آرشیو شنبه ۲‌شهریور ۱۳۹۸، شماره ۹۵۷۱
ورزشی
۱۵

اخبار بانک ها

مهر تایید سهامداران بر عملکرد بانک اقتصاد نوین

مهر تایید سهامداران بر عملکرد بانک اقتصادنوین مجمع عمومی عادی سالانه (نوبت دوم) بانک اقتصادنوین، عصر روز یک شنبه 27 مردادماه سال 1398 در محل سالن همایش های صدرا برگزار شد و صورت های مالی این بانک برای سال مالی منتهی به 29 اسفند 1397 به تصویب سهامداران رسید.به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در این مجمع که به ریاست دکتر سیامک دولتی و با حضور 79 درصدی سهامداران برگزار شد، علیرضا بلگوری مدیرعامل بانک اقتصادنوین ضمن تشریح محیط اقتصادی، سیاسی و اجتماعی و نیز شرایط حاکم بر نظام بانکی کشور در سال 1397، در گزارشی به بیان دستاوردها و موفقیت های این بانک در سال 1397 پرداخت و اهم اهداف و برنامه های سال 1398 بانک اقتصادنوین را تبیین کرد.در ادامه این مجمع پس از قرائت گزارش حسابرس قانونی، صورت های مالی این بانک برای سال مالی منتهی به 29 اسفند 1397 به تصویب اکثریت سهامداران حاضر در مجمع رسید. گفتنی است در ادامه، سهامداران حاضر در این مجمع موسسه حسابرسی فاطر را به عنوان بازرس قانونی و روزنامه اطلاعات را به عنوان روزنامه رسمی انتخاب کردند.

سود سهام شرکت «نفت بهران» در شعب بانک صادرات ایران پرداخت می شود

شعب بانک صادرات ایران از فردا شهریورماه 98 سود نقدی سهامداران شرکت «نفت بهران» را پرداخت می کنند. این بانک طی اطلاعیه ای از تمامی سهامداران حقیقی و حقوقی شرکت «نفت بهران» با نماد «شبهرن» خواست تا از روز شنبه 2 شهریورماه سال 98 به مدت یک سال جهت دریافت سود سهام سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 1397 به شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور مراجعه کنند.دراین اطلاعیه از سهامداران حقیقی این شرکت خواسته شده با مراجعه حضوری به شعب بانک صادرات ایران نسبت به دریافت نقدی یا واریز آن به حساب های سپهری خود اقدام کنند. 

​​​​​​​پرداخت سود به افراد کمتر از 18 سال، پس از احراز هویت کامل و دریافت کپی شناسنامه،صرفا به ولی (پدر) بلامانع خواهد بود. دراین اطلاعیه همچنین پرداخت سود سهام به نماینده قانونی سهامدار فقط به ارائه وکالت نامه رسمی معتبر منوط شده است.