|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه كيهان97/6/21: كيهان و خوانندگان
magiran.com  > روزنامه كيهان >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 22131
شنبه 4 اسفند 1397


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

?????


 
MGID2827
magiran.com > روزنامه كيهان > شماره 22000 21/6/97 > صفحه 2 (اخبار كشور) > متن
 
      


كيهان و خوانندگان33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
    33916546 تمام ساعات شبانه روز
    سامانه پيام کوتاه 30002323

    * بيانات رهبر معظم انقلاب در دانشکده نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي، عزت آفرين بود و در قلب دوستداران انقلاب آرامش و نشاط ايجاد کرد. اميدوارم مسئولان کشور رهنمودهاي رهبر عزيز انقلاب اسلامي را سرلوحه امور خود قرار دهند.
    59410912
    * خدا قوت به تمام رزمندگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامي مي گويم و با تمام وجودم از اين فرزندان غيور ايران اسلامي سپاسگزارم که اجازه نمي دهند دشمنان امنيت مردم را به خطر بيندازند. سپاه تا به امروز به هر وعده اي که داده عمل کرده است. دولت هم مي تواند با الگوگيري از اين نيروي مردمي و ولايتمدار بسياري از ناکامي هاي خود را جبران کند.
    بهنامي و 22980919
    * خبر مسرت بخشي بود: تعدادي از سرکردگان تروريست ضدانقلاب لانه کرده در اربيل عراق، با موشک هاي نقطه زن سپاه - که خائنين داخلي آرزوي نبود آنها را دارند - به جهنم واصل شدند. از عزيزان سپاه و ارتش سپاسگزارم. دل ملت با صداي غرش اين موشک ها به سمت تروريست هاي جنايتکار آرام گرفت.
    3152021 و 96550935
    * دشمنان خارجي توسط عوامل مزدور داخلي خود براي شکستن مقاومت مردم هر مکري به کار ببرند مکر خداوند بالاتر است. زمستان خواهد رفت و روسياهي به ذغال مي ماند.
    72150915
    * عدم اجازه ترخيص کالا از گمرک موجب کمبود، احتکار و گراني اجناس شده است. بايد مشخص شود که نقش دولت در اين امر چه بوده است؟ چون تشنه نگه داشتن بازار با وجود حجم انبوه کالاها در گمرک به گراني و کمبود مصنوعي کالا منجر شده است.
    3152021
    * محاکمه و اعدام مفسدان اقتصادي کمترين خواسته مردم است. مردم خواستار تداوم برخورد با مفسدان اقتصادي هستند تا ديگر ترامپ و کاسه ليسان داخلي اش با وجود چنين حرامخواراني در کشورمان احساس شادي نکنند.
    رحيمي
    * نمايندگان فراکسيون اميد پاسخ دهندکه طرح مبارزه با مفاسد اقتصادي براي دولت کدام بار مالي را دارد که درمقابل آن سنگ اندازي کردند؟!
    95900914
    * دشمني هاي آمريکا عليه ايران بدون همکاري عوامل مزدورشان در داخل عملياتي نخواهد شد. چند تن از نمايندگان مجلس با نطق مغرضانه قبل از دستور خود عليه منافع ملي کشور نشان دادند که حاضرند کفش آمريکايي ها را واکس بزنند و به خيال خود زمينه سازش با غرب را فراهم کنند. ولي مطمئن باشند که تودهني سختي خواهند خورد.
    64060912
    * خانمي که از تريبون مجلس شروط بي ربطي براي بهتر شدن اقتصاد کشور مطرح کرده است، ناخواسته يک سرنخ مهم از علت نابساماني اقتصادي را بيان مي کند. آيا اين گروه اقتصاد کشور و بازار ارز و سکه را گروگان گرفته است که شرط و شروط براي حل آنها مي گذارد؟! جا دارد دستگاه قضايي و اطلاعاتي اين سرنخ را جدي بگيرد!
    زرين قلمي
    * امثال آن خانم و آقاي نماينده ياوه گو، صداي قشر ضعيف جامعه را که توان تهيه پوشک و شيرخشک ندارند نمي شنوند ولي صداي چند فتنه گر خودفروخته پادوي دشمن جاده صاف کن تحريم هاي دشمن را که به برکت رافت نظام از اعدام آنها صرف نظر شد و محترمانه در خانه شان تحت کنترل هستند مي شنوند.
    29070912
    * دشمنان به دنبال بدبين ساختن دو ملت مسلمان ايران و عراق به يکديگر و بي اثر کردن موضوع پربرکت و الفت آفرين زيارت قبور مطهر ائمه معصومين در دو کشور و همچنين از اوج انداختن راهپيمايي شورانگيز ده ها ميليوني اربعين امام حسين(ع) هستند.
    02200935
    * افزايش قيمت ارز موجب گران شدن هزينه سفر اربعين براي مسافران شده است از مسئولين امر تقاضا دارم براي هر چه باشکوه تر برگزار شدن مراسم راهپيمايي اربعين حسيني شرايطي را فراهم آورند تا هزينه هاي اين سفر کاهش يابد.
