آرشیو پنج‌شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸، شماره ۲۲۳۰۴
حوادث
۱۰

مرگ مرموز مرد جوان پس از آتش سوزی یک ساختمان

رئیس کلانتری 133 شهرزیبا از آتش سوزی مرگبار در یک ساختمان مسکونی در غرب تهران خبر داد و گفت: در این حادثه سه دستگاه خودروی سواری و ساختمان مذکور دچار خسارات شدید شد.

به گزارش تسنیم، سرهنگ سرافراز احمدی با اعلام خبر آتش سوزی مرگبار در یک ساختمان مسکونی در غرب پایتخت، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: حدود ساعت 14 روز سه شنبه خبری مبنی بر آتش سوزی یک ساختمان مسکونی به آدرس خیابان فردوس غرب، خیابان شقایق جنوبی از طریق پلیس 110 به ماموران کلانتری 133 شهرزیبا اعلام شد.

احمدی ادامه داد: ماموران کلانتری 133 شهرزیبا با دریافت این خبر به سرعت به محل حادثه اعزام شدند و با حضور در محل مشاهده کردند یک ساختمان مسکونی دچار آتش سوزی گسترده شده است.

وی با اشاره به حضور ماموران آتش نشانی و اطفای حریق، افزود: ماموران در حین اطفای حریق با در بسته واحد مسکونی در طبقه دوم این ساختمان روبه رو شده که پس از شکستن در و ورود به منزل با جسد سوخته مردی جوان مواجه شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: پس از اطفای کامل حریق تیم های تشخیص هویت آگاهی نیز به محل حادثه اعزام شده و بررسی های خود را آغاز کردند.

رئیس کلانتری 133 شهرزیبا متذکر شد: بررسی اولیه نشان داد متوفی مردی 39 ساله بوده که به همراه همسر و دو فرزندش در منزل مذکور سکونت داشته است.

احمدی یادآور شد: همسایگان متوفی در تحقیقات عنوان داشتند که متوفی از مدتی قبل با همسر و خانواده همسرش دچار اختلافاتی بوده است؛ همچنین یکی از همسایگان در تحقیقات به ماموران اعلام کرد که متوفی در حین آتش سوزی با شنیدن صدای انفجار از پارکینگ به سرعت به بیرون از منزل رفته است.

وی افزود: در این آتش سوزی سه دستگاه خودرو شامل یک دستگاه رانا، یک دستگاه هایما و یک دستگاه هیوندا آوانته آسیب دیدند و همچنین خسارات زیادی به ساختمان مسکونی وارد شد.

این مقام انتظامی از تحقیقات بیشتر در این پرونده خبر داد و گفت: بر روی دیوار ساختمان و مقابل در واحد مسکونی متوفی یک جمله با اسپری خطاب به اقوام همسر متوفی نوشته شده که حکایت از اختلاف بین آنها داشت.

رئیس کلانتری 133 شهرزیبا متذکر شد: در نهایت جسد متوفی برای تحقیقات بیشتر با دستور مقام قضایی برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت و بررسی ها درباره این پرونده ادامه دارد.