آرشیو سه‌شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸، شماره ۴۶۷۹
ورزش
۱۸

جهان ورزش

لمپارد: چلسی در محوطه جریمه باخت

فارس : چلسی درنخستین بازی فصل جدید لیگ برتر مقابل منچستریونایتد متحمل باختی سنگین شد و با نتیجه 4 برصفر شکست خورد. سرمربی چلسی تاکید کرد تیمش در این بازی در محوطه جریمه ناکام شد. فرانک لمپارد گفت: «هرچند باختیم اما خیلی چیزها در بازی وجود داشتند که مورد پسندم واقع شدند. به عنوان نمونه ما در خیلی از موارد صاحب توپ شدیم. در میانه میدان درخشیدیم. اما نتیجه فوتبال در محوطه های جریمه تعیین می شود که ما باختیم و آنها برنده شدند.»

کنایه تند لینه کر به آقای خاص

ورزش سه : گری لینه کر، اسطوره فوتبال انگلیس بعد از پیروزی پرگل منچستریونایتد مقابل چلسی از این فرصت برای کنایه ای تند و تیز به ژوزه مورینیو استفاده کرد. در این بازی مورینیو به عنوان مفسر ورزشی در استادیوم حضور داشت. لینه کر با انتشار یک توییت نوشت: «بدون شک این بهترین عملکرد منچستریونایتد همزمان با حضور مورینیو در اولدترافورد بود.»

رضایت پوگبا از حضور در یونایتد

ورزش سه : پل پوگبا ستاره فرانسوی منچستریونایتد تاکید کرد با وجود شایعات زیاد درباره پیوستنش به رئال مادرید از حضور در یونایتد راضی و خوشحال است. اوگفت: «من وقتی فوتبال بازی می کنم همیشه حالم خوب است چون این کاری است که دوستش دارم. هر وقت وارد میدان می شوم از جان و دل مایه می گذارم. آینده واقعیت را نشان خواهد داد. فعلا از حضور در کنار هم تیمی هایم لذت می برم.»

شعار هواداران پاریس علیه نیمار

ایسنا : پاری سن ژرمن درحالی که نیمار را در هفته نخست لیگ فرانسه دراختیار نداشت توانست مقابل تیم نیم المپیک با سه گل به پیروزی برسد. هواداران تیم پاریسی در این دیدار علیه نیمار شعار دادند و خواستار جدایی او شدند. آنها دست نوشته بزرگی را به ورزشگاه آورده بودند که روی آن نوشته شده بود: «نیمار تیم را ترک کن.» این رفتار هواداران جوابی به حاشیه سازی های اخیر نیمار است.

تا حد مرگ به بازیکنانم اعتماد دارم

ایسنا : رئال مادرید در آخرین دیدار دوستانه خود قبل از شروع لالیگا برابر رم ایتالیا قرار گرفت که این دیدار با تساوی 2 - 2 به پایان رسید ولی تیم ایتالیایی در ضربات پنالتی موفق عمل کرد و 5 بر 4 به برتری رسید. اما با اینکه رئال باخت های زیادی در پیش فصل داشته زیدان به شاگردانش اعتماد دارد. او گفت: «بازی های پیش فصل هر چه بود تمام شد و الان منتظر هستیم تا لالیگا خیلی زود شروع شود. با همین ترکیب کارمان را پیش می بریم. من تا حد مرگ به این بازیکنانی که دراختیار دارم اعتماد دارم.»