    6929021
    * سازمان به اصطلاح حقوق بشر اعدام سه تروريست و قاتل کُرد را محکوم مي کند ولي از جنايت اين تروريست ها در قتل مرزبانان کُرد و ديگر مردم مظلوم اين خطه سخني نمي گويد.
    عباسي
    * اگر بنا به وجود ملاحظاتي از سرزنش دولت به دليل وارد کردن خسارت سنگين به کشور در برجام بگذريم از زدن چوب حراج به ذخاير ارز و طلاي کشور توسط مسئولين بانک مرکزي نبايد گذشت کرد.
    68580919
    * وقتي مسئولان وعده کنترل بازار و کاهش قيمت ارز و سکه مي دهند. ولي در عمل اتفاق نمي افتد بلکه برعکس با افزايش قيمت مواجه مي شويم بررسي کنند ببينند مشکل کجاست به قول شاعر:
    تو که نوشم نه اي نيشم چرايي؟
    تو که مرهم نه اي زخمم چرايي؟
    36640912
    * صاحب يک درمانگاه خصوصي در تهران هستم. بنويسيد بيش از يک سال است که تامين اجتماعي پول پزشکان ما را نگه داشته و پرداخت نمي کند. مجبور به تعطيل کردن درمانگاه هستيم. تو را به خدا دولت به اين مشکلات رسيدگي کند همه دارند بيچاره مي شوند.
    06730937
    * کاش به جاي پذيرفتن دعوت پارلمان اروپا، مسئولين مطالبات برجامي مردم ايران اسلامي را از اروپا طلب مي کردند نه اينکه بر بدعهدي اروپا چشم بپوشند و به آن ها چراغ سبز نشان دهند.
    83970912
    * مدعيان کار بلدي در سال 95-6 3/7 ميليارد دلار براي ورود خودروهاي لوکس 4درصدي ها هزينه کردند ولي دريغ از هزينه کردن 2/6 ميليارد دلار براي نوسازي اتوبوس ها و ميني بوس هاي شهري تهران نتيجه اينکه بايد زمستان را با خفگي و آلودگي فراتر از حد تحمل مردم تهران به نظاره نشست!
    40700918
    * دولت چرا با احتکار و افزايش گاه چند برابري قيمت اجناس داخلي مقابله موثري نمي کند؟ کاشي، ميلگرد، آهن، سيم برق و لامپ و... که از خارج وارد نمي شوند؟!
    8297-0913 و 2805-0916
    * از آقاي شمخاني انتظار مي رفت در بازديد از خودروسازي داخل کشور از مصرف کنندگان که بدنه مردم هستند دفاع مي کرد نه از يک عده مديران برخوردار و سير جامعه که به دور از دغدغه مشکلات مردم با آنان برخورد از موضع بالا دارند.
    7345-0912
    * به آقاي رئيس جمهور عرض مي کنم تا زماني که رويکرد اقتصادي ايشان تغيير پيدا نکند با جابجايي مسئولين مشکل اقتصادي کشور حل نخواهد شد. شاهديم که با رفتن سيف و آمدن آقاي همتي در بانک مرکزي هيچ اتفاقي نيفتاد و گشايشي بوجود نيامد.
    06090915
    «پاسخ روابط عمومي شهرداري منطقه 14»
    در پاسخ به مطالب مندرج در روزنامه کيهان مورخ 97/6/12 به آگاهي مي رساند: پله برقي يکي از مناسب ترين و ايمن ترين شيوه تردد عابرين پياده بخصوص سالمندان جهت عبور و مرور است و مديريت شهري با تمام قوا در تلاش است تا با استفاده بهينه و افزايش بهره برداري از اين امکان زمينه رفاه و آسايش شهروندان محترم را هر چه بيشتر فراهم کند.
    متاسفانه همانطور که در پيام شهروندي درج شده در تاريخ 97/6/12 روزنامه محترم کيهان عنوان گرديده است مدتي است که پل هاي عابر پياده مکانيزه واقع در سطح نواحي منطقه 14 تهران به علت عدم رعايت استانداردهاي مورد نياز از سوي پيمانکاران در حفظ ايمني شهروندان محترم، غير فعال شده و اميد است در هفته آينده و با ارائه ضمانت نامه افزايش ايمني پل هاي مکانيزه از سوي پيمانکاران مربوطه، پل ها طبق روال گذشته فعال و آماده بهره برداري گردد.
    شهرداري منطقه 14 تهران از صبر و همراهي شهروندان در زمان تعمير و راه اندازي مجدد پل هاي مکانيزه اين منطقه تشکر و اعلام مي کند که در راه حفظ ايمني شهروندان عزيز و فهيم دارالمومنين شهر تهران از هيچ تلاشي دريغ نخواهد کرد.»
    کيهان و خوانندگان
    


 روزنامه كيهان، شماره 22000 به تاريخ 21/6/97، صفحه 2 (اخبار كشور)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 37 بار
    

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر 

اعتماد
ايران
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
ماهنامه پيام اتاق اروميه
متن مطالب شماره 6-8 (پياپي 2208)، شهريور و مهر و آبان 1397را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است