|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه كيهان97/4/21: كيهان و خوانندگان
magiran.com  > روزنامه كيهان >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 22169
پنج شنبه 5 ارديبهشت 1398


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

?????


 
MGID2827
magiran.com > روزنامه كيهان > شماره 21950 21/4/97 > صفحه 2 (اخبار كشور) > متن
 
      


كيهان و خوانندگان33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
    33916546 تمام ساعات شبانه روز
    سامانه پيام کوتاه 30002323

    
    * اروپايي ها اجراي بسته پيشنهادي خود را تا آبان ماه به تعويق انداخته اند. از قرار معلوم آنها همه کارهاي خود را با آمريکا از قبل هماهنگ کرده اند. در اين شرايط بهترين اقدام براي ما تعليق برجام تا آبان ماه است.
    61110912
    * کنترل تنگه هاي هرمز و باب المندب موثرترين ابزار مذاکره با غرب خواهد بود. راه همان است که حضرت امام خميني(ره) فرمود: «اگر جهانخواران بخواهند در مقابل دين ما بايستند ما در مقابل همه دنياي آنان خواهيم ايستاد.»
    77440935
    * متاسفانه کاسبان برجام حاضر نيستند از اتفاقات گذشته عبرت بگيرند و يا تذکرات دلسوزان را بپذيرند. مشکلات امروز ما طراحي جريان سلطه است که يک ضلع آن، اروپاي خدعه گر است. چرا دشمن را دوست تلقي مي کنيد؟ پرونده انگليس، فرانسه و آلمان در 4 دهه گذشته مملو از خباثت است. اگر دلتان براي ايران مي سوزد بس کنيد و راه را عوض کنيد.
    دولابي
    * بعضي دولتمردان کار را به جايي رسانده اند که اگر طرف غربي ها توهين هم بکنند واکنشي نشان نمي دهند. در کشور هلند به دو ديپلمات و کارمند سفارت کشورمان توهين کرده اند ولي وزارت خارجه کشورمان هنوز نمي داند چه بايد بکند!
    00490911
    * انصافا در تمامي عرصه ها سپاه پاسداران بحمدالله خوش درخشيده است در توليد بنزين با کيفيت و خودکفايي در آن، در آب رساني پروژه غدير 2 به خرمشهر و آبادان، در خط مقدم مقاومت و نجات ملت عراق و سوريه از دست تکفيري ها و...! و خيلي از پيشرفت هاي کشور مرهون تلاش و تفکر سپاه است... بي جهت نبود که امام راحل فرمودند؛ اگر سپاه نبود کشور هم نبود.
    35460918
    * آقاي عراقچي پس از 5 سال اظهار داشته که دست اروپا و آمريکا در يک کاسه است! چيزي که بارها رهبري و منتقدان دلسوز به دولت گوشزد کرده بودند ولي گوش شنوايي نبود که بشنود و اين همه خسارت به کشور تحميل نکند!
    95900914
    * نمايندگان محترم مجلس شوراي اسلامي! بدانيد تاريخ بدون کمترين ملاحظه تمام اقدامات شما را رصد نموده و در معرض افکار عمومي آيندگان قرار خواهد داد. صفحه سياه برجام 20 دقيقه اي براي تاريخ مجلس کافي است، لطفا برگ ديگري بر آن نيفزاييد.
    ابوالقاسمي- قم
    * با بازگشت برنامه هسته اي کشورمان دشمنان به نقطه صفر و همان جايي که چند سال قبل بودند باز مي گردند و ديگر اجازه سرک کشيدن به دانشگاه ها و مراکز حساس نظامي را نخواهند داشت.
    3152021
    * شرکت هاي توليدکننده خودرو داخلي از تحويل خودروهاي پيش فروش شده امتناع کرده و از سپرده گذاران خواسته اند براي پس گرفتن پول خود اقدام نمايند. خيلي راحت! آيا تصميم دارند خودروها را با دو برابر قيمت در بازار آزاد به فروش برسانند؟ چرا دولت جلوي سودجويي اين عده فرصت طلب را نمي گيرد؟
    يکي از اساتيد دانشگاه
    * تخلفات خودروسازان داخلي کمتر از تخلف قاچاق خودرو در کشور نيست. گراني افسارگسيخته خودروهاي بي کيفيت داخلي با وجود انبار کردن انبوه خودروها در پارکينگ اتفاق افتاده است. اين يک تخلف از ده ها تخلف خودروسازان در طي يک سال گذشته بوده است.
    1059013
    * اميد آن داريم با ساخت و توسعه نيروگاه هاي خورشيدي در کشور شاهد استفاده از اين نوع انرژي پاک و داراي فن آوري بومي در آينده اي نزديک در منازل هموطنان باشيم.
    62630938
    * مگر اکثر تامين عمده آهن و فولاد کشور از توليدات داخلي نيست پس چرا به يکباره اينقدر با افزايش قيمت روبرو مي شويم؟! چرا بازار رها شده و هر کس هرچه دارد بر اساس اميال خود به فروش مي رساند و حساب و کتابي در کار نيست؟
    13820915
    * دولت که هيچ اقدامي نمي کند. باز خدا را شکر که نيروي انتظامي برخورد با قاچاقچيان ارز و سکه را شروع کرده است.
