آرشیو یک‌شنبه ۱۷‌شهریور ۱۳۹۸، شماره ۹۵۸۴
ورزشی
۱۱

گوناگون

نوری در آسیا طلا گرفت

وحید نوری در رقابت های جودوی نابینایان وکم بینایان قهرمانی آسیا که به میزبانی قزاقستان درحال برگزاری است، نماینده ایران در وزن منهای 90 کیلو با کسب مدال طلا برسکوی قهرمانی ایستاد.    

 پاتلاینن: از ایران 3 امتیاز می خواهم

سرمربی فنلاندی تیم ملی هنگ کنگ گفت: می دانم بازی با ایران به عنوان یک حریف قدرتمند سخت است اما آرزوی کسب هر 3 امتیازبازی را داریم. پاتلاینن ادامه داد: ایران دارای تیمی بسیارقدرتمند، بازیکنان سرعتی و قهار با تاکتیک تیمی فراتر از کامبوج، حریف نخست هنگ کنگ است؛ با این وجود تیم هنگ کنگ بدون حرکت نخواهد نشست و استراتژی هدایت این بازی را برنامه ریزی می کنیم. امیدوارهستیم امتیاز این بازی خانگی را به دست آوریم.    

 تمدید چشمی با استقلال

 روزبه چشمی که پیش ازاین عنوان شده بود از تیم های خارجی به ویژه یک تیم قطری پیشنهاد دارد، با حضور در باشگاه استقلال قراردادش را با این تیم تمدید کرد.    

جشنواره گل جوانان ایران

 تیم ملی فوتبال جوانان ایران که برای انجام بازی تدارکاتی با تیم اندونزی دراین کشور به سر می برد، دیروز در نخستین دیدار توانست با نتیجه 4 بر2 به پیروزی برسد.    

روایت روشن از دربی سال 52

پیشکسوت تیم استقلال گفت: غرور بازیکنان  بود که باعث شکست سنگین این تیم در دربی سال 52 شد.حسن روشن درباره شهرآورد 16 شهریور1352 و دربی شش تایی ها که دیروزسالگرد این بازی بود گفت: غروربچه ها بود که تیم درآن بازی شش گل خورد. ما در بازی قبلی برابر تیم شهباز، چهار گل زده بودیم و با غرور پا به میدان گذاشته بودیم که در نهایت موجب شد ما شش گل از پرسپولیس بخوریم.     

 تیم فوتبال ملوان واگذار شد

باشگاه ملوان بندر انزلی به دو بازیکن پیشین این باشگاه، پژمان نوری و مازیار زارع واگذار شد. قرارداد مالکیت محسن میرآبی، مالک باشگاه ملوان فسخ شد و این باشگاه به صورت رسمی به دو پیشکسوت ملوان واگذارشد.    

بوفون با اختلاف در صدر

 رکوردداران تعداد بازی ملی در تیم ملی فوتبال ایتالیا توسط ترانسفر مارکت منتشر شده است و درآن  لوئیجی بوفون با 176 بازی درصدرایستاد.دررده دوم کاناواروقراردارد و مالدینی جایگاه سوم را به خود اختصاص داد.