|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه دنياي اقتصاد97/2/26: خبر بنگاه ها
magiran.com  > روزنامه دنياي اقتصاد >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 4528
دو شنبه 1 بهمن 1397


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

?????


 
MGID3360
magiran.com > روزنامه دنياي اقتصاد > شماره 4329 26/2/97 > صفحه 13 (بانك و بيمه) > متن
 
 


خبر بنگاه هاآمادگي بانک ملت براي حمايت از پروژه هاي وزارت نفت
    گروه بنگاه ها : مديران عامل بانک ملت و شرکت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران در نشستي مشترک، بر تقويت همکاري هاي طرفين تاکيد کردند.
    به گزارش روابط عمومي بانک ملت، دکتر محمد بيگدلي مديرعامل بانک ملت در اين نشست بانک ملت و مجموعه وزارت نفت را دو شريک استراتژيک خواند و اظهار کرد: نگاه بانک به اين مجموعه، کمک به تحقق اهداف دولت و وزارت نفت است و صرفا نگاه سودآوري ندارد. وي با تاکيد بر اين نکته که بانک ملت آماده حمايت از پروژه هاي مجموعه وزارت نفت و به ويژه شرکت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران با هدف ايفاي رسالت اجتماعي و استراتژيک خود است، تصريح کرد: همکاري بانک با شرکت پخش، سابقه اي حداقل ۱۵ ساله دارد و يک تعامل دوسويه و برد- برد بين دو مجموعه برقرار است. به گفته دکتر بيگدلي، بانک ملت با توجه به داشتن امکانات، زيرساخت ها، کارشناسان متخصص و تجارب ارزنده خود آمادگي دارد تا در ادامه مسير توسعه شرکت پخش فرآورده هاي نفتي نيز در خدمت اين مجموعه باشد و با تامين سخت افزارها و نرم افزارهاي لازم و پشتيباني قوي، به اجرايي شدن پروژه هاي اين شرکت کمک کند. مهندس موسوي خواه، مديرعامل شرکت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران هم در سخناني با قدرداني از همکاري بيش از ۱۵ ساله بانک ملت با اين شرکت، نقش اين بانک را در هوشمندسازي توزيع سوخت بسيار پررنگ خواند و اظهار کرد: در اين پروژه، بانک ملت بهترين زيرساخت هاي آي تي را فراهم کرد به گونه اي که در آن برهه، هيچ بانکي نتوانست با بانک ملت رقابت کند. مهندس موسوي خواه، پيشنهاد مشارکت در سرمايه گذاري هاي جديد شرکت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران را به بانک ملت ارائه کرد و گفت: يک طرف تمامي بسترهاي بانکي شرکت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران به اين بانک برمي گردد و شرکت پخش آماده مشارکت با بانک در پروژه هاي آتي خود است. وي در پاسخ به برخي شائبه ها در زمينه تاخير در واريز وجوه سوخت جايگاهداران هم اظهار کرد: بانک ملت در وجوه جايگاهداران، حتي يک ريال نيز دخل و تصرف ندارد و هرآنچه رخ داده وفق مقررات بانک مرکزي بوده است که بانک ها ملزم به رعايت آن هستند.مديرعامل شرکت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران در عين حال تاکيد کرد که بايد راهکاري براي برون رفت از اين وضعيت پيدا کنيم تا امنيت خاطر براي جايگاهداران نيز فراهم شود. مديرعامل بانک ملت هم در اين جلسه دستور داد تا پيشنهادهاي همکاري مديرعامل شرکت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران بررسي و براي اجرايي شدن آن راهکارهاي لازم فراهم شود تا همکاري دو مجموعه، بيش از پيش تقويت شود.در اين نشست، پيشنهادهاي جديد بانک ملت براي تقويت همکاري هاي في مابين نيز به مهندس موسوي خواه، مديرعامل شرکت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران ارائه شد.
    
