|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه دنياي اقتصاد97/9/11: خبر بنگاه ها
magiran.com  > روزنامه دنياي اقتصاد >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 4656
سه شنبه 25 تير 1398


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

?????


 
MGID3360
magiran.com > روزنامه دنياي اقتصاد > شماره 4485 11/9/97 > صفحه 13 (بانك و بيمه) > متن
 
 


خبر بنگاه هاامتيازات ويژه بانك صادرات براي انتخاب كارت هاي سپهري به عنوان كارت سوخت

گروه بنگاه ها : مدير امور فناوري اطلاعات بانك صادرات ايران از ارائه امتيازات ويژه براي كساني كه سپهركارت هاي اين بانك را به عنوان كارت سوخت انتخاب كنند، خبر داد.

به گزارش روابط عمومي بانك صادرات ايران، سيدجعفر صدري با اعلام اين خبر افزود: همكاري و هماهنگي حداكثري اين بانك با پروژه هاي بزرگ ملي همواره وجود داشته و در طرح اتصال كارت هاي بانكي به كارت سوخت نيز در مرحله اول، امكان انتخاب بيش از 27 ميليون سپهر كارت بانك صادرات ايران در درگاه ملي خدمات دولت همراه فراهم شده است. وي تاكيد كرد: بانك صادرات ايران براي مشترياني كه كارت بانكي اين بانك را به عنوان كارت سوخت خود تعيين كنند، برنامه هاي ويژه اي در نظر گرفته است كه جزئيات اين برنامه ها به زودي اعلام مي شود. وي افزود: بانك صادرات ايران جايگاه ويژه اي در سرويس دهي به مشتريان براي اجراي طرح ها و پروژه هاي ملي داشته به نحوي كه در حال حاضر چهار ميليون خانوار يارانه خود را از طريق حساب هاي اين بانك دريافت مي كنند و بخش عمده اي از مردم كشور نيز سود سهام عدالت خود را نيز از اين طريق وصول مي كنند. در حال حاضر براساس اعلام دولت، امكان استفاده از كارت هاي بانكي به جاي كارت سوخت خودروها فراهم شده است كه اين موضوع، تعدد نگهداري كارت ها را كاهش داده و پرداخت وجه سوخت را تسهيل كرده است.

راه اندازي 12 هزار محصول شركت بازرگاني مبنا كارت آريا در بانك هاي كشور

گروه بنگاه ها : شركت بازرگاني مبنا كارت آريا با سال ها سابقه فعاليت در حوزه بانكي و ارائه خدمات پشتيباني به بانك ها، درصدد است خدمات پس از فروش خود را به سطح استانداردهاي جهاني برساند و به الگويي در زمينه خدمات پس از فروش سيستم هاي بانكي و پرداخت الكترونيك با كيفيتي مطلوب تبديل شود.

به گزارش روابط عمومي اين شركت، ايجاد مركز مجزاي خدمات تخصصي پس از فروش، طراحي و بهينه سازي سيستم ارتباط با مشتريان مختص اين حوزه و توسعه شبكه نمايندگي و نقاط تماس به 1000 نقطه در سطح كشور، گواهي بر اين عزم و اراده است. اين گزارش مي افزايد: با توجه به نصب و راه اندازي قريب به 12 هزار محصول شركت بازرگاني مبنا كارت آريا در شعب بانك ها و ارائه خدمات پشتيباني به اين محصولات، در گام بعد با ترويج دانش لازم، پشتيباني محصولات ساير شركت هايي كه در بازار حضور دارند و متعاقبا تقويت كسب و كار خدمات پس از فروش و درآمدزايي از طريق آن از اهداف بلند مدت اين شركت است. بنابراين گزارش خدمات پس از فروش شركت بازرگاني مبنا كارت آريا شامل واحدهاي مركز تماس (Call Center)، پشتيباني فني و تعميرات، امور نمايندگان و رضايتمندي مشتريان است  و در حال حاضر با راه اندازي شبكه سراسري نمايندگان 1000 شهر را در 30 استان و در بازه زماني حداكثر سه ساعت از زمان اعلام خرابي تا برطرف شدن مشكل يا تامين دستگاه جايگزين (Backup) پشتيباني مي كند. همچنين دانش فني روز كه به نمايندگان منتقل مي شود باعث برداشتن گام هاي موثري براي پيشبرد اهداف خدمات پس از فروش اين شركت بوده و اميد است آغازگر ارائه راهكارهايي نوين و ارائه خدمات مطلوب تر به مشتريان شود. ساخت و به روز رساني سامانه اي براي ارائه آنلاين خدمات به مشتريان و همچنين امكان انتخاب نوع خدمات با توجه به بودجه موردنظر ايشان، از جمله طرح هاي در دست اقدام اين شركت است. براساس اين گزارش از ديگر زيرساخت هايي كه در بازرگاني مبنا كارت آريا ايجاد شده مي توان از سامانه CRM نام برد كه كليه فعاليت ها و مراحلي كه از لحظه تماس مشتري تا برطرف شدن مشكل و پس از آن انجام مي شود در آن ثبت و نگهداري مي شود و قابليت پيگيري و كنترل دارد. براساس اين گزارش  حدود 75 درصد موارد اعلامي مشتريان به خدمات پس از فروش شركت بازرگاني مبنا كارت آريا با راهنمايي نيروهاي مركز تماس (Call Center) رفع شده و ساير موارد از طريق سامانه CRM به كارشناسان مربوطه در تهران يا نمايندگان استاني ارجاع داده مي شود. همچنين پس از رفع مشكل، واحد رضايتمندي مشتريان وظيفه كنترل و نظارت بر رضايت مشتري از سطح كيفي خدمات انجام شده را بر عهده دارد. اين گزارش مي افزايد: از اهداف آينده شركت افزودن چند محصول استراتژيك به سبد محصولات خود است.

