آرشیو شنبه ۲‌شهریور ۱۳۹۸، شماره ۷۱۳۹
صفحه اول
۱

سلام ایران

هر روز با شما در اینجا خواهیم بود، صدای شما، حرف شما و پیشنهاد شما را می شنویم و می خوانیم و بازگو می کنیم.

با ما همراه باشید، بگویید و بنویسید

تلفن: 88769075 - 021  پیامک: 3000451213

نظر مردم

نظارت بر قیمت نان/ فریدون شمشیری: به هر نانوایی که مراجعه می کنیم یک قیمت برای خود دارد. با سامانه 124 هم که تماس می گیرم هیچکس پاسخگو نیست. لطفا به وضعیت نرخ نان سر و سامان دهید.

گرانی کالاهای مصرفی/ آقای اصلاحی: مسئولان مرتب اعلام می کنند که کالاهای اساسی و مصرفی مردم با ارز 4200 تومانی تهیه و به بازار عرضه خواهد شد ولی ظاهرا همه چیز فراموش شده است. قیمت کالاهای مصرفی مردم مثل چای، ماکارونی، قند و شکر و غیره بشدت افزایش پیدا کرده است. مردم با این موج گرانی چه کنند؟

گرانی فروش کالاها در سایت استارتاپ/ آقای میرعظیمی: کالایی را از طریق پیامک خرید بن کالا از استارتاپ خریداری کردم ولی بعد از مشاهده کالا متوجه شدم قیمت کالای خریداری شده خیلی گران تر از قیمت عرضه آن در فروشگاه های سطح شهر می باشد. با شرکت مورد نظر تماس گرفتم که کالا را مرجوع کنم ولی هیچ کس پاسخگو نبود. این نحوه فروش مصداق کلاهبرداری است و مردم گول این افراد را نخورند. از مسئولان قضایی درخواست بررسی و نظارت بیشتر را در این خصوص داریم.

عدم اجرای رتبه بندی نیروهای خدماتی آموزش و پرورش/ اکبر حمزه خوانی از استان قم: در سال 94 رتبه بندی معلمان انجام گرفت ولی این رتبه بندی شامل حال ما که نیروی خدماتی در آموزش و پرورش بودیم نشد؛ با توجه به اینکه در آستانه بازنشستگی قرار گرفته ام و مجددا در شهریورماه سال جاری نظام رتبه بندی انجام می شود. اگر ما نیروی آموزش و پرورش هستیم؛ چرا قوانین آموزش و پرورش شامل حال ما نمی شود. از مسئولان آموزش و پرورش درخواست داریم شاغلین خدماتی نیز شامل رتبه بندی شوند.