آرشیو چهار‌شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸، شماره ۲۲۲۵۸
حوادث
۱۰

حوادث کوتاه از کشور

کشف تریاک

شهرکرد - خبرنگار کیهان: فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت:110 کیلوگرم تریاک در محور مواصلاتی این استان کشف وضبط شد

سرتیپ غلامعباس غلامزاده افزود: این میزان تریاک از یک باند چهار نفره تهیه و توزیع مواد مخدر که در سه دستگاه خودرو به صورت ماهرانه ای جاسازی کرده بودند، کشف شد.

وی اضافه کرد: اعضای این باند پس از دستگیری، به همراه مواد مخدر کشف شده تحویل مراجع قضایی شدند.

 پلمب دو انبار مواد غذایی

جزیره کیش - خبرنگار کیهان: فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش از کشف و پلمب دو سوله انبار مواد غذایی فاسدشدنی در این جزیره خبر داد.

سرهنگ علی اصغر جمالی، گفت: در پی  گزارشی مبنی بر نگهداری و فروش انواع مواد غذایی غیربهداشتی با تاریخ مصرف گذشته در دو انبار و فروش به صورت عمده در فروشگاه ها، سوپرمارکت ها، رستوران ها، هتل های جزیره،  این موضوع در دستور کارماموران پلیس اماکن این جزیره قرار گرفت.

وی افزود: ماموران حین ورود به انبار متوجه خروج یک دستگاه کامیون حامل مواد غذایی مسموم شده شدند که بلافاصله  کامیون توقیف  ومتهمان دستگیر شدند. در بررسی ها انبار دوم مواد غذایی غیرمجاز دیگر نیز شناسایی و هر دو پلمب شد.

 کشف سلاح

هندیجان - خبرنگار کیهان: فرمانده انتظامی هندیجان از کشف 33 قبضه انواع سلاح شکاری و جنگی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ نصیر ابدالی فرد افزود: با پیگیری و تلاش ماموران انتظامی هندیجان    باند سرقت طلاجات از منازل هندیجان منهدم و دو نفر متهم سارق حرفه ای با 20سرقت  که مقیم یکی از استان های کشور بودند دستگیر و تحویل مقام قضایی شدند.

تصادف مرگبار

همدان- خبرنگار کیهان: رئیس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه سواری سمند با دو خودرو در محور همدان- کردستان سه تن فوت و دو نفر مجروح شدند.

سرهنگ رضا عزیزی، افزود: یک دستگاه سواری سمند با چهار سرنشین در جاده همدان- کردستان و نزدیک روستای «پهنه بر» در حال تردد بود که به علت خواب آلودگی راننده، خودرو به سمت چپ جاده منحرف شد.

وی اضافه کرد: این خودرو در لاین دیگر جاده همدان- کردستان قرار گرفته و ابتدا با یک دستگاه وانت نیسان برخورد کرد که منجر به واژگونی این وسیله نقلیه شد.

وی بیان کرد: در ادامه این خودرو به صورت رخ به رخ با یک دستگاه کامیون بنز تک برخورد کرده که منجر به مرگ سه نفر و مجروح شدن یک نفر از سرنشینان سواری سمند شد.

سرهنگ عزیزی ادامه داد: مادر و دختر یک ساله به همراه راننده سواری سمند در این سانحه جان باختند و کودک سه ساله به علت سقوط به کف خودرو، از این سانحه جان سالم به در برد.

مرگ در استخر آب

اصفهان - خبرنگار کیهان: فرمانده انتظامی شهرستان «فلاورجان» از غرق شدن جوانی 23 ساله در یک استخرآب خبر داد.

سرهنگ «حسن نیکبخت» گفت: در اثر این حادثه جوانی 23 ساله داخل استخر آب رفته و به علت عدم آشنایی با فنون شنا غرق شد.

وی بیان داشت: جسد متوفی توسط ماموران اورژانس و طبق دستور مقام قضائی و برای تعیین علت دقیق این حادثه به پزشکی قانونی منتقل شد.

 کشف تریاک

سرویس شهرستانها: جانشین انتظامی استان یزد از کشف تریاک دراین شهرستان خبر داد.

سرهنگ «سیدرضا مکی» افزود: ماموران پلیس شهرستان اردکان با انجام کار گسترده اطلاعاتی از تردد قاچاقچیان با یک دستگاه سواری زانتیا در محورهای مواصلاتی اردکان مطلع شدند.

وی ادامه داد: ماموران در یک عملیات ضربتی خودروی قاچاقچیان را در محور اردکان به چوپانان متوقف کردند.

جانشین انتظامی استان یزد افزود: در این عملیات دو نفر از سوداگران مرگ دستگیر و در بازرسی از خودروی آنها 529 کیلوگرم تریاک کشف شد.

 آتش در بازار

تبریز- مهر: مغازه ای درپشت بازار تاریخی امیر تبریز طعمه حریق شد.

این آتش سوزی در یک باب مغازه کیف فروشی رخ داد و در لحظات اولیه وقوع حریق توسط آتش نشانان مهار شد.

گفتنی است آتش نشانان با اجرای عملیات ایمن سازی از گسترش و سرایت حریق به سایر مغازه های بازار پیشگیری کردند.

مهار آتش سوزی

مشهد - باشگاه خبرنگاران جوان: مدیرعامل سازمان آتش نشانی مشهد گفت: آتش سوزی سنگین انبار چوب در میدان توحید مشهد با تلاش نیروهای آتش نشانی مهار شد.

آتشپاد دوم امیر عزیزی، افزود: این آتش سوزی در انبار چوب و محل ساخت نردبام چوبی در میدان توحید رخ داد و بلافاصله بیش از 50 آتش نشان به همراه 30 دستگاه خودروی سبک و سنگین به محل اعزام شدند.

او ادامه داد: شعله های آتش به سرعت در حال پیشروی بود که با تلاش آتش نشانان از سرایت آن به اماکن مجاور جلوگیری و حریق مهار شد.

وی تاکید کرد: این حادثه تلفات جانی نداشت و علت وقوع آن در دست بررسی است.