آرشیو سه‌شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸، شماره ۴۶۷۹
ورزش
۱۸

خط خبر

استراماچونی در فکر جدایی؟

ایسنا : خبرنگار مطرح ایتالیایی از تصمیم استراماچونی برای ماندن یا رفتن از استقلال در دو روز آینده خبر داد. جانلوکا دی مارتزیو، درسایت خود اعلام کرد که آندره آ استراماچونی به خاطر برآورده نشدن انتظاراتش در زمان نقل وانتقالات و خریدهای تیم، 48 ساعت وقت گرفته تا تصمیم خود را برای رفتن از استقلال اعلام کند. این خبرنگار ایتالیایی همچنین تاکید کرده استراماچونی در اندیشه ترک استقلال است چون علی خطیر که سبب انتقال او به استقلال شده از این تیم رفته و همچنین نقل وانتقالات استقلال تا به اینجا مطابق میل او انجام نشده است.

وضعیت عجیب گزینه استقلال

ایلنا : هروویه میلیچ، مدافع چپ سابق تیم های فیورنتینا و ناپولی ایتالیا که مدنظر تیم فوتبال استقلال قرار گرفته است، روز یکشنبه وارد ایران شد، اما به شکل عجیبی دوباره از کشورمان خارج شد. میلیچ وارد ایران شد و حتی عکس هایی از حضور او در فرودگاه هم منتشر شد، اما قبل از اینکه بتواند از فرودگاه خارج شود به دلایلی نامعلوم مجبور شد به کشورش برگردد. هنوز مشخص نیست دلیل این اتفاق چه بوده، اما با این شرایط شاید باید حضور او در استقلال را منتفی دانست.

انتظارگل محمدی از رفیعی

تسنیم : سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو مشهد انتظار خود از سروش رفیعی بازیکن جدید این تیم را اعلام کرد. یحیی گل محمدی گفت: «رفیعی بازیکن باکیفیتی است و می تواند از لحاظ فنی و شخصیتی به تیم ما کمک کند. اگر سروش می خواهد به روزهای اوج برگردد، باید سختی بکشد و خودش را به شرایط ایده آل برساند. اینکه با چه انگیزه ای تمرین کند به خودش بستگی دارد، اما باید تلاش کند تا دربالاترین سطح فوتبال ایران قرار بگیرد.»

تلاش برای انتقال سایپا به کرج

ایلنا : در فاصله چند ماه مانده به انتخابات مجلس خبر هایی از تلاش برای انتقال تیم فوتبال سایپا به استان البرز شنیده می شود. شنیده ها حاکی از آن است که تلاش هایی برای انتقال سایپا به کرج و استان البرز صورت گرفته و فشارهایی به باشگاه برای این انتقال وارد می شود که در صورت ادامه داشتن ممکن است به نتیجه برسد و نارنجی پوشان بار دیگر در مسیری قرار بگیرند که یک بار آن را طی کرده و نتیجه نگرفته بودند.

بانوی فوتبالیست ایران لژیونر شد

ایسنا : دختر فوتبالیست ایران به لیگ برتر ترکیه پیوست و لژیونر شد. گلنوش خسروی بازیکن 18 ساله تیم ملی جوانان ایران با قراردادی دو ساله به تیم کوناک اسپور ترکیه پیوست. خسروی پیش از این درتیم ذوب آهن حضور داشت و در لیگ برتر فوتبال بانوان ایران بازی می کرد.