آرشیو یک‌شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۸۸، شماره ۴۱۸۸
صفحه آخر
۲۴

امروز با ‎محسن سلیمانی

گروه فرهنگ و هنر سایر محمدی: «رمان چیست» عنوان کتابی آموزشی به قلم محسن سلیمانی است که اخیرا چاپ سوم آن از سوی انتشارات سوره مهر منتشر شده است. علاوه بر این محسن سلیمانی کتاب «چگونه زندگینامه بنویسیم» را توسط همین مؤسسه انتشاراتی طی روزهای آینده منتشر خواهد کرد. محسن سلیمانی که بیش از 60 عنوان کتاب منتشر شده اعم از تالیف و ترجمه در زمینه داستان نویسی، داستان، نقد ادبی و.‎/‎/ در کارنامه اش دارد، متولد 1338 تهران و فوق لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی است. وی نخستین کتاب خود که مجموعه داستانی به نام «آشنای پنهان» نام داشت، در سال 1360 منتشر کرد. «درس هایی درباره داستان نویسی»، «از روی دست رمان نویس» و «واژگان ادبیات داستانی» و.‎/‎/ عناوین برخی دیگر از آثار این نویسنده و منتقد را تشکیل می دهند.

برخی از خدمات سایت، از جمله مشاهده متن مطالب سال‌های گذشته روزنامه‌های عضو، تنها به مشترکان سایت ارایه می‌شود.
شما می‌توانید به یکی از روش‌های زیر مشترک شوید:
اشتراک شخصی
در سایت عضو شوید و هزینه اشتراک یک‌ساله سایت به مبلغ 700,000ريال را پرداخت کنید.
همزمان با برقراری دوره اشتراک بسته دانلود 100 مطلب از مجلات عضو و دسترسی نامحدود به مطالب روزنامه‌ها نیز برای شما فعال خواهد شد!
پرداخت از طریق درگاه بانکی معتبر با هریک از کارت‌های بانکی ایرانی انجام خواهد شد.
پرداخت با کارت‌های اعتباری بین‌المللی از طریق PayPal نیز برای کاربران خارج از کشور امکان‌پذیر است.
اشتراک سازمانی
به کتابخانه دانشگاه یا محل کار خود پیشنهاد کنید تا اشتراک سازمانی این پایگاه را برای دسترسی همه کاربران به متن مطالب خریداری نمایند!
توجه!
  • دسترسی به متن مقالات این پایگاه در قالب ارایه خدمات کتابخانه دیجیتال و با دریافت حق عضویت صورت می‌گیرد و مگیران بهایی برای هر مقاله تعیین نکرده و وجهی بابت آن دریافت نمی‌کند.
  • حق عضویت دریافتی صرف حمایت از نشریات عضو و نگهداری، تکمیل و توسعه مگیران می‌شود.
  • پرداخت حق اشتراک و دانلود مقالات اجازه بازنشر آن در سایر رسانه‌های چاپی و دیجیتال را به کاربر نمی‌دهد.