|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه كيهان96/10/23: حوادث كوتاه از كشور
magiran.com  > روزنامه كيهان >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 22032
دو شنبه 30 مهر 1397خدمات سايت
 
MGID2827
magiran.com > روزنامه كيهان > شماره 21817 23/10/96 > صفحه 11 (حوادث - اخبار كشور) > متن
 
      


حوادث كوتاه از كشوردستگيري کلاهبردار
    تبريز- خبرنگار کيهان: رئيس پليس فتا آذربايجان شرقي گفت: فردي که يک ميليارد و 450 ميليون ريال کلاهبرداري اينترنتي کرده بود، توسط پليس سايبري آذربايجان شرقي دستگير شد.
    سرهنگ محسن محمودي افزود: به دنبال شکايت از اين فرد که مردم را تشويق به خريد ارز ديجيتالي براي کلاهبرداري مي کرد، پليس وي را شناسايي و دستگير کرد.
    کلاهبردار ارز ديجيتالي به جرم خود اعتراف کرد.
    
    انهدام باند سارقان موتورسيکلت
    البرز- خبرنگار کيهان: فرمانده انتظامي استان البرز از انهدام باند سارقان موتورسيکلت در اين استان خبر داد.
    سرتيپ مهدي محمودي افزود: اين باند تاکنون 19 فقره سرقت موتورسيکلت در کارنامه جرمي خود دارند.
    وي اضافه کرد: در اين رابطه 3 سارق و 5 مالخر نيز دستگير و تحويل مراجع قضايي شدند.
    
    واژگوني خودرو
    تايباد- خبرنگار کيهان: فرمانده انتظامي تايباد از واژگوني خودروي تيبا در محور باخزر- تربت جام خبر داد.
    سرهنگ علي ميرجردوي گفت: در اين حادثه يکي از سرنشينان خودرو به علت برخورد تيبا با گاردريل در دم فوت کرد و راننده و سرنشين ديگر آن مصدوم شدند.
    کارشناسان علت وقوع اين حادثه را بي توجهي به جلو و ناتواني در کنترل وسيله نقليه ناشي از سرعت غيرمطمئنه اعلام کردند.
    
    
    انفجار خط لوله آب هفت تپه
    اهواز- خبرگزاري صدا و سيما: انفجار خط لوله تغذيه کوره آب در شرکت کشت و صنعت نيشکر هفت تپه هيچگونه خسارت جاني يا مالي در پي نداشت.
    فرماندار شوش با اشاره به صداي انفجاري که در اين شهرستان شنيده شد، گفت اين حادثه مربوط به انفجار لوله آب تغذيه ديگ بخار اين شرکت بوده است.عدنان غزي کار اصلي اين کوره را ايجاد بخار جهت توربين ها و توليد شکر شرکت کشت و صنعت نيشکر هفت تپه اعلام کرد و افزود: لوله گاز مذکور تعمير شده است.
    
    
    دستگيري شکارچي متخلف
    مهاباد- خبرگزاري صدا و سيما: رئيس اداره محيط زيست شهرستان مهاباد از دستگيري هشت نفر شکارچي متخلف و صيد در تالاب بين المللي کاني برازان اين شهرستان خبر داد.
    فاروق سخنور گفت: از متخلفان سه رشته تور دام ماهيگيري، چهار قبضه اسلحه شکاري غيرمجاز، دو قبضه اسلحه شکاري مجاز و لاشه يک قطعه چنگر کشف و ضبط شد.سخنور اضافه کرد: متهمان دستگير شده پس از تشکيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضايي تحويل شدند.
    
    کشف 5 تن برنج قاچاق در منوجان
    کرمان- فارس: فرمانده انتظامي منوجان از کشف پنج تن برنج قاچاق توسط ماموران پليس آگاهي اين شهرستان خبر داد.
    رضا محمدحسني اظهار داشت: در اجراي طرح مبارزه با قاچاق کالا و ا رز، ماموران پليس آگاهي شهرستان حين کنترل خودروهاي عبوري در محور اصلي کهنوج- بندرعباس به يک دستگاه کاميون مشکوک شدند و دستور توقف آن را صادر کردند.
    وي افزود: ماموران ضمن انتقال کاميون به پارکينگ و بررسي بيشتر، پنج تن برنج قاچاق به ارزش 280 ميليون ريال را از خودرو کشف کردند و در اين رابطه يک متهم دستگير و به همراه کالاي قاچاق کشف شده تحويل مراجع قضايي شد.
    
