آرشیو یک‌شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶، شماره ۲۱۵۹۹
اخبار کشور
۳

رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور: تعهدات خیرین مدرسه ساز به 10 هزار میلیارد ریال رسیده است

رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور گفت: تعهدات جامعه خیرین مدرسه ساز از 160 میلیارد ریال در سال نخست فعالیت، به 10 هزار میلیارد ریال رسیده است.به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش، محمدرضا حافظی در نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان البرز اظهار داشت: این حرکت از 20 سال گذشته در کشور آغاز شد و هسته مرکزی جامعه خیرین مدرسه ساز شکل گرفت.

حافظی ادامه داد: در سال اول تعهدات خیرین مدرسه ساز 160 میلیارد ریال بود که اکنون این رقم به بیش از 10 هزار میلیارد ریال رسیده است.

وی با بیان اینکه در زمان حاضر تعداد خیرین در سطح کشور 650 هزار نفر و در خارج از کشور و سراسر جهان یک هزار نفر است، گفت: تعداد خیرین هر روز افزایش می یابد زیرا راه ارتقای خود را در ارتقای علمی فرزندانمان تشخیص داده اند.

رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور بیان کرد: با توجه به رشد جمعیت دانش آموزی لازم است تا بسترهای حضور خیرین در کشور بیش از پیش فراهم شود.

حافظی افزود: با اقدامات فرهنگی و ترویجی انجام شده امروزه حضور خیران در امر مدرسه سازی بسیار بیشتر از گذشته شده و توانسته آمار بسیار خوبی را در امر مدرسه سازی به خود اختصاص دهد.

وی گفت: با همکاری و تعامل بیشتر باید عدالت را در امر فضاهای آموزشی در استان های مختلف کشور فراهم کنیم تا دانش آموزان از فضاهای آموزشی یکسانی در تمام مناطق بهره مند شوند.