    63310912
    * چندين ماه يکي از اخبار ثابت رسانه ها، افزايش تا 20 درصدي حقوق بازنشستگان در سال 97 و نزديک شدن آن به حقوق شاغلان بود ولي در عمل با 10 درصد افزايش مواجه شديم. يعني اين همه خبر صرفا براي استماع بود؟
    موسوي بازنشسته- تبريز
    * با تشکر از مسئولان به خاطر احداث مترو اصفهان. درخواست مي شود يکي دو ايستگاه ديگر نيز در منطقه شهرک خانه اصفهان که در نزديکي مسير مترو و نزديک ملک شهر قرار دارد احداث کنند.
    محمود بليغيان- اصفهان
    * علي رغم تاکيد مسئولان وزارت نيرو در صرفه جويي آب و برق، متاسفانه در روزهاي آفتابي وقتي از اتوبان تهران- قزوين تردد مي کردم از تهران تا قزوين با چراغ هاي روشن اتوبان مواجه بودم!
    سيدجواد قمي
    * تروريست هاي اقتصادي بدون اينکه به مردم معرفي شوند ناشناخته باقي مي مانند. چرا از ادامه روند پيگيري پرونده اين تروريست هاي اقتصادي به مردم اطلاع رساني نمي شود؟ از دستگاه قضايي مي خواهيم مردم را در جريان نحوه رسيدگي به جرائم اين مفسدان قرار دهند.
    27670919
    * بازرسي آژانس انرژي اتمي از مراکز علمي کشورمان اهانت به تمام جامعه علمي کشور است و با توجه به سابقه بد آژانس در ايران اسلامي و بدعهدي طرف مقابل در انجام تعهدات هسته اي مردم ايران به بازرسان آژانس بايد به چشم جاسوس نگريست.
    98100919
    * تلفن همراه در داخل تونل هاي متروي تهران آنتن دهي مناسبي ندارد. لذا از اپراتورها تقاضا دارم نسبت به رفع آن اقدام کنند.
    12260912
    * در تاريخ 97/4/19 در آزاد راه زنجان - قزوين وقتي پليس ما را متوقف کرد و بهانه اي براي جريمه نيافت به علت کمربند نبستن سرنشين هاي عقب خودرو جريمه ام کرد در حالي که بيش از 95 درصد و شايد هم بيشتر سرنشينان عقب کمربند نمي بندند و پليس هم کاري به آنها ندارد. اگر قانون است چرا فراگير نيست. آيا قانون گفته است که گاه و بيگاه از هر چند صد خودرو يکي را انتخاب کنيم؟!
    يک هم وطن
    * چند ماهي است که در هنگام مبادلات مردم از طريق دستگاه هاي کارتخوان، انتقال مبلغ متاسفانه به جاي 2-3 ساعت بعد، به روز بعد موکول مي شود و اگر به روز تعطيلي بخورد پس از گذشت حدود 35-6 ساعت به حساب واريز مي شود! ما با همان فروش کم مغازه مان زندگي خود را سروسامان مي دهيم ما که نجومي بگير و فروشنده ميليوني و ميلياردي نيستيم. نکند اين هم از تبعات FATF و... است؟! لطفاً مسئولان امر پاسخ دهند.
    هاشميان
    * شرکت دخانيات بنا به گفته يکي از مسئولان بيش از دو ماه است که در استان يزد سيگار توزيع نکرده در نتيجه قيمت سيگار سه برابر شده است. سوال مي کنيم تعزيرات و بازرسي اصناف در اين مورد چه کاره هستند؟
    47990918
    * در شهر بهبهان براي ثبت نام دبستان به بهانه غربالگري سلامت بايد 25 هزار تومان پرداخت کنيم وگرنه از ثبت نام فرزندانمان خودداري مي کنند! لطفا پي گيري کنيد.
    46080916
    * قيمت اجاره مسکن در تهران موجب شده مستاجران توان جابه جايي را نداشته باشند. نبود قانوني جامع در خصوص نحوه تعيين بهاي اجاره مسکن از سوي صاحب خانه ها و نحوه عقد قرارداد توسط املاک، مستاجرين را به صورت تنها خسارت ديده در اين عرصه درآورده است.
    88750901
    * حقوق فرهنگيان يک ريال اضافه مي شود عالم و آدم را باخبر مي کنند ولي مديران نجومي حقوق مي گيرند زماني مي گذرد و به صورت اتفاقي افشاء مي شود. چرا بايد پاداش خدمت معلمين اقساطي پرداخت شود؟
    52550915
    * فرهنگي بازنشسته هستم. بانک [...] در صومعه سرا در هر ماه کارت و حساب بنده را مسدود مي کند بارها شکايت کرده ام و نتيجه اي نداشته است. اگر هدفشان ايجاد نارضايتي مي باشد بدانند دولت ها مي آيند و مي روند و پيوند ما به نظام و کشور گسستني نيست.
    00840911
    کيهان و خوانندگان
    


 روزنامه كيهان، شماره 21950 به تاريخ 21/4/97، صفحه 2 (اخبار كشور)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 69 بار
    

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر 

اعتماد
ايران
جام جم
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
فصلنامه نقشه و اطلاعات مكاني گيلان
متن مطالب شماره 1، زمستان 1395را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است