آرشیو سه‌شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸، شماره ۲۲۲۵۷
ورزشی
۹

قسط اول قرارداد سرمربی تیم ملی فوتبال پرداخت نشد

سخنگوی فدراسیون فوتبال می گوید همچنان قسط اول قرارداد مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی ایران پرداخت نشده و توقع حمایت و همراهی از وزارت ورزش و دولت وجود دارد.

امیرمهدی علوی درباره مشکلات پرداخت قرارداد سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: باید برای تامین بودجه مربوط به کادر فنی تیم ملی و ویلموتس نگران باشیم. چشم به هم بزنیم مسابقات مقدماتی جام جهانی شروع می شود و این مسابقات شوخی بردار نیست. رقبایی داریم که شرایط آماده سازی خوبی دارند. با این شرایط حتی قسط اول قرارداد ویلموتس هم پرداخت نشده است و توقع همراهی و نگاه ملی به تیم ایران داریم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا وزارت ورزش پولی به فدراسیون فوتبال پرداخته است؟ تاکید کرد: در ماه های اخیر وزارت ورزش پرداختی نداشته است. در واقع دو، سه ماه مانده به آغاز سال نو (سال 98) دیگر از وزارت ورزش دریافتی نداشته ایم.

سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره اینکه کمیته المپیک هم اعلام کرده بود به تیم امید کمک نمی کند، به برنامه «ورزشگاه» گفت: اگر قرار است تیم امید طلسم صعود به المپیک را بشکند، باید حمایت شود. همه باید در این مسیر به فدراسیون کمک کنند. فدراسیون در اردوی اخیر بهترین شرایط را برای تیم فوتبال امید فراهم کرد. برنامه ها و سفرهایی برای این تیم تدارک دیده شده است. برای این تیم هم کمک مالی نشده است. تا الان ردیف بودجه ای هم برای این تیم در نظر گرفته نشده است.