|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه رسالت96/10/23: جزئيات نشست مشترك نمايندگان آمريكا منافقين، بارزاني و عربستان درباره ايران
magiran.com  > روزنامه رسالت >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 9387
چهار شنبه 28 آذر 1397


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

?????


 
MGID2829
magiran.com > روزنامه رسالت > شماره 9129 23/10/96 > صفحه 1 (صفحه اول) > متن
 
      


خبر 
جزئيات نشست مشترك نمايندگان آمريكا منافقين، بارزاني و عربستان درباره ايرانروابط عمومي مجمع تشخيص مصلحت نظام در خصوص مطالب و شايعات اخير بيانيه اي منتشر كرد.
    به گزارش حوزه احزاب خبرگزاري تسنيم، روابط عمومي مجمع تشخيص مصلحت نظام در خصوص مطالب و شايعات اخير بيانيه اي منتشر كرد.
    
    متن اين بيانيه به شرح زير است:
    بي ترديد دو رسالت سترگ آگاهي افزايي و روشني بخشي نسبت به ارتقا و جهت دهي به افكار عمومي از توقعات شفاف جامعه نسبت به رسانه ها به شمار مي رود كه بايد براساس انصاف و صداقت نسبت به آن عامل باشند هر چند ممكن است برخي رسانه نماها از اين جريان زلال استثنا باشند.
    بنابراين با توجه به مخابره رسمي اخبار توسط روابط عمومي مجمع تشخيص مصلحت نظام، برخي رسانه هاي ضدانقلابي اقدام به جعل و گمانه زني هاي خلاف واقع نموده اند كه لازم است براي شايعه زدايي و تنوير افكار عمومي مطالب ذيل را تقديم نماييم:
    1. بستري شدن حضرت آيت الله شاهرودي رياست محترم مجمع تشخيص مصلحت نظام در يكي از بيمارستان هاي آلمان بنا بر توصيه اكيد تيم پزشكي و بر خلاف تمايل ايشان بوده است و پس از بهبودي و طي روند درماني در آلمان به ايران مراجعت نموده اند و در مجمع تشخيص مصلحت نظام و جايگاه هاي ديگر در خدمت مردم و انقلاب اسلامي خواهند بود.
    ٢. اخيرا در يكي از سايت هاي خبري ادعا شده «اعضاي مجمع تشخيص مصلحت نظام درباره اغتشاشات اخير اختلاف نظر داشته اند» و يا اين كه «دبير مجمع گزارش شوراي امنيت ملي را قرائت كرده است» كه روابط عمومي مجمع تشخيص مصلحت نظام ضمن تكذيب مدعاي فوق متذكر مي گردد در جلسه اخير مجمع تشخيص مصلحت نظام تمام اعضا روي خاستگاه ها و ريشه هاي اغتشاشات اخير اتفاق نظر داشته و پيروي از فرامين و منويات رهبر معظم انقلاب و وحدت نيروهاي سياسي را تنها راه مقابله با توطئه هاي دشمنان و حل مشكلات كشور اعلام كرده اند.
    3. پس از مصاحبه دبير محترم مجمع تشخيص مصلحت نظام و پرده برداري از عوامل پشت صحنه آشوب و اغتشاش در روزهاي اخير؛ رسانه هاي ضدانقلابي كه از نفرت ملت ايران نسبت به عوامل واقعي اغتشاشات اخير آگاهي داشتند كوشيدند با هجو و وارونه انگاري بيانات دكتر محسن رضايي افكار عمومي را نسبت به دخالت عوامل پشت صحنه اغتشاشات اخير به ترديد بكشانند!
    
