها، نجومي بگيري، اشرافي گري ياري کند و اميدوار است دولت از اين کمک فکري استفاده کند.
    71900912
    * يکي از نمايندگان اصلاح طلب مجلس آشوبگران حوادث اخير را به دانشجو و غيردانشجو تفکيک کرد و در مقام دفاع از آشوبگران برآمده است. در حالي که اولاً نخستين گروهي که در مقابل فتنه اخير ايستاد خود دانشجويان بودند. ثانياً از ديد قاضي و قضاوت در موضوع آشوبگري بين دانشجو و هر قشر ديگري نبايد تفاوت قائل شد. هر که جرمي مرتکب شده بايد به مجازات برسد.
    52330912
    * مردم براي ناکام ساختن دشمنان در براندازي جمهوري اسلامي در گذشته و حال سنگ تمام گذاشته اند. حال نوبت دولتمردان است که جواب اين ملت رشيد را با خدمت و کارآمد کردن مديريت و اداره کشور بدهند.
    16480915
    * خداوند لعنت کند آمريکا و عوامل آشوب طلب را که با شرارت و جنايت خود نگذاشتند صداي اعتراض هاي واقعي مردم به گوش مسئولان برسد تا براي پاسخ به مطالبات ملت چاره انديشي کنند.
    99500913
    * معاون دادستان کل اعلام کرده خطر جدي تصرف فضاي مجازي با 8 هزار کانال تلگرامي توسط ضدانقلاب را به مسئولان امر به ويژه دو وزارتخانه اطلاعات و مخابرات گوشزد کرده ولي ترتيب اثر نداده اند. آيا بهتر نيست کنترل و مديريت شبکه هاي فضاي مجازي به يک نهاد توانمند انقلابي کار آزموده سپرده شود؟
    00490911
     * اگر دولت و دولتمردان اين آشوب ها را ريشه يابي نکنند و زمينه هاي به وجود آمدن اين حوادث را از بين نبرند دشمنان باز از اين زمينه ها براي آشوب بهره خواهند برد و اسباب زحمت مي شوند.
    51620939
    * ستاد نماز جمعه تهران، روزهاي خاصي که نياز به برگزاري تظاهرات مردمي در آن ها احساس مي شود، بايد براي مشارکت ايجاد فضاي نمازگزاران در اين امر مهم اجتماعي و...، نمازجمعه را به دانشگاه تهران که از هر نظر، محيطي مانوس و شناخته شده مي باشد انتقال دهد؟! اقامه فصلي نماز در مصلي، شايد قابل توجيه باشد، ليکن انعطاف پذيري مديران ستاد نماز جمعه تهران، در اين گونه موارد، ضمن تقويت ارتباط مومنين با اين نهاد مردمي و انقلابي، مي تواند در جهت تقويت گفتمان و روحيه انقلابي مردم، تاثيرات مثبت و به سزايي داشته باشد.
    24700919
    * با اين حمايتي که بعضي از کشورهاي اروپايي از آشوبگران حوادث اخير در ايران کردند مسئولان کشور نبايد هيچيک از مسئولان فرانسه يا انگليس را بدون پيش شرط به داخل ايران راه بدهند.
    10690912
    * آيا آن دسته از مديران اصلاح طلب که براي آمريکا خوش رقصي مي کردند پس از اين آشوب هاي ساخته و پرداخته آمريکا که پرچم ايران عزيز را به آتش کشيدند بيدار شده اند؟
    55300936
    * آقاي جهانگيري گفتند، ماشين اقتصاد را که ته دره بود، ده پله بالا آورديم! بنده خدمتشان عرض مي کنم در اين زمينه حاضر به گفت وگو هستم، حداقل وقتي به عنوان يک فرهنگي زندگي خودرا که مي بينم اين ادعا تاييد نمي شود.
    بازنشسته فرهنگي و ايثارگران- مازندران
    * با واکنش هاي عجيب و غريبي که از برخي از جريان هاي سياسي در خصوص آشوب هاي اخير و آشوبگران شاهديم مي توان نتيجه گرفت که دلدادگي شان به غرب بيش از دلدادگي شان به استقلال کشور است
    58270912
    * آقاي روحاني گفتند: «مردم صراحتاً اعلام مي کنند که حرف دارند و بايد به حرف مردم گوش داده و بالاتر از آن به آن عمل کنيم.» شماره تلفن هاي 6133 يا 111 رسمي ترين راه براي ارتباط با مسئولان دولتي است. ولي اصلاً کسي نيست به حرف مردم گوش کند!
    0129 - 021
    * چگونه ممکن است که در کشور موسسات مالي - اعتباري بدون مجوز بانک مرکزي به فعاليت بپردازند و بعد از مدتي براي سپرده گذاران مشکل درست کنند و دولتمردان بگويند خبر نداشتيم؟! آيا درست است که به سبب اين عدم نظارت، دولت پول هاي حيف وميل شده مردم را از خزانه بيت المال بپردازد؟
    8886 - 0914
    * دولتي ها گفته اند صنعت گردشگري نجات بخش اقتصاد است. بنده سوالي دارم: درست است که از اين ظرفيت بايد استفاده کرد ولي چرا يونان با آن قدمت و آثار باستاني مثال زدني و صنعت گردشگري که دارد ورشکسته شده و در بدهکاري به دنيا هم مثال زدني شده است؟
    3104 - 0912
    * آقاي جهانگيري! پنج سال است صداوسيما دربست مديحه سراي کارهاي شماست. در اين مدت تا توانستيد تمام ضعف ها و ناکارآمدي هاي موجود را فقط به دولت قبل نسبت داديد. آيا اجازه داديد تنها يک بار وزراي دولت قبل در همين رسانه از خود دفاع کنند؟
    نيک طبا
    * معدود نمايندگان کم بصيرتي که خواستار آزادي آشوبگران و اغتشاشگرانند آيا نمي دانند از کساني حمايت مي کنند که با پرچم، ميهن، ملت، حسينيه، امامزاده، مراکز ديني و ... مشکل دارند و آنها را به آتش مي کشند؟ کاش مي شد ابتدا راي ملت را پس دهند و بعد از اين آشوب طلبان حمايت کنند.
    4470 - 0912
    * مردم مايل اند بدانند شهردار و شوراي شهر تهران تاکنون چه اقداماتي براي مقابله با آلودگي هوا انجام داده اند؟ روزهاي پاک در فصل سرد سال 96 تاکنون فقط به لطف وزش باد و بارش باران بوده است پس مسئولان چه نقشي ايفا کرده اند؟
    5060 - 021
    کيهان و خوانندگان
    


 روزنامه كيهان، شماره 21817 به تاريخ 23/10/96، صفحه 2 (اخبار كشور)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 73 بار
    

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر
 جستجوی مطالب
کلمه مورد نظر خود را وارد کنيد

جستجو در:
همه مجلات عضو
مجلات علمی مصوب
آرشيو اين روزنامه
متن روزنامه های عضو
    
جستجوی پيشرفته 

اعتماد
ايران
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
دو ماهنامه علوم و تكنولوژي پليمر
متن مطالب شماره 4 (پياپي 156)، مهر و آبان 1397را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است