|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه كيهان97/2/26: كيهان و خوانندگان
magiran.com  > روزنامه كيهان >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 22104
شنبه 29 دي 1397


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

?????


 
MGID2827
magiran.com > روزنامه كيهان > شماره 21907 26/2/97 > صفحه 2 (اخبار كشور) > متن
 
      


كيهان و خوانندگان33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
    33916546 تمام ساعات شبانه روز
    سامانه پيام کوتاه 30002323

    
    * مجلس خبرگان رهبري از مسئولان اجرايي برجام خواسته است که از ملت عذرخواهي کنند. اگرچنين کاري را دولت نکند قطعاً ظلم به ملت است و فرداي قيامت بايد پاسخگو باشد. تعجب آور است که بيانيه صادر مي کنند و پيش بيني کنندگان وضعيت فعلي و ناصحان روزهاي مذاکره را به عذرخواهي به سبب پيش بيني صحيح و نصيحت هاي خيرخواهانه شان دعوت مي کنند!
    ابوالقاسمي از قم و عباسي از تهران و سرهنگ مشايخي
    * در فرهنگ اسلام اصرار برگناه و توجيه گناه،نيز گناه است. از اصرار بر برجام سراسر خسارت و ننگ و توجيه زيانها، دست برداريد و با شهامت همان گونه که رئيس مجلس خبرگان رهبري از شما خواسته است، از ملت عذرخواهي کنيد که قطعاً عزت شما در عذرخواهي است.
    طباطبايي
    * با خسارتي که در برجام به مردم وارد شد عذرخواهي بي فايده است و کم ترين کار استعفا است.
    ايزدي- تهران
    * در دنيا مرسوم است وقتي مسئولي در کار خود ناتوان است يا عملکرد مثبتي نداشته است از مردم عذرخواهي و استعفاء مي کند. اما در ايران چگونه است امضاءکنندگان برجام با اين همه خسارت که به کشور تحميل کرده اند همچنان در راس امورند و از منافع ملي سخن مي گويند و حتي به بزرگاني که آنها را به عذرخواهي از مردم دعوت کرده اند حمله ور مي شوند!
    بخشنده - رشت
    * دولتي ها و روزنامه هاي زنجيره اي حامي دولت تلاش دارند به مخاطبين القاء کنند مذاکرات برجام زيرنظر رهبري انجام شده است در حالي که اگر به هشدارهاي رهبري گوش مي دادند و عمل مي کردند اين همه خسارت به کشور وارد نمي شد. رهبري با تعيين شروط مشخص و معلومي با برجام موافقت کردند. چرا به اين شروط عمل نشد؟
    83670919 و 62710914
    * برجام نمونه بارز بي تدبيري دولت است بدين خاطر که آمريکا نه تنها به برجام پايبند نبود بلکه بعد از خروج از برجام هزينه خروجش را هم از مردم ايران گرفت. چون آن برجام که اين آقايان آن را امضا کردند و شروط رهبر معظم انقلاب را ناديده گرفتند به آمريکا اجازه مي داد با چنين گستاخي رفتار کند.
    49780918
    * عذرخواهي مسئولين از مردم در مورد برجام از آن جهت لازم است که معيشت و اقتصاد را در گرو تحقق تعهدات کشورمان در تخريب برنامه هسته اي قرار دادند. رهبري از همان ابتدا بدبيني خود را نسبت به مذاکرات اعلام کرده بودند اما اين آقايان بر اين باور بودند که بايد با کدخدا بست.
    2811021
    * رهبر معظم انقلاب راه را نشان داده اند معنا ندارد دولت در برجام شکست خورده باقي بماند. مسئولان چند بار مي خواهند از يک سوراخ گزيده شوند؟ چرا خروج اروپا در سال 84 از انجام تعهدات خود براي اين دولت درس عبرت نشده است.
    47840917
    * از نمايندگاني که به قرارداد fatf راي دادند سوال مي کنم مگر ما عضو اينترپل نيستيم و طبق قوانين بين المللي نبايد مجرمين را به ما تحويل دهند. پس چرا خاوري را به ما تحويل ندادند؟ چرا اين قدر با نقشه هاي دشمن ساده انديشانه برخورد مي کنيد؟
    طاهري- اصفهان
    * آقاي لاريجاني اظهار داشته 2 ماه روي برجام کار شد نه 20 دقيقه. عرض مي کنم بله هر ماه روي آن کار شد و يک طرفه بودن و ايرادهاي آن مطرح شد. ولي چرا به رغم اصرار برخي از نمايندگان غيرتمند اجازه اصلاح آنها را نداديد که آقاي ظريف اظهار کند حتي قادر نيستيم يک حساب بانکي در اروپا باز کنيم؟!
    95900914
    * اروپا اگر هنري داشت اقتصاد بحران زده خود را نجات مي داد. هر روز شاهد تظاهرات هزاران شهروند اروپايي به خاطر نسخه بد اقتصادي دولتهايشان هستيم. گره زدن اقتصاد و مشکلات کشور اين بار با اروپا خود اشتباهي ديگر است که فهميدنش سواد سياسي نمي خواهد. ايران داراي پتانسيل هاي بسيار بالايي است که براي شناسايي آن کافي است باور کنيم و غرب را بهشت آرزوها ندانيم.
    12830918
    * آمريکا از برجام که به گفته دولتمردان توافقي بين المللي است خارج شد پس چرا دولتمردان نسبت به اعتراضي که دارند صحبتي از مجازات آمريکا نمي کنند؟ مجازات اين نقض عهد در برجام چيست؟ اصلا چنين چيزي را درباره موجود شرور و بدسابقه اي مثل آمريکا در برجام گنجانيده بوديد که آن طور با اطمينان صحبت مي کرديد؟
