آرشیو پنج‌شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸، شماره ۹۶۰۸
صفحه آخر
۱۲

معرفی اپلیکیشن اربعینی دستیار هوشمند فانوس

ایجاد یک جریان عمومی برای تبدیل هر زائر به یک خادم و پوشش حداکثری مسائل اربعین توسط مردم، راه حل هایی دارد که یکی از مهمترین آن ها ایجاد یک زیرساخت و ظرفیت برای ایجاد مشارکت حداکثری است.

اپلیکیشن فانوس برآن است تا در سطوح مختلف به اصلاح برخی مشکلات و مرتفع ساختن ضعف ها با مشارکت هرچه بیشتر مردم بپردازد. اصولا فانوس ابزاری دانش بنیان ، هوشمند ، ارزش آفرین ، مشارکت افزا، هدایتگر و مردمی است. زیرا:

- مبتنی بر مطالعات و با بهره بردن از نخبگان و دارندگان عناوین در المپیادهای ملی و بین المللی طراحی و تولید شده است.

- هوشمند در فرآیندها و مبتنی بر هوش مصنوعی طراحی شده است و به هدایتگری افراد ، کاروان ها و مجموعه ها می پردازد و با افزوده شدن بر تعداد کاربران قابلیت و هوشمندی آن افزایش می یابد.

- با تبدیل هر زائر اربعینی  به یک خادم اربعینی و با ارتقاء هر توانی در هر سطح به یک خدمت ارزش آفرینی و مشارکت افزایی می کند.

- بسیار ساده ، کاربردی و امن طراحی شده است تا در هر مکان و هر زمانی به خدمات دهی و رفع مشکلات مختلف بپردازد.

- هرچند ایده آن مدیون فضای اربعین است اما در هر مکان و زمان و خصوصا در هر رویداد مردمی و یا بحران و پیشامد ، قابلیت خدمت و خدمات رسانی دارد.

به کمک فانوس می توانید: -حتی اگر توان هل دادن یک ویلچر برای 100 متر را دارید می توانید به فردی که نیاز به کمک دارد خدمت کنید و از یک زائر مبدل به یک خادم حسینی(ع) شوید.

-یا اگر پزشک هستید و می خواهید در مدت حضور در پیاده روی نیم ساعت از زمان خود را به خدمت بپردازد ، این ظرفیت برایتان ایجاد می شود تا به بیماری که در نزدیکی شماست خدمتی کنید.

-یا هر توان و تخصص دیگری از شما که مورد نیاز باشد تبدیل به خدمتی در حریم امام(ع) بشود.

-حتی در صورت عدم دسترسی به اینترنت شما هم تبدیل به یک راهنمای زائر شوید و به همه اطرافیانتان کمک کنید.

-با بهره بردن از ظرفیت های هوش مصنوعی گمشدگان خود را به راحتی پیدا کنید یا خانواده ای را از نگرانی نجات دهید.

-با کمک سایر استفاده کنندگان فانوس از تمامی ظرفیت های موجود اعم از محل های اسکان ، غذا ، حمام ، سرویس های بهداشتی ، وسایل نقلیه و... آگاه شوید.

-بهترین پیشنهادها را جهت انتخاب مناسب ترین مسیرها ، مرزها و سایر انتخاب هایتان به کمک ربات های موجود در نرم افزار به دست آورید.

اپلیکیشن فانون از آدرس زیر قابل دسترسی است

https://cafebazaar.ir/app/com.fanoosapp.fanoos