آرشیو شنبه ۲‌شهریور ۱۳۹۸، شماره ۲۲۲۶۵
حوادث
۱۰

عاملان تیراندازی در اهواز دستگیر شدند

فرماندهی انتظامی اهواز گفت: سه متهم در رابطه با تیراندازی به ترانس برق در یک آیین ترحیم در منطقه کوی مدرس این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

سرویس شهرستان ها: سرهنگ محسن دالوند بیان کرد: در پی وقوع یک فقره تیراندازی در یک آیین ترحیم در منطقه کوی مدرس اهواز افرادی با تیراندازی به ترانس برق، باعث قطعی برق منطقه کوی مدرس شدند و با توجه به اعتراض و نارضایتی مردم منطقه شناسایی عاملان تیراندازی در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع و در راستای پیگیری مطالبات بحق شهروندان در این رابطه، ماموران کلانتری 25 اهواز با انجام اقدامات اطلاعاتی و پس از هماهنگی مرجع قضایی، سه نفر از عاملان تیراندازی به ترانس برق را شناسایی و دستگیر کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در بازرسی به عمل آمده از مخفیگاه متهمان، یک قبضه اسلحه شکاری غیرمجاز به همراه 85 فشنگ مربوطه کشف، و متهمان پس از اعتراف به جرم خود، برای سیر مراحل قانونی، تحویل مقامات قضایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اهواز گفت: طبق قانون مجازات اسلامی، رسم ناخوشایند تیراندازی در آیین های شادی و عزا که موجب رعب و وحشت شهروندان و در برخی موارد نیز باعث ایجاد خسارت به اموال عمومی، جرح و حتی مرگ شهروندان می شود، جرم تلقی شده و مطابق قانون با آن برخورد خواهد شد.