آرشیو پنج‌شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸، شماره ۹۶۰۸
ورزشی
۱۱

گوناگون

برزیل همچنان می تازد

تیم ملی والیبال برزیل با شکست آرژانتین همچنان بدون شکست مسابقات جام جهانی را ادامه می دهد. این ششمین پیروزی برزیل در جام است و همچنان بدون شکست صدر جدول رده بندی را دراختیار دارد.    

تیم ملی والیبال مغلوب شد

تیم ملی والیبال ایران در ششمین دیدار خود در جام جهانی والیبال مقابل مدافع عنوان قهرمانی قرارگرفت و شکست را پذیرا شد.روسیه با 6 قهرمانی به همراه برزیل وآمریکا با دو مدال طلا پرافتخارترین تیم های جام جهانی والیبال هستند.     

تارتار با نفت فسخ کرد

مهدی تارتارکه چند روز پیش به دلیل مشکلات شخصی و همچنین مشکلات مالی باشگاه نفت مسجدسلیمان ازهدایت این تیم استعفا داد، دیروز نیز درخواست فسخ یک طرفه قرارداد خود را به سازمان لیگ اعلام کرد.    

آزادکار آذربایجانی در مشهد

جبرئیل حسن اف  کشتی گیر 29 ساله جمهوری آذربایجان که درپیکارهای جهانی به مدال نقره دست پیدا کرد، با حضور در سازمان لیگ قرارداد خود را با نماینده مشهد درلیگ برتربه امضا رساند.    

تست از ملی پوشان فرنگی

درراستای پاکسازی فضای کشتی از پدیده دوپینگ، ماموران نادوی ایران با حضور دراردوی تیم ملی امید، از فرنگی کاران تست دوپینگ گرفتند.       

 مربیگری بوناچیچ در کرواسی

بوناچیچ هدایت تیم واراژدین کرواسی را برعهده گرفت.این مربی درایران سال ها مربیگری کرده است و هدایت تیم های سپاهان، فولاد، مس، ذوب آهن و گسترش فولاد را برعهده داشته است.    

 کریمی: کشتی گیران مشکلات مالی دارند

نایب قهرمان کشتی جهان گفت: رقابت های لیگ ازنظر مالی و فنی برای کشتی گیران بسیارمفید است و فرصت خوبی برای رویارویی رقبای جوان با مدعیان باتجربه تلقی می شود. علیرضا کریمی اظهار داشت: با توجه به اینکه کشتی گیران از قشر ضعیف جامعه هستند ازراه رقابت های لیگ می توانند کسب درآمد کنند وبه همین منظوربه لحاظ مالی این مسابقات مفید است.     

 پورموسوی:  از تیم ملی جدا نمی شوم

 سرمربی تیم فوتبال جوانان ایران مذاکره اش با مسئولان باشگاه نفت مسجدسلیمان را تکذیب کرد. پورموسوی اظهار داشت: این موضوع صحت ندارد و در حد یک شایعه است. من اهواز هستم و قرار است به تهران بیایم تا ازفردا تمرینات تیم جوانان را شروع کنیم. وی گفت: من با تیم فوتبال جوانان قرارداد دارم و کمتر از یک ماه دیگر هم رقابت های مقدماتی قهرمانی آسیا شروع خواهد شد.