آرشیو چهار‌شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸، شماره ۵۴۹۹
ورزش
۴

کوتاه از ورزش

آغاز لیگ بسکتبال از 9 آبان

مراسم قرعه کشی لیگ برتر بسکتبال در غیاب رامین طباطبایی، رئیس فدراسیون که برای شرکت در جلسه کنفدراسیون غرب آسیا به سوریه سفر کرده، با حضور تیم های لیگ برتری، دبیر فدراسیون و مسوول کمیته داوران و مسابقات و در غیاب رئیس فدراسیون بسکتبال برگزار شد. در این جلسه قرار شد لیگ برتر در روز 9 آبان آغاز شود و 18 اردیبهشت سال آینده به پایان برسد. برنامه هفته نخست لیگ برتر بسکتبال به این شرح است:

 9 آبان 98

نفت آبادان - اکسون تهران

 شهرداری گرگان - شهرداری بندرعباس

 شیمیدر - شهرداری قزوین

پتروشیمی بندر امام - نیروی زمینی

ذوب آهن اصفهان - مهرام

توفارقان آذرشهر - آویژه صنعت پارسا

رعد پدافند دزفول - مس کرمان

 
شرط مهاجری برای بازگشت

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران تاکید کرد باید مشکلات مالی موجود در این تیم برطرف شود تا به تمرینات بازگردد. محمدرضا مهاجری، سرمربی تیم فوتبال نساجی پس از دیدار تیمش مقابل ماشین سازی تبریز در هفته ششم لیگ برتر، در اعتراض به مشکلات مالی این تیم و صادر نشدن کارت بازی چند بازیکن تیمش اعلام کرد از سمت خود کناره گیری می کند. با وجود غیبت مهاجری در تمرینات، دستیاران او تمرینات نساجی را زیر نظر دارند و علیرضا اسدی مدیرعامل باشگاه نیز روز گذشته با حضور در تمرینات به بازیکنان قول داد هر چه سریع تر مشکلات پیش آمده برطرف شود.

 
محرومیت خطیبی و نصرتی

کمیته انضباطی فدراسیون، آرای خود را درخصوص دیدارهای جام حذفی صادر کرد و  رسول خطبیی و محمد نصرتی، سرمربیان تیم های فوتبال ماشین سازی و گل ریحان البرز به محرومیت یک جلسه ای از همراهی تیم های خود محکوم شدند.

 

کرمانشاه ، میزبان جام تختی

شهر کرمانشاه به عنوان میزبان مسابقات بین المللی کشتی آزاد جام تختی معرفی شد. به گزارش سایت فدراسیون کشتی، صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در مورد میزبانی رقابت های کشتی آزاد جام تختی، ظهر دیروز با علیرضا دبیر ،رئیس فدراسیون کشتی دیدار کرد. فدراسیون کشتی نیز با توجه به مساعدت هوشنگ بازوند، استاندار کرمانشاه برای میزبانی رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی، میزبانی این مسابقات را به این استان واگذار کرد و تفاهم نامه برگزاری مسابقات بین طرفین به امضا رسید. به این ترتیب مسابقات بین المللی کشتی آزاد جام تختی روزهای 18 تا 20 دی ماه امسال  به میزبانی شهر کرمانشاه برگزار خواهد شد.

 
کرانچار جدی ترین گزینه گل گهر

پس از به توافق نرسیدن باشگاه گل گهر با علی دایی، مسوولان این باشگاه، گزینه های جدیدی برای هدایت تیم خود در نظر گرفتند که جدی ترین آنها زلاتکو کرانچار است.

سرمربی پیشین تیم ملی امید ایران که در حال حاضر بدون تیم است، محتمل ترین گزینه هدایت گل گهر سیرجان است.

همچنین مجید جلالی و مهدی تارتار نیز گزینه های دیگر هدایت گل گهر سیرجان هستند و باید دید که پس از وینکو بگوویچ، چه کسی هدایت این تیم سیرجانی را می پذیرد.