رونمايي از وب سايت جديد بانك كارآفرين

گروه بنگاه ها : وب سايت جديد بانك كارآفرين با حضور حميد تهرانفر، مديرعامل اين بانك رونمايي شد.

به گزارش روابط عمومي بانك كارآفرين در اين مراسم كه در شعبه بلوار كشاورز برگزار شد، عزمي، معاون مديرعامل در امور بانكي، خورسندي، معاون مديرعامل در امور ارزي و بين المللي، برزنوني مدير امور شعب و اورعي، رئيس اداره روابط عمومي و تبليغات حضور داشتند. تهرانفر مديرعامل بانك كارآفرين با ابراز خرسندي از رونمايي وب سايت جديد بانك تصريح كرد: با توجه به نياز كاربران و افزايش تعداد مراجعان و مشتريان به  وب سايت  بانك، پس از نيازسنجي و بهره گيري از تيم هاي حرفه اي، وب سايت فعلي  با استفاده از جديدترين امكانات نرم افزاري و طراحي گرافيكي در دسترس كاربران قرار گرفته است. وي با توجه به رونمايي وب سايت جديد بانك در شعبه بلوار كشاورز تصريح كرد: اين شعبه دومين شعبه بانك كارآفرين است كه در سال 1379 در شهر تهران افتتاح شده و باعث خوشحالي است كه امروز، شاهد  اين مراسم در يكي از قديمي ترين شعب بانك كارآفرين هستيم. تهرانفر  با تقدير از  همكاران براي طراحي وب سايت جديد تصريح كرد:  همكاران در بخش هاي مختلف  از جمله اداره روابط عمومي،  فناوري اطلاعات،  اداره امنيت اطلاعات و... براي طراحي وب سايت جديد زحمات زيادي كشيدند تا امروز به صورت رسمي شاهد رونمايي آن باشيم. براساس اين گزارش  سارا اورعي، رئيس اداره روابط عمومي و تبليغات بانك كارآفرين با تبيين ويژگي هاي نسخه جديد وب سايت اين بانك تصريح كرد: اين وب سايت مطابق استانداردهاي روز دنيا و با حفظ تناسب ابعاد، قابل نمايش در نمايشگرها و ابزارهاي مختلف از جمله تلفن همراه طراحي شده است. به كارگيري قواعد و استانداردهاي سئو، استفاده از عناصر بصري، خدمات محوري، طراحي اختصاصي، كاربرپسند بودن (User Friendly)، امكان پيمايش و جست وجوي آسان تر و دسترسي سريع تر به بخش هاي مختلف، از ساير ويژگي هاي اين وب سايت است. بنابراين گزارش  وب سايت جديد بانك كارآفرين به آدرس  www.karafarinbank.ir  در دسترس مخاطبان است.

خبر بنگاه ها


 روزنامه دنياي اقتصاد، شماره 4485 به تاريخ 11/9/97، صفحه 13 (بانك و بيمه)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 14 بار

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر 

اعتماد
ايران
جام جم
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
فصلنامه علوم دانشگاه تهران
شماره 2 (پياپي 116)
 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است