    واضح است كه انتشار اين نوع شايعاتِ برنامه ريزي شده بخشي از ماموريت جنگ رواني اتاق اغتشاشات را تشكيل مي دهد؛ بنابراين چند نكته شايان ذكر است:
    الف: پس از انتشار رسمي خبر نشست رسانه اي دكتر محسن رضايي از سوي روابط عمومي مجمع تشخيص مصلحت نظام وي به نقل از گزارش رسمي يك مقام امنيتي ذيل مذاكرات صحن مجمع از پشتيباني و نقش آفريني مشترك امريكا، رژيم صهيونيستي و عربستان با همراهي گروهك منافقين و عناصر سلطنت طلب در اغتشاشات اخير خبر داد.
    در ادامه پس از اصرار خبرنگاران با استناد به گزارش مذكور اضلاع ميز برنامه ريزي آشوب را به شرح ذيل اعلام نمودند:
    _ مايكل اندريا: مدير بخش جاسوسي و عمليات هاي ضد ايران در سازمان سيا كه طبق افشاگري روزنامه آمريكايي نيويورك تايمز براي ايجاد بي ثباتي و آشوب در ايران به اين سمت منصوب شده است.
    _ نماينده كشور عربستان سعودي
    _ يكي از بارزاني ها كه نماينده اسرائيل بوده است
    _ نماينده گروهك منحط و شكست خورده منافقين و طفلاح برادر زن صدام ديكتاتور معدوم عراق (كه چند ماه پيش توسط آمريكا از زندان عراق آزاد شده است) پيرو اين افشاگري؛ رسانه هاي ضدانقلاب با دستپاچگي و كاربرد ترفند رد گم كني با برجسته سازي يكي از اعضاي اتاق اغتشاش و تغافل نسبت به ساير اعضاي مصرح در خبر دكتر رضايي تلاش خود را براي انحراف افكار عمومي و هجوپردازي در اين زمينه به كار گرفتند تا از تاثير افشاگري صورت پذيرفته بكاهند!
    ب - آمريكا، اسرائيل و ملك سلمان به بازسازي حزب بعث عراق پرداخته اند و قصد دارند درانتخابات چند ماه آينده عراق نقش منفي ايفا كنند لذا عناصري از جمله برخي نزديكان خانواده صدام را تشويق به فعاليت سياسي در عراق كرده اند.
    اين طيف به عنوان ضلع سوم اغتشاشات اخير با كمك منافقين و سلطنت طلبها در كنار آمريكا، اسرائيل، عربستان در اغتشاشات اخير دست داشته اند.
    ج: هسته اصلي اغتشاشات اخير متشكل از: عربستان، آمريكا، منافقين و بعثي ها كساني هستند كه نه تنها در كودتاي نافرجام سال ١٣٥٩ و جنگ تحميلي هشت ساله نقش محوري ايفا نموده اند بلكه در تاسيس و ايجاد داعش محوريت داشته اند و همگان مي دانند مغز متفكر حزب بعث عراق (عزت ابراهيم) با ابوبكر البغدادي مجري اصلي سازمان داعش همراهي و معاونت داشته است و امروزه كه شاخه بعثي داعش به منطقه اربيل پناه آورده و براي تجزيه شمال عراق در كنار بارزاني تلاش هايشان بي نتيجه مانده، بار ديگر با كمك آمريكا، اسرائيل، عربستان و منافقين مي كوشد در ايران نيز اغتشاش و آشوب ايجاد نمايد.
    د: هر چند آمريكا، اسرائيل و عربستان در تجزيه شمال عراق و دخالت و فتنه در لبنان و اغتشاشات اخير ايران شكست تاريخي متحمل شده اند و سريال شكست هايشان به صورت يك افتضاح سياسي ماهيت قدرت آنان را نشان مي دهد، ولي همچنان بنا دارند به دخالت هاي نامشروع خود ادامه دهند كه هوشياري مردم و نيروهاي امنيتي به ويژه در مقابله با شايعه سازي و دروغ پراكني آنان در فضاي مجازي و رسانه اي مهمترين عامل خنثي شدن توطئه هاي دشمنان خواهد بود.
    
    خبر: جزئيات نشست مشترك نمايندگان آمريكا منافقين، بارزاني و عربستان درباره ايران
    


 روزنامه رسالت، شماره 9129 به تاريخ 23/10/96، صفحه 1 (صفحه اول)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 19 بار
    

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر
 جستجوی مطالب
کلمه مورد نظر خود را وارد کنيد

جستجو در:
همه مجلات عضو
مجلات علمی مصوب
آرشيو اين روزنامه
متن روزنامه های عضو
    
جستجوی پيشرفته 

اعتماد
ايران
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
نشريه افلاك (دانشگاه علوم پزشكي لرستان، دانشكده پرستاري و مامايي خرم آباد)
متن مطالب شماره 40-41، پاييز و زمستان 1397را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است