آرشیو یک‌شنبه ۱۷‌شهریور ۱۳۹۸، شماره ۵۴۷۶
ورزش
۴

خبر

مهاجم برزیلی به جای طارمی

یک مهاجم برزیلی جایگزین مهدی طارمی، ملی پوش ایرانی در ترکیب تیم ریوآوه می شود. به گزارش روزنامه Abola پرتغال، رونان، مهاجم برزیلی باید برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی تیم ریوآوه در بازی عقب افتاده هفته نخست لیگ برتر پرتغال برابر تیم ویتوریا انتخاب شود تا جای خالی مهدی طارمی را پر کند. مهدی طارمی همراه با اعضای تیم ملی فوتبال ایران برای اولین بازی انتخابی جام جهانی 2022 در هنگ کنگ به سر می برد.

تاج: عذرخواهی بیرانوند بهتر از تنبیه اوست

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به زمان دربی گفت: نمی توانستیم در روز جمعه و همزمان با برگزاری بازی والیبال قهرمانی آسیا، دربی را هم برگزار کنیم.  مهدی تاج درباره شکایت باشگاه تراکتور از علیرضا بیرانوند برای محرومیت او گفت: بیرانوند مصاحبه ای کرد و باشگاه پرسپولیس هم در اطلاعیه ای اعلام کرد منظوری نبوده و عذرخواهی کرده اند. همین عذرخواهی بهتر از تنبیه کردن است.

حسینی با ترابزون تمدید می کند

بر اساس ادعای یک نشریه ترکیه ای، باشگاه ترابزون اسپور در ماه ژانویه مذاکراتش را با مدافع ایرانی خود برای تمدید قرارداد آغاز خواهد کرد. نشریه «دامگا» ترکیه خبر داد باشگاه ترابزون اسپور در نظر دارد مذاکرات خود را با حسینی به منظور تمدید قرارداد و حفظ طولانی مدت او آغاز کند، مدافعی که با عملکرد درخشانش در این تیم  نظر باشگاه های اروپایی را به خود جلب  کرده است.

چشمی در استقلال ماند

روزبه چشمی، مدافع - هافبک تیم فوتبال استقلال در فصل جاری هم با پیراهن آبی پوشان به میدان می رود. چشمی با حضور در محل باشگاه استقلال، قرارداد خود را با آبی پوشان تمدید کرد. سایت باشگاه استقلال اشاره ای به مدت قرارداد این بازیکن نکرده است.