|  درخواست عضويت  |  رمز خود را فراموش کرده ايد؟  |  ورود اعضا [Sign in]
جستجوي پيشرفته مطالب   |  
 جستجو:  
روزنامه دنياي اقتصاد97/12/27: كوتاه
magiran.com  > روزنامه دنياي اقتصاد >  فهرست مطالب شماره
مشخصات نشريه
آخرين شماره
آرشيو شماره هاي گذشته
جستجوي مطالب
سايت اختصاصي
تماس با نشريه
شماره جديد اين نشريه
شماره 4661
دو شنبه 31 تير 1398


 راهنمای موضوعی نشريات
اين نشريه در گروه(های) زير قرار گرفته است:

?????


 
MGID3360
magiran.com > روزنامه دنياي اقتصاد > شماره 4573 27/12/97 > صفحه 18 (استان ها) > متن
 
 


كوتاهلزوم هم افزايي ويژه در ستادهاي نوروز 98 استان اصفهان

دنياي اقتصاد - اصفهان : شهردار اصفهان گفت: شهرداري اصفهان از نگاه يكپارچه و هماهنگ بين شهرداري ها استقبال مي كند.

قدرت اله نوروزي در گردهمايي شهرداران استان اصفهان ضمن تبريك روز شهردار به شهرداران استان و گراميداشت 25 اسفند، سالروز شهادت شهيد مهدي باكري، با بيان اينكه با توجه به عضويت در هيات مديره سازمان شهرداري ها از اقدامات خوبي كه براي شهرداري ها در حال انجام است، اطلاع دارم افزود: شهرداري ها اكنون با مشكل جذب اعتبار روبه رو هستند و در حالي براي زيست پذيري شهرها تلاش مي كنند كه تامين اعتبار و جذب بودجه آنها مشقت بار است.  وي با اشاره به جاري شدن 20 روزه زاينده رود در زمستان سال جاري و تاثيرات اجتماعي آن بر مردم اصفهان تصريح كرد: اين مساله علاوه بر افزايش شادي بين مردم سبب افزايش ورود مسافر به شهر شد كه به همين منظور شهرداري تمهيدات ويژه اي را براي اسكان مسافران در دو نقطه از شهر در نظر گرفت.

شهردار اصفهان افزود: نوروز امسال نيز با جاري شدن زاينده رود قطعا ورود مسافر به شهر اصفهان نسبت به سال قبل افزايش مي يابد كه با توجه به اين مساله شهرستان ها و روستاهاي همجوار مانند ورزنه و ابيانه نيز پذيراي ميهمانان بيشتري خواهند بود، از اين رو به هم افزايي زيادي در ستادهاي نوروزي شهرهاي استان نياز داريم. وي با اشاره به اينكه همكاري و تعامل ميان شهرداران شهرهاي مختلف براي هدايت مسافران و استقبال از آنها ضروري است، گفت: اگر مسافران اصفهان از اقامت خود در اين شهر رضايت داشته باشند، توسعه اقتصادي، اجتماعي، فرهنگي و هنري شهر هم بهتر رقم خواهد خورد و نتايج آن به كل استان مي رسد.نوروزي با اشاره به اينكه سياست مديريت شهري ماندگاري مسافر در شهر است، تصريح كرد: شهرداري اصفهان رشد ساير شهرها را به مثابه توسعه خود مي داند و از هرگونه نگاه يكپارچه و هماهنگ در اين زمينه بين شهرداري هاي شهرهاي مختلف استقبال مي كند. اگر يك نقطه از استان اصفهان با پيشرفت روبه رو باشد، قطعا يك محرك توسعه براي ساير نقاط به شمار مي رود.

معرفي مديرعامل پتروشيمي اميركبير

دنياي اقتصاد - اهواز : اسداله غلامپور با حكم مديرعامل بانك رفاه به عنوان مديرعامل شركت پتروشيمي اميركبير منصوب شد. به گزارش روابط عمومي شركت پتروشيمي اميركبير، اسداله غلامپور عضو موظف هيات مديره پتروشيمي اميركبير با حكمي از سوي محمد علي سهماني مديرعامل بانك رفاه به عنوان مديرعامل جديد اين شركت معرفي شد. اسداله غلامپور از مديران خوزستاني، چند سال سابقه مديريت و عضويت در هيات مديره مجموعه هاي بزرگ اقتصادي كشور را در كارنامه خود دارد. وي از رزمندگان، ايثارگران و جانبازان هشت سال دفاع مقدس است.

كسب گواهي نامه ISO 10002 توسط فولاد خراسان

دنياي اقتصاد - مشهد : «مجتمع فولاد خراسان» با استقرار نظام استاندارد «رسيدگي به شكايات مشتريان (ISO 10002)» سعي دارد گامي براي تحقق رضايت مشتري و شعار مشتري مداري بردارد. مجتمع فولاد خراسان اقدام به پياده سازي نظام استاندارد «رسيدگي به شكايات مشتريان» كرد تا براي تعامل با مشتريان و رسيدگي به شكايت ها و انتقادها و كسب رضايت آنها در مسيري نظام مند قرار گيرد.