    26680912
    * آقاي علي مطهري بايد به اين موضوع هم اشاره مي کرد که تصويب برجام ظرف 20 دقيقه در مجلس چنين فاجعه اي را هم به بار مي آورد. چون عدم کارشناسي و بررسي دقيق متن توافق تمام سنگيني کفه ترازوي منافع برجام را به سمت دشمن برد و مشتي وعده بي پشتوانه را تحويل ملت ايران داد. همه نمايندگاني که اسباب تصويب برجام در مجلس را فراهم کردند بايد به مردم معرفي شوند. مگر نه اينکه دانستن حق مردم است؟
    86430919 و 17000936
    * اگر کارمندي در دولت در محل کار خود دچار قصور و تقصير شود، به تخلفات اداري معرفي مي شود. آيا نبايد امضاکنندگان برجام پرخسارت مورد بازخواست قرار بگيرند که به رغم پيش بيني اين عاقبت براي برجام در جلسات کميته برجام توسط کارشناسان زبده، بازهم به برجام راي دادند.
    64060912
    * قرار بود برجام در کتب درسي گنجانده شود! بله خيلي خوب است اين عبرت بزرگ با دستاوردهاي خسارت محض، در کتاب هاي درسي تدريس شود تا آيندگان از فاجعه اي که برخي از سياسيون به بار آورده اند با خبر شوند.
    حسامي
    * تلاش اروپا براي حفظ لاشه برجام براي به زانو درآوردن ايران است. دولت آقاي روحاني نبايد بيش از اين موجبات تحقير ملت در مقابل بيگانگان را فراهم سازد هرچه زودتر از برجام شکست خورده خارج شويم بهتر است.
    55910912
    * تنها کار سه کشور اروپايي اين است تکه ناني از شيطان بزرگ بگيرند تا دستگاه ديپلماسي ما را به دنبال خود بکشند تا دست بند برجام را محکم تر از قبل کنند ولي هرگز از آن تکه نان به طرف مقابل ندهند! اما اين بار ملت در برابر خطر خسارت مجدد کشور، آتش به اختيار عمل خواهد کرد!
    بخشي پور
    * آقاي روحاني به جاي اينکه پاسخ سوالات مردم در مورد فرجام برجام را بدهند تضمين پايبندي به اجراي تعهدات را به غرب داده اند!، مطالبات مردمي ناشي از وعده هاي برجامي گويا در دستور کار دولت نيست!
    24700919 و 98910918
    * وحدت همه گروه ها تنها داروي شفابخش و حلال تمام مشکلات است اما اين وحدت بايد حول محور ولايت شکل گيرد. نظام 5 سال با جناح منفعل همراهي کرد و ثمرات تلخ و هزينه هاي سنگين آن را با تمام وجود احساس کرد. ديگر هيچ عذر و بهانه اي براي شيفتگان غرب وجود ندارد. ديديم هرچه عقب نشيني کرديم و ضعف نشان داديم، هزينه مقاومت سنگين تر شد. پس همگي حول محور ولايت مجتمع شويم تا مقاومت با سرعت بيشتر و هزينه کمتر به راه خود ادامه دهد.
    دولابي
    * من يک واحد 50 متري را در بنگاه مسکن اجاره کردم و قرارداد به امضاي طرفين رسيد و 10 درصد جريمه براي خطاهاي احتمالي قرار داديم. مگر مي شود صنعت هسته اي کشور را به باد بدهي و تبصره اي براي منافع کشورت نگذاشته باشي! کاسبان برجام چه پاسخي دارند؟!
    21270912
    * آقاي روحاني! آقاي ظريف! آقاي صالحي صاحب قسم هاي جلاله! راکتور هسته اي اراک را با بتن پر کرديد و قلب 80 ميليون ايراني را به درد آورديد، منتقدان را به تمسخر گرفتيد، اورانيوم 20 درصد را نابود کرديد، حال که حقيقت روشن شده، از ملت عذرخواهي کنيد و ويرانه ها را از نو بسازيد. به اروپاي بدعهد دل نبنديد که حکايت اينها مثل سگ زرد برادر شغال است.
    55300936 و 28460935
    * با خروج آمريکا از برجام و دست خالي نگه داشتن ايران هنوز دولتمردان ما خواب باغ گلابي را مي بينند. موضع گيري عزتمندانه در اين مورد موضع گيري انقلابي رهبري است که خطاب به دشمن قسم خورده ملت ايران فرمودند آقاي ترامپ غلط مي کني.
    80850912
    * درود بر ارتش مقتدر و دشمن شناس سوريه و جبهه مقاومت که در پاسخ خيره سري جنگنده هاي رژيم جعلي صهيونيستي بيش از 50 موشک به مناطق حساس نظامي اطلاعاتي اين رژيم کودک کش شليک و ضمن درهم شکستن پروژه صهيونيستي گنبد آهنين، به حاميان غربي اين ددمنش فهماند، امروز امنيت اين رژيم جعلي شکننده ترين وضع را دارد و اگر شيطنت نمايد حيفا و تل آويو با خاک يکسان خواهد شد.
    54110918
    کيهان و خوانندگان
    


 روزنامه كيهان، شماره 21907 به تاريخ 26/2/97، صفحه 2 (اخبار كشور)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 62 بار
    

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر
 جستجوی مطالب
کلمه مورد نظر خود را وارد کنيد

جستجو در:
همه مجلات عضو
مجلات علمی مصوب
آرشيو اين روزنامه
متن روزنامه های عضو
    
جستجوی پيشرفته 

اعتماد
ايران
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
Iranian Economic Review
شماره 54
 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است