آرشیو چهار‌شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸، شماره ۴۶۸۰
ورزش
۱۸

خط خبر

واگذاری بلیت فروشی به سرخابی ها

مهر : برخلاف اینکه شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی تاکید کرده بود بلیت فروشی الکترونیک استادیوم آزادی برای دو باشگاه پرسپولیس و استقلال برعهده این شرکت خواهد بود، اما فدراسیون فوتبال قبول کرده این دو باشگاه به صورت موقت این کار را برعهده داشته باشند. سرخابی ها حاضر به فسخ قرارداد با شرکت طرف قرارداد خود در این امر نشدند و به همین دلیل بلیت فروشی توسط آنها انجام خواهد شد. بر این اساس این دو باشگاه به توافقات لازم برای ادامه بلیت فروشی خود در دیدارهایی که میزبان هستند دست یافتند. پرسپولیس و استقلال تعهد داده اند که به محض آمادگی، شرایط فروش صندلی ها با شماره های مختص خود، این امکان را درسامانه ایجاد کنند تا تماشاگر بتواند صندلی خود را خریداری کند.همچنین دیروز شرکت «ریحان فیلم» با انتشار بیانیه ای مدعی شد بلیت فروشی مسابقات پرسپولیس برای فصل پیش رو را در اختیار گرفته و با جدیت آن را دنبال خواهد کرد.

قصد ورود به فوتبال را ندارم

ایسنا : رئیس کمیته ملی المپیک صحبت های مطرح شده در رابطه با حضورش در انتخابات دوره آتی فدراسیون فوتبال را تکذیب و تاکید کرد که انگیزه ای برای ورود به این فدراسیون ندارد. سیدرضا صالحی امیری گفت: «همین جا در کمیته ملی المپیک هستیم و جایگاه مان را داریم. قطعا بنده هیچ گونه ورودی به هیچ فدراسیونی نخواهم داشت از جمله فوتبال.»

پیش بینی اشتباه کالدرون

فارس : درحالی که قرار بود جونیور مهاجم مدنظر باشگاه پرسپولیس دیروز وارد تهران شود، اما ظاهرا این بازیکن از این تصمیم صرف نظر کرده است! گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی پرسپولیس مکررا خواستار جذب این بازیکن برزیلی شده، اما او هنوز برای حضور در تست های پزشکی و عقد قرارداد با سرخپوشان به تهران نیامده است. این درحالی است که کالدرون در مصاحبه ای که با خبرنگاران داشت اطمینان داد این بازیکن به تهران خواهد آمد.

انتقاد رسانه فرانسوی از قدوس

دنیای اقتصاد : یک رسانه فرانسوی با اشاره به رفت و برگشت سامان قدوس به کشور انگلیس ازعملکرد این بازیکن در دیدار آخر این تیم مقابل نیس انتقاد کرد. این رسانه نوشت: «سامان قدوس در دقیقه 74 بازی به جای تیمی ته وارد زمین شد، اما عملکرد خوبی نداشت. از آنجا که این بازیکن در دوران آماده سازی راهی انگلیس شد و مذاکرات ناموفقی با باشگاه برنتفورد داشت یک روز قبل از بازی آمیان مقابل نیس به اردوی تیمش رسید و در واقع روی تیم آمیان اثر منفی گذاشت.» این رسانه در پایان مطلب خود از قدوس با نام حباب خالی یاد کرده است!

انتقاد فرکی از بازیکن استقلال

فارس : استقلال در یک بازی دوستانه مقابل پیکان قرار گرفت و با نتیجه 2برصفر از این تیم شکست خورد. در دقایقی از این بازی علی دشتی بازیکن استقلال با داور بازی درگیر شد و حالا سرمربی پیکان از بازیکن استقلال انتقاد کرده است. حسین فرکی گفت: «این مسائل برازنده فوتبال ما نیست هر چند بازیکنان هم جایز الخطا هستند. از طرفی دشتی از بازیکنان خوب فوتبال ما است که در پارس جنوبی و سایپا عملکرد خوبی داشته، اما به هر حال شرایط بازی در تیم هایی مثل پرسپولیس و استقلال به دلیل هوادارانی که دارند متفاوت است. در این تیم ها دیگر نباید آزمون و خطا کرد. بازیکنان باید بیشتر خودشان را کنترل کنند.»

میداوودی بازنشسته شد

دنیای اقتصاد : بازیکن سابق استقلال از فوتبال خداحافظی کرد. میلاد میداوودی، مهاجم 34 ساله خوزستانی که سابقه بازی در استقلال و تیم ملی فوتبال ایران را در کارنامه دارد، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود به صورت رسمی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد و به دوران حرفه ای خود پایان داد.

میلیچ امروز به تهران برمی گردد

ورزش سه : مدافع چپ استقلال امروز به تهران برخواهد گشت. میلیچ مدافع چپ سابق ناپولی بازیکنی است که روز یکشنبه وارد تهران شد، اما به دلیل مشکل ویزا نتوانست از فرودگاه خارج شود و به همین دلیل به همراه مدیر برنامه های خود به دبی سفر کرد. با حل مشکل میلیچ این بازیکن امروز به ایران برخواهد گشت تا در تست های پزشکی استقلال شرکت کند. محمد نوری فر، مدیر رسانه ای تیم فوتبال استقلال این خبر را تایید کرد.

دعوت ژاپنی ها از سیامند رحمان

دنیای اقتصاد : سیامند رحمان قوی ترین مرد دارای معلولیت جهان به دعوت یک شبکه تلویزیونی ژاپن امروز راهی این کشور می شود. این دعوت در راستای اهداف تبلیغاتی پارالمپیک 2020 توکیو صورت گرفته است. سیامند رحمان قرار است در حاشیه انجام این مصاحبه تلویزیونی به صورت نمادین وزنه 250 کیلوگرمی را نیز بالای سر خود ببرد.