    
    حفاري غيرمجاز امامزاده
    بوشهر- ايرنا: رئيس اداره اوقاف و امور خيريه دشتي استان بوشهر گفت: افراد سودجو و ناشناس اقدام به حفاري غيرقانوني در «امامزاده پيرسبز» روستاي دهداري از تواقع اين شهرستان کردند.
    ابراهيم شفقت افزود: افراد سودجو در اين حفاري قبر «امامزاده پير سبز» را به عمق حدود يک متر حفاري کرده اند.
    وي اضافه کرد: به احتمال زياد هدف اين افراد از حفاري قبر امامزاده پير سبز کشف اشيا تاريخي، عتيقه، طلا و جواهرات قديمي بوده است.
    شفقت ادامه داد: ماموران پليس انتظامي شهرستان دشتي پس از بررسي محل حفاري جست وجو و پيگيري براي شناسايي افراد سودجو را آغاز کرده اند.
    
    
    پرنده شکاري داراي سيستم ردياب ماهواره اي
    زاهدان- ايسنا: مدير کل حفاظت محيط زيست سيستان و بلوچستان گفت: يگان حفاظت محيط زيست شهرستان سراوان موفق شد يک بهله پرنده شکاري که مجهز به سيستم ردياب ماهواره اي بود را در مناطق حوزه شهرستان شناسايي و کشف کند.
    پورملايي بيان کرد: براساس پيگيري هاي صورت گرفته از سوي سازمان حفاظت محيط زيست کشور در خصوص پيگيري يک بهله پرنده شکاري از نوع گونه عقاب صحرايي که به سيستم ردياب ماهواره اي نيز مجهز شده، و در حوزه استان سيستان و بلوچستان و نزديک شهرستان سراوان قابل مشاهده است، پيگيري ها و مراقبت هاي شبانه روزي يگان حفاظت براي شناسايي و کشف پرنده موردنظر شروع شد.
    وي اضافه کرد: با توجه به سيگنال هاي دريافتي و وسعت بسيار زياد مناطق و همچنين وجود پستي و بلندي هاي فراوان در مناطق کوهستاني و پس از سه شبانه روز گشت و کنترل و ديده باني، بالاخره لاشه پرنده علامت گذاري شده توسط يگان حفاظت محيط زيست شهرستان سراوان کشف و ضبط شد.
    پورملايي خاطرنشان کرد: پس از کشف لاشه پرنده شکاري مجهز به سيستم ردياب ماهواره اي، يگان حفاظت اقدام به جمع آوري بقاياي لاشه و ارسال به سازمان حفاظت محيط زيست کشور به منظور مطالعه و بررسي کرد.
    
    
    پلمب 55 باشگاه ورزشي غيرمجاز
    کرمانشاه- مهر: دبير هيئت پزشکي ورزشي استان کرمانشاه از پلمب 55 باشگاه ورزشي که به صورت غيرمجاز در استان فعاليت مي کردند، خبر داد.وحيد خسروي اظهار داشت: تعداد 16 باشگاه تاکنون نسبت به اصلاح و دريافت مجوزهاي قانوني اقدام کرده اند.
    وي تصريح کرد: اين نظارت و بازرسي با تاکيد بر ضرورت مبارزه با پديده شوم و مذموم دوپينگ، برخورد با متخلفين عرضه کالاهاي قاچاق و غيرمجاز در حوزه سلامت، دارا بودن کارت خدمات درماني پزشکي ورزشي کليه ورزشکاران و مربيان و مجوز فعاليت انجام و با متخلفين پس از ارائه تذکر سريعا برخورد و با نظر مقام قضايي نسبت به پلمب باشگاه هاي متخلف اقدام شد.
    
    
    پزشک قلابي
    قرچک- ايرنا: رئيس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرچک از دستگيري يک پزشک قلابي در اين شهرستان خبر داد.
    حسين لياقتدار گفت: در راستاي اجراي طرح بازرسي از واحدهاي درماني شهرستان، کارشناسان شبکه بهداشت يک پزشک قلابي را در يکي از مناطق قرچک شناسايي کردند که با استفاده از مهر نظام پزشکي، در کنار ديگر پزشکان در يک مجموعه به کار طبابت مشغول بود.
    وي افزود: اين فرد خود را به عنوان پزشک پوست، مو و زيبايي معرفي کرده بود و نسبت به درمان مراجعين اقدام مي کرد.
    وي تصريح کرد: اين فرد متقلب، داراي مدرک ديپلم بوده و هيچ گونه تخصصي در امر طبابت نداشت که پس از شناسايي، محل فعاليت اين فرد پلمب و به منظور سير مراحل قانوني به مراجع قضايي ارجاع داده شد.
    
    حوادث کوتاه از کشور
    


 روزنامه كيهان، شماره 21817 به تاريخ 23/10/96، صفحه 11 (حوادث - اخبار كشور)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 37 بار
    

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر
 جستجوی مطالب
کلمه مورد نظر خود را وارد کنيد

جستجو در:
همه مجلات عضو
مجلات علمی مصوب
آرشيو اين روزنامه
متن روزنامه های عضو
    
جستجوی پيشرفته 

اعتماد
ايران
جام جم
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
نشريه علامه
متن مطالب شماره 52، بهار 1397را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است