آرشیو پنج‌شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸، شماره ۲۲۳۰۴
اخبار کشور
۲

کیهان و خوانندگان

33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر

33916546 تمام ساعات شبانه روز

سامانه پیام کوتاه 30002323

ان شاء الله اربعین امسال اقتدار و عظمت اسلام ناب محمدی(ص) در بسیج قلوب آزادگان جهان برای فروپاشیدن تمدن منحط و روبه زوال غرب سرمایه دار را به نمایش خواهد گذاشت.

3949—0912 و 0291—0918

کانون اصلی فتنه اخیر عراق بی شک در سفارت شیطان بزرگ است که جوانان باغیرت عراق با تاسی از آرمان ها و اهداف نهضت حسینی(ع) باید در سفارت و جاسوس خانه شیطان بزرگ را گل بگیرند تا دیگر شاهد این فتنه انگیزی ها در آینده نباشند.

2842—0910

با آزادشدن دو جاسوس استرالیایی دانشجوی ایرانی بازداشت شده در این کشور آزاد شد و به ایران برگشت. قبلا هم کشتی توقیف شده انگلستان را در قبال آزاد شدن کشتی ایران آزاد کردیم غرض اینکه غرب و غربی ها فقط یک زبان می فهمند و آن زبان قدرت است و بس.

1759—0903

در اوج سوءمدیریت دولت و دولتمردان که موجب ناامیدی شدید مردم شده بود آقای رئیسی با شروع مدیریت موفق خود در قوه قضائیه روزنه امیدی به روی مردم و کشور باز کرده اند که جای تشکر دارد. تلاش های این مرد انقلابی خارچشم دشمنان داخلی و خارجی شده است.

3107—0902

دعوت از چهره های خطرناکی مثل جفری ساکس، دستیار ویژه جرج سوروس از دو حال خارج نیست یا جاهلانه است یا خائنانه! هرکدام باشد وای به حال دولتی که افراد جاهل یا خائنی در آن جا خوش کرده اند. از مجلس که انتظاری نیست. دستگاه قضایی و امنیتی مراقبت بیشتری از این مجموعه داشته باشند.

شکیبا و ابوالقاسمی و بیگ زاده

خروج آمریکا از سوریه و اجازه دادن به ترکیه برای سرکوب کردهای سوری باید برای همه گروه های سیاسی درس عبرت بشود که آمریکا قابل اعتماد نیست. واقعا چقدر عبرت ها متعدد شده اند.

4217—0912

هدف اصلاح طلبان از ورود مختلط خانم ها به ورزشگاه ها برای تماشای فوتبال مردان، انحراف افکار عمومی جامعه از پیگیری مطالبات واقعی مانند وضعیت بد اقتصادی کشور است.

9219—0903

برنامه جهان آرای شبکه افق اطلاعاتی را ارائه کرد که نشان می داد نمایندگان و وزرای برند چگونه با نوع خاصی از خصوصی سازی شرکت ها و کارخانه ها به غارت و مصادره و تقسیم ثروت ملی بین خود مشغول بوده اند (هپکوی اراک، نیشکر هفت تپه، مغان، ماشین سازی تبریز و...). به کسانی که به چنین نمایندگان و دولتی رای داده اند عرض می کنم چند ماه دیگر انتخابات مجلس در پیش است با احساسات رای ندهید با تدبر و شناخت به پای صندوق رای بروید.

0563—0915

با این عملکردی که مجلس و نمایندگان طی این 4 سال اخیر از خود برجای گذاشته اند به چه کسانی می توان اعتماد کرد و رای داد؟! مگر همین نمایندگان مدافع وزرای پرخسارتی مثل وزیر راه و شهرسازی و... نبودند؟ حال چگونه مردم به اینها اعتماد کنند و دوباره رای دهند؟

8546—-021

گذشت زمان ثابت خواهد کرد کشورمان ایران در این چند سال گرفتار عده ای نفوذی در سطوح مختلف مدیریتی و پست های حساس بوده که با رفتار منافقانه خود با دشمنان همراهی کرده و اسباب زحمت برای کشور و نظام شده اند.

0049—0911

وزیر برند نفت گفته که 22 سال است با وزیر نفت عربستان دوست هستم و علی رغم تنش هایی که به وجود می آورند ما به دوستی خود ادامه داده ایم! واقعا که چقدر خجالت آور است!

عسگری

در خوشبینانه ترین حال اگر طرف های برجام به وعده های خود صد درصد عمل هم می کردند باز هم برجام برای ما خسارت بود چرا که حداقل 25 سال ما را از پیشرفت درمسائل علمی هسته ای محروم می کرد که این خود فاجعه ای بزرگ بود. اینک که با گذشت چند سال به هیچ یک از تعهدات خویش عمل نکرده اند به نفع ماست که التماس نکنیم و هرچه سریع تر به این برنامه پرخسارت پایان دهیم و خود را از اسارت برجام نجات دهیم.

نیک طبا

آقای جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در مصاحبه اخیر خود اظهار داشته مردم از سختگیری پلیس ناراحت هستند! امیدواریم منظور ایشان از مردم برادرش که پرونده اش در حال رسیدگی است نباشد.

8895—0919

ضمن تشکر از جناب رئیسی در برخورد با مفسدین اقتصادی، پیشنهاد می کنم برای متنبه کردن این متمولین و اشرافی ها در زندان همه آنها را در یک کمپ نگهداری و از آنها بیگاری بکشند تا کمی طعم کار و تلاش و عرق ریختن کارگران را بچشند و الا استراحت در زندان با امکانات فعلی برای آنان تنبیه نخواهد بود.

8455—0912

امسال با افزایش حقوق دانشجویان آموزش و پرورش شاهد تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان بودیم. اگر مسئولان امر مقداری بیشتر به دانشجویان این وزارتخانه توجه نشان بدهند چه بسا رتبه های اول دانشگاه را همین دانشجویان بتوانند کسب کنند.

8495—0911

 پاسخ روابط عمومی شهرداری منطقه 7 تهران

«در راستای پاسخگویی به پیام مردمی و درخواست شهروند محترم که در روزنامه وزین کیهان به تاریخ  98/07/09 با موضوع پل مکانیزه ایستگاه مترو امام حسین(ع) به چاپ رسیده است به اطلاع می رساند که: پل مذکور بنا به پیگیری های مستمر این منطقه در نیمه اول سال جاری پس از اورهال و تعمیرات اساسی مجددا راه اندازی گردید، همچنین با عنایت به اینکه شهردار محترم تهران ماموریت نگهداشت پل های مکانیزه در سطح شهر تهران را از مهرماه به سازمان زیباسازی شهر تهران واگذار نموده است، لذا تعویض و نوسازی پل مکانیزه امام حسین(ع) در دستور کار آن سازمان و معاونت حمل ونقل و ترافیک شهر تهران قرار گرفته است.»