آرشیو پنج‌شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸، شماره ۲۲۳۰۴
اخبار کشور
۳

سرلشکر سلامی: به پیشرفته ترین و به روزترین دستاوردهای دفاعی دست یافته ایم

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید براینکه توانمندی دفاعی سپاه پس از اعمال تحریم های ظالمانه استکبار، پیشرفتی عظیم و چشمگیر داشته است، گفت: امروز سپاه به پیشرفته ترین و به روزترین دستاوردهای دفاعی دست یافته است.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سرلشکر حسین سلامی در فرودگاه سردار جنگل رشت در جمع خبرنگاران با بیان اینکه علی رغم تحمیل فشارهای بین المللی و تحریم های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی و علمی شاهد فوران فوق العاده عظیمی از استعداد و توانمندی در نیروهای دانشمند و ارزشی کشورمان بوده ایم، اظهار کرد: توانمندی دفاعی و دستیابی سپاه به دستاوردهای جدید پس از اعمال تحریم های ظالمانه استکبار، پیشرفتی عظیم و چشمگیر داشته است.

وی با بیان اینکه نرخ رشد فناوری های علمی ما روزانه شده است، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران در زمینه فناوری های مدرن به روز است و در صورت رونمایی باید شاهد برگزاری مراسم روزانه باشیم.

فرمانده کل سپاه،  بهره مندی سپاه از توان و ظرفیت جوانان مومن و انقلابی و کارآمد ایران اسلامی در دستیابی  به اقتدار و توان دفاعی کنونی را امری مهم برشمرد و افزود: در حال حاضر سپاه  به پیشرفته ترین و به روزترین دستاوردهای دفاعی دست یافته است.

سلامی با اشاره به فناوری های مدرن دفاعی که نظام مقدس جمهوری اسلامی از آن برخوردار است، خاطرنشان کرد:امروز توان و دستاوردهای دفاعی سپاه به گونه ای است که می تواند روزانه از یک دستاورد مدرن رونمایی کند.