آرشیو یک‌شنبه ۱۷‌شهریور ۱۳۹۸، شماره ۵۴۷۶
رسانه: رادیو و تلویزیون
۶
خبر

نقش ورشکسته را در «در کنار هم 2» دارم

رامین ناصرنصیر، بازیگر سریال «در کنار هم 2» با اشاره به ویژگی های نقشی که در این مجموعه بر عهده دارد، بیان کرد زیاد فرصت نمی کند تلویزیون ببیند.

ناصرنصیر، بازیگر سریال تلویزیونی در کنار هم 2 در گفت وگو با مهر درباره نقش خود در این اثر توضیح داد: من نقش سیاوش پسر کوچک خانواده را دارم که در سری دوم این سریال به خانواده اضافه می شود و در تضاد با دیگر برادر خود روحیات خاصی دارد.

وی ادامه داد: سیاوش برخلاف شخصیت برادرش که آرش نوذری آن را ایفا می کند کمتر منطقی است و تصمیمات نسنجیده ای دارد. او کسب و کاری در جزیره کیش راه انداخته و چون به دنبال آن خانه و زندگی خود را از دست داده است و با شکست مالی مواجه شده، به تهران برمی گردد و به خانواده خود پناه می برد.

ناصرنصیر که با نقش «هوشنگ» در سریال «شهرزاد» در دو سال اخیر بین مخاطبان بیشتر شناخته می شود، درباره معیارهایش در انتخاب نقش های سینمایی و تلویزیونی بیان کرد: من خیلی در انتخاب نقش ها حسی عمل می کنم یعنی بیشتر به این فکر می کنم که چقدر دوست دارم در کنار یک گروه باشم.

در حالی که اگر بخواهیم از نظر معیارهای حرفه ای ارزیابی کنیم، ممکن است این انتخاب ها بعضا اشتباه هم باشند، اما به این فکر می کنم که حالم با ایفای کدام نقش و کار کردن با چه مجموعه ای بهتر است.

وی در پایان در پاسخ به این که خودش چقدر اهل تماشای تلویزیون است، عنوان کرد:  در همه جای دنیا برنامه های تلویزیونی ممکن است تناسبی با نیازها و علاقه های افراد نداشته و بیشتر سرگرم کننده باشند.  البته ممکن است در مورد علایق عده ای مناسب باشد.

در کنار هم 2 با محوریت موضوعاتی همچون شیوه های فرزندپروری، بررسی خانواده های مستبد و سهل انگار، تشریح ویژگی های خانواده مستعد اعتیاد و... در 40 قسمت 25 دقیقه ای روایت می شود و فصل دوم آن، داستان خانواده رستم سالاری و دو فرزندش را دربرمی گیرد که بنا به دلایلی در یک خانه ساکن می شوند و ماجراهایی میان آنها شکل می گیرد.