پارسا، معاون بازاريابي و فروش مجتمع فولاد خراسان در اين زمينه اظهار كرد: با پياده سازي فرآيند رسيدگي به شكايت مشتريان كه فرآيندي باز و پاسخگو براي رسيدگي به شكايت در اختيار شاكي قرار مي دهد، توانايي سازمان در رفع نارضايتي، به شيوه سيستماتيك افزايش يافته و رضايت شاكي و سازمان را فراهم مي كند. پارسا افزود: نظام مذكور همچنين توانايي سازمان را در ايجاد رويكرد مشتري مدار با تشويق كاركنان به بهبود مهارت هاي كاري در مواجهه با مشتريان ياري مي دهد.

وي يكي از مهم ترين مزاياي استقرار اين سيستم را فراهم آوردن مبنايي براي سنجش، بازنگري و تحليل مستمر فرآيند رسيدگي به شكايات، رفع آنها و بهبودهاي انجام شده دانست. دستفان، مسوول اجراي اين نظام مديريتي در واحد بازاريابي و فروش شركت نيز با اشاره به اينكه افزايش رضايت مشتري با ايجاد يك محيط متمركز بر مشتري مداري از مهم ترين مزاياي اجراي اين استاندارد است، افزود: استاندارد ايزو 10002 يك راهنماي عمومي و از خانواده ايزو 9000 است كه براي طراحي، برنامه ريزي و اجراي فرآيندي اثربخش و كارآ در مورد رسيدگي به شكايات مشتريان تدوين شده است. به گفته وي، الزامات اين استاندارد تعهد سازمان به ايجاد يك سامانه رسيدگي به شكايات موثر و كارآ، ايجاد و ابلاغ يك خط مشي مشتري مدار و واضح براي رسيدگي به شكايات از سوي مديريت ارشد سازمان به ذي نفعان، ايجاد يك سيستم ارتباطي مناسب و تعيين مسووليت ها و اختيارات براي رسيدگي به شكايت مشتريان، تعريف فرآيندي مشخص براي رسيدگي به شكايت مشتري، تبيين اهداف رسيدگي به شكايت مشتريان براي مشاغل مختلف درگير و فراهم كردن منابع لازم براي رسيدگي به شكايت مشتري توسط سازمان است.

اختصاص 20 ميليارد تومان براي احداث كريدور سبز تبريز

سيما نيك رفتار - دنياي اقتصاد - تبريز : شوراي شهر تبريز به منظور تحقق مديريت انسان محور و توسعه فضاي سبز شهري مقرر كرد مبلغ 20 ميليارد تومان از طرح هاي عمراني كاهش يافته و به طرح احداث كريدور سبز در اتوبان پيامبر اعظم اختصاص يابد.

عبدالله تقي پور، خزانه دار شوراي شهر تبريز در صحن علني شورا با بيان اينكه براي توجه به سلامت، از اعتبار 110 ميلياردي آسفالت ريزي شهر تبريز كم كرده و به فضاي سبز اختصاص داديم، گفت: در بحث ايجاد كريدور سبز شهر تبريز نيز 20 ميليارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده تا در سال 98 اين دو طرح حتما اجرايي شود. در ادامه، مولاخواه مديركل بودجه شهرداري تبريز با بيان اينكه در سال 98 براي فضاي سبز مبلغ 167ميليارد تومان لحاظ شده است كه از اين مبلغ 97 ميليارد متعلق به قراردادهاي واگذاري بوده است، گفت: بقيه مربوط به توسعه و مطالعات فضاي سبز است.

كوتاه


 روزنامه دنياي اقتصاد، شماره 4573 به تاريخ 27/12/97، صفحه 18 (استان ها)

لينک کوتاه به اين مطلب:   
 


    دفعات مطالعه اين مطلب: 12 بار

 

 
 
چاپ مطلب
ارسال مطلب به دوستان

معرفی سايت به ديگران
گزارش اشکال در اطلاعات
اشتراک نشريات ديگر 

اعتماد
ايران
جام جم
دنياي اقتصاد
رسالت
شرق
كيهان
 پيشخوان
مجله زبان و ادبيات فارسي
متن مطالب شماره 17 (پياپي 61)، بهار 1398را در magiran بخوانيد.

 

 

سايت را به دوستان خود معرفی کنيد    
 1397-1380 کليه حقوق متعلق به سايت بانک اطلاعات نشريات کشور است.
اطلاعات مندرج در اين پايگاه فقط جهت مطالعه کاربران با رعايت شرايط اعلام شده است.  کپی برداري و بازنشر اطلاعات به هر روش و با هر هدفی ممنوع و پيگيرد قانوني دارد.
 

پشتيبانی سايت magiran.com (در ساعات اداری): 77512642  021
تهران، صندوق پستی 111-15655
فقط در مورد خدمات سايت با ما تماس بگيريد. در مورد محتوای اخبار و مطالب منتشر شده در مجلات و روزنامه ها اطلاعی نداريم!
 


توجه:
magiran.com پايگاهی مرجع است که با هدف اطلاع رسانی و دسترسی به همه مجلات کشور توسط بخش خصوصی و به صورت مستقل اداره می شود. همکاری نشريات عضو تنها مشارکت در تکميل و توسعه سايت است و مسئوليت چگونگی ارايه خدمات سايت بر عهده ايشان نمی باشد.تمامي خدمات پایگاه magiran.com ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است