    
    تحقق ۵۳۴ ريال سود هرسهم در ايران کيش
    گروه بنگاه ها : شرکت کارت اعتباري ايران کيش در دوره ۱۲ ماه منتهي به ۲۹ اسفندماه سال ۹۶ براساس صورت هاي مالي حسابرسي نشده به ازاي هر سهم ۵۳۴ ريال سود محقق کرد.
    به گزارش پايگاه خبري بانکداري الکترونيک اين شرکت که با نماد «رکيش» و با سرمايه ۲ هزار ميليارد ريالي در بازار دوم بورس فعال است، در تازه ترين شفاف سازي صورت هاي مالي «سود (زيان) خالص هر سهم» را ۵۳۴ ريال اعلام کرد. براساس شفاف سازي «رکيش» براساس صورت سود و زيان در دوره يادشده «درآمدهاي عملياتي» اين شرکت معادل ۳.۶۱۲.۵۹۵ ميليون ريال درج شده که به نسبت دوره مشابه در سال گذشته افزايش ۲۷ درصدي را تجربه کرده است. از سوي ديگر «سود (زيان) عملياتي» اين شرکت در ۱۲ ماه منتهي به ۲۹ اسفند سال ۹۶ برابر با ۱.۳۸۳.۶۱۷ ميليون ريال در صورت هاي مالي درج شده که به نسبت دوره مشابه در سال گذشته افزايش ۲۹ درصدي را نشان مي دهد. براساس اين گزارش، «سود (زيان) ناخالص» شرکت کارت اعتباري ايران کيش در دوره مذکور معادل ۱.۶۲۰.۴۰۰ ميليون ريال اعلام شده که به نسبت دوره مشابه در سال گذشته با افزايش ۲۵ درصدي همراه شده است. افزون بر اين «سود (زيان) خالص» اين شرکت در ۱۲ ماه منتهي به ۲۹ اسفندماه سال ۹۶ معادل ۱.۰۶۷.۱۶۱ ميليون ريال اعلام شده است که به نسبت دوره مشابه در سال گذشته با افزايش ۲۶ درصدي در صورت هاي مالي ثبت شده است.افزون بر اين، «سود (زيان) انباشته ابتداي دوره تخصيص نيافته» شرکت کارت اعتباري ايران کيش براساس صورت هاي مالي حسابرسي نشده ۱۲ ماه سال ۹۶ معادل ۲۰۳.۷۷۵ ميليون ريال درج شده که به نسبت دوره مشابه در سال ۹۵ افزايش ۶۸ درصدي را تجربه کرده است. همچنين «سود (زيان) انباشته پايان دوره» اين شرکت در دوره يادشده معادل ۱.۲۱۷.۵۷۸ ميليون ريال اعلام شده که به نسبت دوره مشابه در سال ۹۵ با افزايش ۳۲ درصدي همراه شده است.اين گزارش مي افزايد: براساس شفاف سازي شرکت کارت اعتباري ايران کيش «سود قابل تخصيص» اين شرکت براساس صورت هاي مالي حسابرسي نشده در ۱۲ ماه منتهي به ۲۹ اسفندماه سال ۹۶ معادل ۱.۲۷۰.۹۳۶ ميليون ريال درج شده که به نسبت دوره مشابه در سال ۹۵ افزايش ۳۱ درصدي را تجربه کرده است. همچنين براساس اطلاعات مالي ۱۲ ماهه سال ۹۶ ترازنامه شرکت کارت اعتباري ايران کيش «موجودي نقد» براساس صورت هاي مالي حسابرسي نشده به ميزان۲۴۵.۶۰۳ ميليون ريال اعلام کرده که اين رقم به نسبت ۱۲ ماه منتهي به ۳۰ اسفندماه سال ۹۵ با افزايش ۴۴ درصدي مواجه شده است.
    
    
    خبر بنگاه ها
    


 روزنامه دنياي اقتصاد، شماره 4329 به تاريخ 26/2/97، صفحه 13 (بانك و بيمه)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 17 بار

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر
 جستجوی مطالب
کلمه مورد نظر خود را وارد کنيد

جستجو در:
همه مجلات عضو
مجلات علمی مصوب
آرشيو اين روزنامه
متن روزنامه های عضو
    
جستجوی پيشرفته 

اعتماد
ايران
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
ماهنامه دنياي چاپ
متن مطالب شماره 152، آذر 1397را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است