|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه دنياي اقتصاد97/10/3: خبر بنگاه ها
magiran.com  > روزنامه دنياي اقتصاد >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 4658
پنج شنبه 27 تير 1398


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

?????


 
MGID3360
magiran.com > روزنامه دنياي اقتصاد > شماره 4504 3/10/97 > صفحه 13 (بانك و بيمه) > متن
 
 


خبر بنگاه هارونمايي از امكان جديد همراه بانك ملت

گروه بنگاه ها : نسخه جديد همراه بانك ملت با خدمات و امكانات جديد و رفع برخي ايرادات در نسخه پيشين، منتشر و در دسترس كاربران قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي بانك ملت، استفاده از همراه بانك به دليل سهولت دسترسي به تلفن همراه، در حال افزايش است و انتظارات مشتريان و كاربران آن نيز هر روز بيشتر مي شود. بر اين اساس نسخه جديد همراه بانك ملت با ارائه خدمات جديد و همچنين اعمال تغييرات در برخي از خدمات موجود در دسترس مشتريان قرار گرفته است. از جمله خدمات جديد سامانه همراه بانك و همراه پلاس ملت مي توان به امكان اسكن اطلاعات كارت بانكي مبدا و مقصد با استفاده از دوربين تلفن همراه براي كارت به كارت(OCR) اشاره كرد. بنا بر اين گزارش، در اين خدمت جالب و كاربردي، كاربر همراه بانك (همراه پلاس) مي تواند در هنگام انتقال وجه كارت به كارت، بدون اينكه شماره كارت مبدا و مقصد را به صورت دستي وارد كند، با استفاده از دوربين تلفن همراه و عكس برداري از دو كارت، شماره كارت را در گوشي خود ذخيره كند. بنا بر اين گزارش، امكان واريز وجه به 11 موسسه خيريه از جمله ستاد كمك به ديه زندانيان، سازمان توسعه و تجهيز مدارس، كميته امداد امام خميني، سازمان بهزيستي كشور، جمعيت هلال احمر، موسسه خيريه كهريزك و... از ديگر خدمات جديد اين نسخه از همراه بانك ملت است. نظرسنجي سامانه همراه بانك و همراه پلاس ملت، پرداخت خودكار قبض (بانك پرداخت)، رفع سوء اثرچك برگشتي، خريد شارژ عادي با كارت، استعلام خريد شارژ عادي و برخط با كارت، امكان دريافت رسيد گردش حساب، كارت و تعهدات غيرمستقيم به صورتPDF، امكان دريافت رسيد استعلام خريد شارژ حساب به صورتPDF و امكان دريافت رسيد استعلام خريد شارژ كارتي به صورتPDF، از ديگر امكانات جديد همراه بانك ملت در نسخه اخير است.براساس اين گزارش، در نسخه جديد همراه بانك ملت، بخش هايي نيز با تغييرات همراه بوده است كه عبارتند از شرح رسيدها در تراكنش هاي ناموفق، باقي ماندن وضعيت جاري با رفتن به پس زمينه و بازگشت به همراه بانك، امكان بازپرداخت انواع تسهيلات در بستر پيامكي، بهبود گزارش چك هاي واگذاري و چند تغيير ديگر. كاربران اين اپليكيشن براي به روز رساني آن مي توانند به تنها نشاني اينترنتي رسمي همراه بانك ملت مراجعه كنند.

مشاركت بانك پارسيان در طرح نوسازي ناوگان تاكسي هاي فرسوده

گروه بنگاه ها : مديرعامل تاكسيراني شهرداري مشهد در حاشيه همايش روزملي حمل و نقل گفت: تجربه موفق بانك پارسيان در دوره گذشته به خصوص درحوزه رضايت رانندگان از همكاري اين بانك در تسهيل شرايط دريافت تسهيلات، باعث شد ادامه همكاري با اين بانك را براي دوره هاي بعد درنظر داشته باشيم.

