آرشیو سه‌شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸، شماره ۵۴۵۵
فرهنگ: سینمای جهان
۱۲

دیزنی، به من زنگ بزن!

تلاش شرکت والت دیزنی برای تولید نسخه احیاشده «تنها در خانه»، واکنش بازیگر اصلی آن را به همراه داشته است. به دنبال اعلام خبر ساخت نسخه تازه این کمدی خانوادگی معروف دهه 90میلادی توسط شرکت والت دیزنی، مککالی کالکین بازیگر فیلم، پیغامی کوتاه و طنزگونه به مدیران آن داد: «دیزنی، به من زنگ بزن!» دیزنی بعد از آن که شرکت فوکس قرن بیستم را به مبلغ کلانی خریداری کرد، گفت فیلم های مشهور و پرفروش این شرکت را دوباره سازی خواهد کرد. تنها در خانه هم یکی از همین فیلم هاست. هنوز معلوم نیست نسخه احیاشده تازه فیلم، چه چیزی خواهد بود.

اما مسلم است که کالکین 38ساله در آن نقش شخصیت پسربچه شیطان ماجرا را بازی نخواهد کرد!

احتمالا به همین دلیل است که این بازیگر از مدیران والت دیزنی خواسته با او تماس بگیرند. اما اهل فن این پرسش را مطرح می کنند که کالکین قصد دارد چه چیزی به مدیران والت دیزنی بگوید. او نمی تواند مانع از تولید نسخه تازه شود و در بهترین حالت، شاید موفق شود نقش پدر شخصیت کوچولوی داستان را به عهده بگیرد.

تنها در خانه که صاحب قسمت دومی هم شد، توسط کریس کلمبوس کارگردانی شده بود. این کمدی بزن و بکوب خانوادگی که برای ایام کریسمس اکران عمومی شد، داستان بچه ای است که در خانه تنهاست و باید با دو سارق مقابله کند.