|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه دنياي اقتصاد97/6/21: خبر بنگاه ها
magiran.com  > روزنامه دنياي اقتصاد >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 4574
سه شنبه 28 اسفند 1397


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

?????


 
MGID3360
magiran.com > روزنامه دنياي اقتصاد > شماره 4422 21/6/97 > صفحه 13 (بانك و بيمه) > متن
 
 


خبر بنگاه هانقش بانک ها در تامين مالي بنگاه هاي اقتصادي
    گروه بنگاه ها : متصديان شعب در نظام بانکي بايد با استفاده از دانش و تجربه بانکي، اطلاعات مربوط به فعاليت هاي اقتصادي بنگاه هاي اقتصادي محدوده شعبه خود را رصد و ارزيابي کرده و با در نظر گرفتن اصول و قواعد بانکي، اعتبارسنجي و همچنين رعايت بهداشت اعتباري نسبت به تامين مالي اين بنگاه ها اقدام کنند.
    به گزارش اداره روابط عمومي و تبليغات بانک دي، محمدرضا قرباني، مديرعامل بانک دي در نشستي با مديران شعب اين بانک با اعلام اين مطلب به نقش بانک ها در تامين مالي بنگاه هاي اقتصادي اشاره کرد و گفت: فروش دارايي هاي مازاد به طور جدي در دستور کار بانک قرار دارد. وي افزود: نيروگاه برق دماوند، بزرگ ترين نيروگاه سيکل ترکيبي خاورميانه با ظرفيت توليد پنج درصد برق کشور از جمله دارايي هاي بانک دي است که در راستاي اصلاح ساختار مالي بانک و کمک به ايجاد تحرک در بازار پولي کشور تصميم به فروش آن گرفته شده است تا منابع موجود بانک در پروژه هاي پر بازده و سودآور سرمايه گذاري شود. قرباني در ادامه به تشريح سياست هاي تيم مديريتي با رويکرد تغيير و اصلاح ساختار سازماني پرداخت و افزود: هيات مديره بانک اولويت سياست هاي ساختاري بانک را بر مبناي چابک سازي و اصلاح ساختار سازماني در راستاي افزايش ميزان بهره وري کارکنان در صف و ستاد بنا نهاده تا افراد براساس شايستگي ها و تجربيات در پست هاي مرتبط بانکي نقش ايفا کنند. وي همچنين به نقش کليدي شعب در رعايت بهداشت اعتباري در زمان اعطاي تسهيلات تاکيد کرد و گفت: سياست گذاري شعب در نحوه پرداخت تسهيلات، تاثير مستقيمي در پيشگيري و کاهش مطالبات دارد که موجب ايجاد گردش مالي در بانک مي شود. نقش متصديان و روساي گروه اعتبارات شعب نيز در کاهش و پيشگيري از مطالبات شعبه حائز اهميت است و اين مهم با تسلط کامل همکاران بر بخشنامه هاي اعتباري و مصوبات ابلاغي از سوي معاونت اعتبارات بانک محقق خواهد شد. مديرعامل بانک دي از بانک، بورس و بيمه به عنوان سه ضلع سرمايه گذاري براي فعالان و بنگاه هاي اقتصادي ياد کرد و گفت: تامين مالي اقتصاد در ايران تنها در نظام بانکي انجام مي شود از اين رو تناسب بين سپرده ها و تسهيلات در بانک ها بسيار حائز اهميت است که بايد براساس سياست هاي کلان بانک و تخصص متصديان در شعب هدايت شود.
    
    
    قدرداني از گروه مالي سامان در جشنواره تابستاني کيش
    گروه بنگاه ها : گروه مالي سامان در مراسم پاياني بيست ويکمين جشنواره تابستاني کيش مورد قدرداني رئيس منطقه آزاد کيش قرار گرفت. به گزارش روابط عمومي بانک سامان، در اين مراسم که با حضور مديرعامل سازمان منطقه آزاد کيش، فرمانده ويژه انتظامي کيش و جمعي از مسوولان محلي و فعالان گردشگري برگزار شد، از گروه مالي سامان به دليل حمايت از برگزاري اين جشنواره قدرداني شد. لوح سپاس اين جشنواره توسط مديرعامل منطقه آزاد کيش و فرمانده ويژه انتظامي کيش به سيداحمد طاهري بهبهاني، مديرعامل بانک سامان اهدا شد. براساس اين گزارش، گروه مالي سامان در راستاي حمايت از توسعه گردشگري داخلي در سال حمايت از کالاي ايراني، از بيست ويکمين جشنواره تابستاني کيش حمايت کرد. بانک سامان و شرکت پرداخت الکترونيک سامان به عنوان حاميان اصلي، در مدت برگزاري اين جشنواره، به مسافران ورودي به فرودگاه کيش، کارت هديه ۵۰ تا ۱۵۰ هزار توماني اهدا کردند.
    