به گزارش روابط عمومي بانك پارسيان علوي مقدم گفت: اجراي طرح نوسازي ناوگان تاكسي هاي فرسوده درسال 95 اتفاق مثبتي بود كه با همكاري وزارت راه، سازمان تاكسيراني، شهرداري، خودروسازها و برخي بانك ها صورت گرفت. از جمله بانك هايي كه در اجراي اين طرح همكاري بسيار خوبي داشتند، بانك پارسيان بود كه خوشبختانه اين طرح هم در كاهش آلودگي هوا موثر بود و هم رضايت رانندگان را فراهم كرد.  مديرعامل تاكسيراني شهرداري مشهد در گفت وگو با «ايلنا» افزود: در اين طرح بانك ها با ارائه وام هايي با بهره هاي پايين درطرح نوسازي كمك بسياري كردند و شهرداري مشهد هم در اين طرح تعداد 2 هزار خودرو از ايران خودرو تحويل گرفت كه موفق شد تا حدي ناوگان تاكسيراني نوسازي شود. او در مورد همكاري بانك پارسيان به عنوان يكي از نمونه هاي موفق در اين طرح بيان كرد: تجربه موفق بانك پارسيان در دوره گذشته به خصوص در حوزه رضايت رانندگان از شرايط خوب اين بانك در بخش تضامين باعث شد ادامه همكاري با اين بانك را براي دوره هاي بعد در نظر داشته باشيم.

افزايش جوايز فصلي «وين كارت» بانك سامان

گروه بنگاه ها : بانك سامان در راستاي افزايش شانس و فرصت جمع آوري امتياز براي دارندگان وين كارت، سقف جوايز قرعه كشي آن را به 12 ميليارد ريال در هر فصل افزايش داد.

به گزارش روابط عمومي بانك سامان، مرتضي حسيني نژاد، مدير بازاريابي و توسعه محصول بانك سامان ضمن اعلام اين خبر گفت: دور جديد قرعه كشي وين كارت براساس تقاضاي مشتريان، با تغييرات قابل توجهي ازجمله افزايش تعداد و مبلغ جوايز قرعه كشي برگزار مي شود. حسيني نژاد افزود: در اين دوره تعداد جوايز از 251 به 444 جايزه و مبلغ آن نيز به 12 ميليارد ريال افزايش يافته است. همچنين با توجه به اينكه قرعه كشي به صورت سه ماه يك بار برگزار مي شود، شانس و فرصت جمع آوري امتياز براي دارندگان وين كارت افزايش يافته است. وي تصريح كرد: در دور جديد قرعه كشي وين كارت، در هر فصل 4 جايزه يك ميليارد ريالي، 40 جايزه 100 ميليون ريالي و 400 جايزه 10 ميليون ريالي به قيد قرعه اهدا مي شود. مدير بازاريابي و توسعه محصول بانك سامان تاكيد كرد: وين كارت، يك كارت بانكي است كه به وسيله آن امكان انجام هريك از فعاليت هاي مالي روزانه از جمله خريد هاي روزانه، خريد شارژ، پرداخت قبض و انتقال وجه وجود دارد. وي خاطرنشان كرد: از ويژگي هاي وين كارت اين است كه مشتريان علاوه بر شانس شركت در قرعه كشي هر فصل با كسب حداقل 100 امتياز، در صورت تمايل بابت سپرده خود سود هم دريافت كنند.

رعايت ضوابط سود بانكي توسط بانك مسكن

گروه بنگاه ها : رئيس مجمع عمومي بانك مسكن در سال 1396 با بررسي گزارش عملكرد اين بانك، به دليل رعايت ضوابط سود سپرده هاي بانكي توسط بانك مسكن از مسوولان اين بانك تقدير كرد. به گزارش پايگاه خبري بانك مسكن-هيبنا، عباس معمارنژاد، معاون امور بانكي، بيمه و شركت هاي دولتي وزارت اقتصاد به عنوان نماينده وزير اقتصاد در مجمع عمومي فوق العاده بانك مسكن به نكاتي در مورد گزارش عملكرد بانك مسكن اشاره كرد. نكته ديگري كه معمارنژاد به آن اشاره كرد بحث تبديل بانك مسكن به بانك توسعه اي تخصصي است. نماينده وزير اقتصاد در مجمع بانك مسكن افزود: بانك مسكن يك بانك تخصصي است و اخيرا بحث توسعه اي تخصصي نيز مطرح شده است اما بايد به اين نكته توجه كرد كه بانك هاي توسعه اي و تخصصي الزامات خاصي دارند.

خبر بنگاه ها


 روزنامه دنياي اقتصاد، شماره 4504 به تاريخ 3/10/97، صفحه 13 (بانك و بيمه)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 16 بار

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر 

اعتماد
ايران
جام جم
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
مجله علوم پرستاري و مامايي
شماره 2 (پياپي 602)
 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است