آرشیو شنبه ۲‌شهریور ۱۳۹۸، شماره ۴۶۸۷
ورزش
۱۸

جهان ورزش

لیورپول - آرسنال؛ دوئل بزرگ در آنفیلد

فارس : هفته سوم رقابت های لیگ برتر انگلیس امشب با برگزاری هفت بازی پیگیری می شود که در حساس ترین بازی این هفته دوئل بزرگ لیورپول و آرسنال در آنفیلد بسیار جذاب و تماشایی خواهد بود. بازی این دو تیم از ساعت 21 امشب در استادیوم اختصاصی لیورپول آغاز می شود و شاگردان کلوپ برای حفظ صدرنشینی خود به هر 3 امتیاز این بازی نیاز دارند. این درحالی است که لیورپول و آرسنال هر دو بازی قبلی خود را با پیروزی پشت سر گذاشته و در جدول اول و دوم هستند.

علاقه کلوپ به مربیگری در بایرن

ایسنا : سرمربی آلمانی لیورپول اعتراف کرد که دوست دارد هدایت بایرن مونیخ را برعهده بگیرد. یورگن کلوپ گفت: «الان اگر بخواهم برای آینده فکر کنم و طبق اولویت بندی تیم های خود را انتخاب کنم دوست دارم ابتدا هدایت تیم ملی آلمان را برعهده بگیرم و سپس راهی بایرن مونیخ شوم و بعد از آن به دورتموند برگردم. اما اگر بخواهم واقعی فکر کنم باید بگویم که می خواهم چند سال دیگر درلیورپول باقی بمانم و بعد از آن تصمیم نهایی را خواهم گرفت.»

فن دایک: هیچ وقت مربی نمی شوم

ورزش سه : ویرژیل فن دایک، ستاره خط دفاعی لیورپول می گوید احساس می کند برای مربیگری ساخته نشده و بعد از بازنشستگی به سمت دنیای مربیگری نمی رود. او گفت: «اوایل که فوتبال را شروع کرده بودم فکر می کردم یک روز مربی می شوم ولی درحال حاضر فکر نمی کنم چنین اتفاقی بیفتد. ولی شک ندارم که در فوتبال خواهم ماند. البته کارشناس هم نخواهم شد چون باید چیزهایی بگوید که شاید دلش نخواهد ولی مجبور است. احساس می کنم در کشف استعدادها قابلیت خوبی دارم.»

ریبری: تا 40 سالگی بازی می کنم

تسنیم : فرانک ریبری در مراسم معارفه اش به عنوان بازیکن جدید فیورنتینا اعلام کرد تا چند سال دیگر می خواهد بازی کند. او گفت: «خیلی خوشحالم که حالا اینجا در فلورانس هستم. 2 سال قرارداد دارم. امیدوارم بتوانم مانند فرانچسکو توتی تا 40 سالگی بازی کنم.»

کوتینیو بازیکن 90 دقیقه ای نیست!

ورزش سه : سرمربی بایرن مونیخ احتمال حضور فیلیپه کوتینیو در ترکیب اصلی بایرن برابر شالکه را رد کرد. کوواچ در مورد بازیکن جدید خود گفت: «کوتینیو هنوز در سطح آمادگی لازم برای بازی در ترکیب اصلی و حضور 90 دقیقه ای برابر شالکه نیست. ما او را به تدریج آماده می کنیم و هیچ ریسکی نخواهیم کرد. بایرن مونیخ تنها به خاطر او با یک سیستم خاص بازی نمی کند و خود کوتینیو هم این را نمی خواهد.»