آرشیو سه‌شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸، شماره ۴۶۷۹
خودرو
۱۶

خبر بنگاه ها

داخلی سازی قطعات تقویت شود

گروه بنگاه ها : رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم تقویت قطعه سازان داخلی گفت: با توجه به بهبود داخلی سازی و وجود این تجهیزات و تولیدکنندگان متخصص معلوم نیست چرا هنوز افرادی به دنبال واردات قطعات مشابه هستند که حتی بیشتر آنها کیفیتی پایین تر از تولیدات داخلی دارند.

الیاس حضرتی در بازدید از خطوط تولید قطعات پیشرفته الکترونیکی کارخانه شماره 2 کروز افزود: ساخت چنین خطوط تولیدی در کشور و سرمایه گذاری هدفمند آن مطابق تکنولوژی روز قطعه سازان جهان از جمله فعالیت های زیربنایی اقتصادی است که باید توسط دولت تشویق و حمایت شود. وی درباره بازدید دولتمردان از مجموعه های خصوصی توصیه کرد: برای بررسی مدیریت صحیح، ایجاد ارزش، خلاقیت و نوآوری در محیط کسب وکار باید دولتمردان از این مجموعه ها بازدید کنند؛ چراکه در حقیقت راه پیشرفت صنعت در روش های مدیریتی است و در نهایت رشد صنعت کشور بها دادن به فعالیت های این گونه است. رئیس کمسیون اقتصادی یادآور شد: اشتغال 12 هزار نفر با بهره وری بالا در مجموعه کروز و رشد این مجموعه طی 35 سال تولید و ارزش افزایی ایجاد شده از نظر من قابل تقدیر است. در این بازدید،مرکز تحقیق و توسعه کروز از قسمت های مورد توجه نماینده مردم تهران بود و در همین خصوص توضیحاتی از میزان توان داخلی سازی و نوآوری های انجام شده در کروز برای وی داده شد.  در مرکز تحقیقات و نوآوری گروه کروز هم اکنون 250 نفر از متخصصان، فارغ التحصیلان، دانشجویان ممتاز و استادان علوم الکترونیک و مکانیک فعالیت می کنند.

قیمت رقابتی پرشیاخودرو برای خودروهای نو BMW

گروه بنگاه ها : شرکت پرشیاخودرو شرایط فروش جدید خودروهای BMW نو را با قیمت های رقابتی و بی سابقه اعلام کرد. براساس شرایط جدید فروش اعلام شده از سوی پرشیاخودرو، علاقه مندان به خرید محصولات ب.ام.و می توانند با پیش پرداخت 40 درصدی و اقساط 36 ماهه نسبت به خرید محصولات BMW اقدام کنند. همچنین در شرایط فروش جدید پرشیاخودرو، امکان تعویض خودرو های کارکرده ب.ام.و و مینی با محصولات نو ب.ام.و نیز وجود دارد.

این شرایط فروش که در مدت محدود برگزار می شود در نوع خود بی سابقه بوده و با شرایط استثنایی همراه است. مشتریان می توانند تنها با 40درصد پیش پرداخت و اقساط تا 36 ماه خودروهای 320i و 330i سدان، 530i سدان و 730Li را به صورت تحویل فوری خریداری کنند. خودروهای مورد نظر در شرایط فروش تابستانی، دارای 5 سال یا 150 هزار کیلومتر گارانتی پرشیاخودرو هستند ضمن آنکه 2 سال سرویس بی اس ای نیز به خریداران ارائه می شود.  در این جشنواره فروش ویژه که در نمایندگی های فروش پرشیاخودرو در سراسر کشور برگزار شده، مالکان خودروهای BMW و MINI نیز می توانند خودروی کارکرده خود را با خودرو نو BMW با همان شرایط استثنایی (و حداقل سود) تعویض کنند تا به این ترتیب خرید خودرو صفر کیلومتر BMW آسان تر از همیشه باشد.