    
    اهداي جوايز برندگان جشنواره کارت هديه اقتصاد نوين
    گروه بنگاه ها : جوايز برندگان نهمين دوره جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين ويژه بهار ۹۷ به برندگان آن اهدا شد.
    به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در نهمين دوره جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين که با استقبال خوب مشتريان همراه بود يک جايزه ۵۰۰ ميليون ريالي و ۵۰ جايزه پنج ميليون ريالي به قيد قرعه به دارندگان کارت هاي هديه اين بانک اهدا شد. جايزه ويژه ۵۰۰ ميليون ريالي اين دوره از جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين به عرفان ميرزايي نوجوان ۱۳ ساله تهراني تعلق گرفت که اين جايزه طي مراسمي با حضور مديران ارشد اين بانک به وي اهدا شد. بنا براين گزارش، جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين به صورت فصلي برگزار و در پايان هر فصل دارندگان کارت هاي هديه اين بانک با حداقل مانده ۲۵۰ هزار ريال، در قرعه کشي شرکت داده مي شوند. به همين منظور دهمين دوره اين جشنواره تا پايان تابستان ۹۷ ادامه خواهد داشت که برندگان آن در مهرماه سال جاري معرفي خواهند شد. اين گزارش مي افزايد: مشتريان بانک اقتصاد نوين مي توانند براي آگاهي از شرايط جشنواره و مشاهده امتياز کارت هاي خود به آدرس اينترنتي https: / / micard.enbank.ir يا بخش جشنواره کارت هديه در تارگاه اصلي بانک مراجعه و با ثبت شماره ۱۶ رقمي کارت هديه در قسمت محاسبه امتياز، در صورت برنده بودن، نوع جايزه و در غير اين صورت، امتياز فعلي کارت هديه مورد نظر را مشاهده کنند.
    
    
    امضاي تفاهم نامه همکاري بين بانک انصار و دانشگاه پيام نور
    گروه بنگاه ها : بانک انصار و دانشگاه پيام نور تفاهم نامه اي ۷ ماده اي را با هدف حمايت و کمک به دانشجويان دانشگاه پيام نور در تمام مقاطع تحصيلي از طريق تامين بخشي از هزينه هاي دوران تحصيل دانشجويان و ارائه خدمات بانکي امضا کردند. به گزارش اداره کل روابط عمومي و تبليغات، ابراهيمي مديرعامل بانک انصار و محمدرضا زماني رئيس دانشگاه پيام نور طي ديداري در محل دانشگاه پيام نور ضمن تاکيد بر لزوم توسعه همکاري هاي دوجانبه، تفاهم نامه اي يکساله را که براساس آن اعطاي تسهيلات قرض الحسنه به دانشجويان در سقف هزينه شهريه ثبت نام و شروط ديگر مندرج در تفاهم نامه صورت مي گيرد امضا کردند. در نشست مسوولان بانک انصار و دانشگاه پيام نور طرفين از وجود زمينه هاي مشترک همکاري سخن گفته و بر لزوم استفاده از اين زمينه ها در راستاي ارتقاي تحصيلي هموطنان و به ويژه، دانشجويان کم بضاعت تاکيد کردند.
    
    خبر بنگاه ها
    


 روزنامه دنياي اقتصاد، شماره 4422 به تاريخ 21/6/97، صفحه 13 (بانك و بيمه)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 17 بار

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر 

اعتماد
ايران
جام جم
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
نشريه پيشرفت هاي نوين در روانشناسي، علوم تربيتي و آموزش و پرورش
متن مطالب شماره 8 (پياپي 108)، بهمن 1397را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است