آرشیو پنج‌شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸، شماره ۵۵۰۰
رسانه: رادیو و تلویزیون
۶

خبر

چرا؟

اگر از بینندگان مجموعه ستایش باشید، می دانید بازیگر نقش نازگل در فصل سوم تغییر کرده است و در مورد آمدن لاله مرزبان به جای او گمانه زنی هایی مطرح می شد. حالا به تازگی بازیگر فصل پیشین سریال در اینستاگرامش چرایی این جایگزینی را توضیح داده است.

 که؟ حدیث میرامینی.

شرح چرایی؟ او نوشته است: «سلام دوستان. با پخش فصل سوم سریال ستایش راجع به نبود من خیلی سوال پرسیده شده، خودم رو موظف دونستم توضیح بدم که؛ علت نپذیرفتن همکاری مجدد و نبود من کنار دوستان فقط و فقط به انتخاب شخصی بنده راجع به نقش و نداشتن زمان مناسب برای همکاری مربوط می شود و مبنی بر هیچ گونه مشکلی با کارگردان عزیز و محترم این مجموعه نبوده (لازم به ذکر است که من تجربه بازی در سریال موفق در جست وجوی آرامش رو اخیرا با جناب سلطانی داشتم) ممنونم از لطفی که همگی نسبت بهم دارید و عذرخواهی از دوستانی که ابراز ناراحتی کردن نسبت به این ماجرا و نبود من. آرزوی موفقیت برای این تیم و بازیگر جدید نقش نازگل دارم. به امید اتفاقات خوب.»

چه؟

در خبرها آمده تاکنون نویسنده های سریال مینو طرح کلی فصل دوی این مجموعه را در 25 قسمت به نگارش درآوردند و ادامه قصه به فتح خرمشهر می پردازد، اما کارگردان فصل اول آن اظهارنظر تازه ای کرده است.

 چه گفته؟ امیر پوروزیری، کارگردان سریال مینو به فارس گفته قبلا هم اعلام کرده بودم که دیگر سریال مینو را نمی سازم، اما اگر بنا باشد گروه دیگری این سریال را بسازند من به عنوان کارگردان فصل اول این سریال هیچ مخالفتی نخواهم داشت، چراکه بازیگران «مینو» خیلی دوست دارند ادامه سریال ساخته شود.

دیگر چه خبر؟ پوروزیری گفته این روزها مشغول استراحت است و چند پیشنهاد کار جنگی دارد که هنوز نپذیرفته است.

کی؟

همرزم شهید دوران، به مناسبت 20 مهر و سالروز تولد سرلشکر خلبان شهید عباس دوران به برنامه رادیکال سه با اجرای سجاد بلوکات می آید.

 چه زمانی؟ جمعه 19 مهر، ساعت 13

شبکه: سه سیما

 چه می گوید؟ امیر خلبان سرتیپ سیاوش مشیری از این می گوید که گفتمان مقاومت چگونه می تواند پشتوانه ای برای دیپلماسی و پیشرفت کشور باشد.