آرشیو سه‌شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸، شماره ۵۴۵۵
فرهنگ: سینمای جهان
۱۲

سانجی و کارتیک در کنار هم

فیلم پرسروصدای تامیلی «جیگرتاندا/ خونسرد» توسط شرکت فیلمسازی آجی دیوگان دوباره سازی می شود.  سانجی دات همزمان با جشن تولد 60سالگی خود، اعلام کرد در این فیلم با کارتیک آریان هم بازی می شود. تمنا هم یکی دیگر از نقش های مهم فیلم را بازی خواهد کرد. آجی دیوگان که تهیه کننده این درام اکشن پرتنش است، خودش در آن حضور نخواهد داشت.

داستان این کمدی گنگستری درباره یک دستیار کارگردان است که با یک نمایش زنده تلویزیونی پرتماشاچی همکاری می کند. زمانی که تهیه کننده برنامه دست به اخراج جوان می زند، او از تمام راه ها برای انتقام گیری و بازگشت به کار استفاده می کند. نسخه اصلی با بازی سیدارت در سال 2014 اکران عمومی شد.

این فیلم با هزینه تولید 35 کروری خود (پنج میلیون دلار)، فقط ده کرور در جدول گیشه نمایش سینماها فروش کرد. با این حال، منتقدان نقدهای مثبت زیادی برای فیلم نوشتند و از آن به عنوان یکی از بهترین محصولات سال 2014 سینمای تامیل اسم بردند. از همان زمان شنیده می شد که تولید نسخه هندی زبان فیلم در بالیوود، در دستور کار قرار خواهد گرفت. کارتیک آریان در یک سال اخیر به دلیل بازی در دو درام خانوادگی جوان پسند پرفروش، تبدیل به یکی از چهره های مطرح روز سینمای هند شده است.