آرشیو چهار‌شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸، شماره ۵۴۹۹
ورزش
۱۷

اخبار خارجی

آلگری در تیررس تیم های انگلیسی

بعد از برکناری ماسیمیلیانو آلگری از سرمربی گری یوونتوس، شایعات زیادی در مورد مقصد بعدی او مطرح شد. با این حال، او هنوز دوران استراحت خود را سپری می کند. در این میان، نتایج ضعیف دو تیم منچستر و تاتنهام در لیگ برتر انگلیس موجب شده تا الگری به عنوان گزینه های مدنظر این دو تیم مطرح شود. تاتنهام بعد از حذف از جام اتحادیه برابر کالچستر و شکست هایی برابر بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان و چند نتیجه ضعیف در لیگ برتر از شرایط خوب فصل قبل خیلی فاصله گرفته است. منچستر هم بعد از گذشت هشت هفته تنها 9 امتیاز کسب کرده است. در این میان گفته می شود آلگری مورد تایید فرگوسن است و عقیده دارد این مربی ایتالیایی توانایی اثرگذاری بالایی در تیم یونایتد خواهد داشت.

 
رابطه سرد بیل و زیدان

در تابستان گذشته زیدان در یکی از مصاحبه هایش اعلام کرد نیازی به بیل ندارد و او می تواند این تیم را ترک کند. کمتر کسی تصور می کرد که با وجود چنین مصاحبه هایی، گرت بیل همچنان در رئال بماند. اما مصدومیت چند بازیکن کلیدی موجب شد ستاره ولزی همچنان در مادرید بماند. با این حال، نشریه اسپانیایی آس گزارش داد که بیل از وضعیت خود در این باشگاه ناراضی است و قصد دارد در تابستان مادرید را ترک کند. دلیل این نارضایتی هافبک ولزی رابطه سرد زیدان، سرمربی تیم با او است. بیل با توجه به عملکرد خوبش انتظار دارد رفتار خوبی با او شود.

 
ادامه رایزنی میلان با گزینه های مربیگری

در حالی که گفته می شد سران میلان با اسپالتی به توافق رسیده، اما تازه ترین خبرها می گوید این مذاکرات به بن بست خورده است. در واقع اسپالتی که سال گذشته از اینتر اخراج شد، از مدیران این تیم درخواست کرده تمام حق و حقوقش تا پایان فصل پرداخت شود که این رقم به پنج میلیون یورو می رسد اما باشگاه اینتر به او گفته اگر به میلان برود تنها تا ماه ژانویه حقوقش را می پردازد. به این ترتیب مذاکرات طرفین به بن بست خورد. بر همین اساس میلان از اسپالتی قطع امید کرده و از روز گذشته مذاکرات خود را با استفانو پیولی، سرمربی سابق تیم های فوتبال اینتر، لاتزیو و فیورنتینا آغاز کرده است.

 
بازی با لیورپول شاید آخرین فرصت سولسشر

منچستریونایتد در این فصل با هدایت اوله گونار سولسشر بعد از گذشت هشت هفته فقط 9 امتیاز به دست آورده و در رده دوازدهم جدول است. این در واقع بدترین شروع این تیم در 30 سال اخیر رقابت های لیگ برتر بوده است. بر همین اساس روزنامه انگلیسی دیلی میل در گزارشی اعلام کرد بازی هفته نهم منچستر در اولدترافورد مقابل لیورپول شاید آخرین فرصت مدیران منچستر به این مربی نروژی باشد. در صورت باخت منچستر به لیورپول، مدیران این تیم به احتمال زیاد سولسشر را اخراج می کنند. این سناریو دسامبر سال گذشته نیز برای ژوزه مورینیو رخ داد و مدیران این باشگاه پس از شکست 3 بر یک منچستریونایتد مقابل لیورپول، آقای خاص را برکنار کردند.