آرشیو سه‌شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸، شماره ۲۲۲۵۷
حوادث
۱۰

حوادث کوتاه از کشور

اصفهان - خبرنگار کیهان: فرمانده انتظامی شهرستان کاشان گفت: سارقی که با ترفند معرفی خود به عنوان مشتری سایت دیوار خودروی تویوتای 22 میلیارد ریالی را سرقت کرده بود، دستگیر شد.

سرقت از طریق سایت دیوار

سرهنگ علی پورکاوه، افزود: سارق در سایت دیوار فروش این خودرو را مشاهده کرد و  با مالک ملاقات و در فرصتی مناسب آن را سرقت کرد.

وی اضافه  کرد: فرد دستگیرشده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد و خودرو نیز پس از طی مراحل قانونی به مالک بازگردانده شد.

سقوط خودرو به دره

کرج - فارس: رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان البرز، از سقوط یک دستگاه خودروی هایلوکس به دره در جاده چالوس خبر داد.

مهرداد بابایی، گفت: این حادثه در منطقه توچال چشمه جاده چالوس رخ داده که بر اثر آن دو نفر از سرنشینان این خودرو که هر دو خانم بودند دچار مصدومیت شدید شدند و دو نفر آقا نیز بر اثر شدت صدمات وارده در دم جان باختند.

وی افزود: مصدومان پس از دریافت خدمات درمانی پیش بیمارستانی، با اورژانس هوایی البرز به بیمارستان شهید مدنی کرج منتقل شدند و اجساد متوفی نیز تحویل عوامل انتظامی حاضر در محل شد.

مرگ نگهبان

تایباد - ایلنا: فرمانده انتظامی تایباد گفت: شدت وزش باد در روستای شیزن از بخش میان ولایت این شهرستان باعث واژگونی یک عدد کانکس نگهبانی و مرگ نگهبان آن شد.

سرهنگ علی اکبر قربانی، گفت: در این حادثه کانکس پس از واژگونی، با سر نگهبان سنگ معدن اصابت کرده و وی به علت صدمات شدید در بهداری مشهد ریزه درگذشت.

قاچاق لباس

ساری - خبرنگار کیهان: فرمانده انتظامی مازندران از کشف 100 میلیارد ریالی انواع پوشاک خارجی قاچاق در استان خبر داد.

سرتیپ سید محمود میرفیضی تصریح کرد: در اجرای طرح بازدید از واحدهای صنفی عرضه پوشاک و البسه سربازان گمنام امام زمان(عج) با همکاری  نمایندگان دبیرخانه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استانداری، اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان و سازمان تعزیرات حکومتی استان از 87 واحد صنفی و انبارهای پوشاک در شهرستان های بابلسر، فریدونکنار، نوشهر، چالوس، عباس آباد، سلمان شهر، تنکابن و رامسر بازدید کردند.

وی افزود: در نتیجه این عملیات 25 هزار ثوب البسه و پوشاک خارجی قاچاق که ارزش آنها بالغ بر 100 میلیارد ریال برآورد شده است کشف شد.، متصدیان این واحدهای صنفی پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

انتقام جویی با انتشار تصاویر

همدان - خبرنگار کیهان: رئیس پلیس فتای همدان از دستگیری فردی که برای انتقام جویی از همکارش عکسهای شخصی وی را  در فضای مجازی منتشر کرده بود، خبر داد.

سرهنگ فیروز سرخوش افزود: متهم در بازجویی انگیزه خود را از این عمل طلب مالی از شاکی و بی توجهی وی در پرداخت بدهی عنوان کرد.

فداکاری پلیس

سرویس شهرستان ها: فرمانده انتظامی استان گفت: فداکاری یکی از ماموران پلیس شهرستان گیلانغرب، جان مادری را که بر اثر سقوط در آب رودخانه در حال غرق شدن بود، نجات داد.

سرتیپ علی اکبر جاویدان، اظهار داشت: خانواده ای برای تفریح حوالی رودخانه

«شلین گلین» گیلانغرب اطراق کرده و مادر این خانواده که به آب رودخانه نزدیک شده بود ناگهان تعادلش را از دست داده و به داخل رودخانه خروشان سقوط کرد.

وی ادامه داد: جریان آب به قدری قوی بوده که وی را به سمت درختان حاشیه رودخانه و قسمت عمیق آن که محل اسکان جمعی از گردشگران بوده کشاند و در همین حین یکی از ماموران انتظامی گیلانغرب که متوجه وقوع حادثه شد، برای نجات جان وی خود را به آب انداخت.

وی تصریح کرد: پس از دقایقی تلاش نفس گیر، مامور پلیس گیلانغرب موفق به نجات جان مادر شد.

درگیری پلیس با سارقان

یاسوج - باشگاه خبرنگاران جوان: فرمانده انتظامی شهرستان گچساران گفت: در درگیری ماموران نیروی انتظامی شهرستان گچساران با سارقان فراری در شهر دوگنبدان یک نفر کشته و یک نفر زخمی شد.

سرهنگ موسوی، گفت: ماموران پلیس انتظامی این شهرستان حین گشت زنی در محله فرهنگیان شهر دوگنبدان به یک دستگاه خودروی سواری سمند مشکوک و دستور توقف دادند.

وی افزود: با وجود دستور پلیس مبنی بر توقف این خودرو تعقیب و گریز ادامه یافت  و از سوی سرنشین این خودرو به خودروی پلیس شلیک شد.

او ادامه داد: در این حادثه یکی از سرنشینان خودروی سمند کشته و یک نفر متواری شد که تلاش برای دستگیری وی ادامه دارد.

فرمانده انتظامی گچساران گفت: از این خودرو دو قبضه اسلحه کلاشینکف و ساچمه زنی کشف شد.

تصادف دو خودرو

دماوند-  مهر: رئیس پلیس راه شرق استان تهران از تصادف دو  پراید در جاده آبعلی خبر داد.

سرهنگ سیاوش محبی، افزود: در این تصادف دو نفر کشته و دو نفر دیگر مجروح شدند.

وی گفت: این حادثه در مسیر پیست اسکی آبعلی و پایین تر از پیچ ترنج رخ داد. علت این حادثه رانندگی در دست بررسی است.